Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010", Data: 2010-03-11, Vieta: Kudirkos 64, Šakiai  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11  
 1  Darina Muchina 
 Valerija Ševeliova 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Muchina, V.Ševeliova      
 16       ->      
  [136] 19:10   D.Muchina, V.Ševeliova    
 9  Gintarė Gečė 
 Gerda Vedegytė 
    21:13  21:7 [18']    
[117] 17:50   G.Gečė, G.Vedegytė      
 8  Dovilė Butvydaitė 
 Dominyka Rimkutė 
  21:12  21:14 [22']      
    [158] 20:50   M.Masaitytė, A.Mažeikaitė  
 5  Minija Masaitytė 
 Adelė Mažeikaitė 
      21:18  21:14 [25']  
[118] 17:50   M.Masaitytė, A.Mažeikaitė      
 12  Giedrė Pikčilingytė 
 Eglė Stikliūtė 
  21:11  21:10 [23']      
  [137] 19:10   M.Masaitytė, A.Mažeikaitė    
 13  Eglė Nasvytytė 
 Inga Siderevičiūtė 
    21:12  21:16 [24']    
[119] 18:10   S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė      
 4  Saulina Norgailaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
  21:3  21:6 [16']       1-a vieta
      [176] 21:50   M.Masaitytė, A.Mažeikaitė
 3  Evelina Krukovskytė 
 Aleksandra Ševeliova 
        21:14  21:16 [21']
[120] 18:10   E.Krukovskytė, A.Ševeliova      
 14  Gintarė Macevičiūtė 
 Iveta Maksvytytė 
  21:10  22:20 [22']      
  [138] 19:30   E.Krukovskytė, A.Ševeliova    
 11  Gerda Geršvaltaitytė 
 Beatričė Kučiauskaitė 
    21:4  21:5 [18']    
[121] 18:10   G.Geršvaltaitytė, B.Kučiauskaitė      
 6  Ugnė Bernotaitė 
 Gineta Turauskaitė 
    B/Ž      
    [159] 20:50   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė  
 7  Greta Juozonytė 
 Ieva Kinaitė 
      19:21  21:7  21:10 [31']  
[122] 18:10   G.Juozonytė, I.Kinaitė      
 10  Ugnė Bernotaitė 
 Guoda Gelažauskaitė 
  10:21  21:16  22:20 [34']      
  [139] 19:30   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė    
 15         21:3  21:8 [18']    
 G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė      
 2  Greta Palubinskytė 
 Edvina Gusarovaitė 
  ->    D.Muchina, V.Ševeliova   3-a vieta
      [177] 21:50   D.Muchina, V.Ševeliova
       E.Krukovskytė, A.Ševeliova   21:12  11:21  21:14 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Gečė, G.Vedegytė    
     
     S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė   ->   5-a vieta
     
     G.Geršvaltaitytė, B.Kučiauskaitė     ->
     
     G.Juozonytė, I.Kinaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   D.Butvydaitė, D.Rimkutė   ->    
     
   G.Pikčilingytė, E.Stikliūtė     ->  
     
   E.Nasvytytė, I.Siderevičiūtė   ->     9-a vieta
     
   G.Macevičiūtė, I.Maksvytytė       ->
     
   U.Bernotaitė, G.Turauskaitė   ->    
     
   U.Bernotaitė, G.Gelažauskaitė     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.