Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas), Data: 2010-03-12, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Klaudijus Kašinskis    Dėl 1-16 vietos        
 K.Kašinskis        
 32       ->        
   K.Kašinskis      
 17  Laurynas Sparnauskis      21:15  21:9 [21']      
 R.Antipenkov        
 16  Roman Antipenkov    21:16  21:11 [19']        
     K.Kašinskis    
 9  Michailas Golubevas        21:7  21:6 [18']    
 M.Golubevas        
 24  Aurimas Misius    21:17  21:13 [20']        
   L.Rimkus      
 25  Audrius Kepežinskas      21:17  21:14 [24']      
 L.Rimkus        
 8  Lukas Rimkus    21:15  21:19 [25']        
       K.Kašinskis  
 5  Lukas Litvinas          21:19  21:14 [8']  
 L.Litvinas        
 28       ->        
   L.Litvinas      
 21  Marius Šlaustas      21:11  21:13 [18']      
 A.Slušnys        
 12  Arnoldas Slušnys    21:11  21:15 [22']        
     P.Bartušis    
 13  Renaldas Šileris        21:12  21:18 [25']    
 R.Šileris        
 20  Vytautas Trakimas    22:20  21:18 [29']        
   P.Bartušis      
 29         21:11  21:12 [20']      
 P.Bartušis        
 4  Povilas Bartušis    ->         1-a vieta
         A.Plavin
 3  Alan Plavin            21:17  13:21  21:19 [42']
 A.Plavin        
 30       ->        
   A.Plavin      
 19  Evaldas Bradūnas      21:10  21:10 [17']      
 M.Dagilis        
 14  Mindaugas Dagilis    14:21  21:17  22:20 [38']        
     A.Plavin    
 11  Tautvydas Raila        21:9  21:9 [23']    
 T.Raila        
 22  Jonas Pocius    23:25  21:15  21:16 [32']        
   M.Gresevičius      
 27         22:20  12:21  21:19 [31']      
 M.Gresevičius        
 6  Mantas Gresevičius    ->        
       A.Plavin  
 7  Jonas Kačerauskas          19:21  21:16  21:14 [32']  
 J.Kačerauskas        
 26       ->        
   J.Kačerauskas      
 23  Kęstutis Vaitonis      21:10  21:6 [23']      
 L.Vaškevičius        
 10  Laimonas Vaškevičius    21:13  21:19 [27']        
     E.Slušnys    
 15  Vaidotas Prevelis        21:8  13:21  21:7 [32']    
 R.Adomaitis        
 18  Rokas Adomaitis    18:21  21:18  22:20 [39']      P.Bartušis   3-a vieta
   E.Slušnys  
 31         21:7  21:11 [16']    E.Slušnys   ->
 E.Slušnys        
 2  Edgaras Slušnys    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Rimkus    
       
       L.Litvinas   ->   5-a vieta
       
       M.Gresevičius     ->
       
       J.Kačerauskas   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Antipenkov      
       
     M.Golubevas   ->    
       
     A.Slušnys     ->  
       
     R.Šileris   ->     9-a vieta
       
     M.Dagilis       ->
       
     T.Raila   ->    
       
     L.Vaškevičius     ->  
       
     R.Adomaitis   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   L.Sparnauskis   ->      
       
   A.Misius     ->    
       
   A.Kepežinskas   ->      
       
        ->  
       
   M.Šlaustas   ->      
       
   V.Trakimas     ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
   E.Bradūnas   ->      
       
   J.Pocius     ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
   K.Vaitonis   ->      
       
   V.Prevelis     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.