Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas), Data: 2010-03-12, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Povilas Bartušis 
 Klaudijus Kašinskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, K.Kašinskis      
 16       ->      
   P.Bartušis, K.Kašinskis    
 9  Aurimas Misius 
 Marius Šlaustas 
    21:11  21:14 [18']    
 L.Rimkus, L.Sparnauskis      
 8  Lukas Rimkus 
 Laurynas Sparnauskis 
  21:15  21:12      
     P.Bartušis, K.Kašinskis  
 5  Mindaugas Dagilis 
 Mantas Gresevičius 
      21:6  21:7 [17']  
 V.Garmus, A.Kepežinskas      
 12  Vygantas Garmus 
 Audrius Kepežinskas 
  21:15  21:17      
   R.Juknevičius, A.Slušnys    
 13  Arvydas Vanagas 
 Vytautas Trakimas 
    7:21  21:14  23:21    
 R.Juknevičius, A.Slušnys      
 4  Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
  21:13  19:21  21:9       1-a vieta
       P.Bartušis, K.Kašinskis
 3  Lukas Litvinas 
 Vaidotas Prevelis 
        22:20  21:18 [17']
 L.Litvinas, V.Prevelis      
 14  Rokas Adomaitis 
 Kęstutis Vaitonis 
  21:15  21:5      
   L.Litvinas, V.Prevelis    
 11  Roman Antipenkov 
 Jonas Pocius 
    21:11  18:21  21:16 [25']    
 L.Vaškevičius, T.Vaškevičius      
 6  Laimonas Vaškevičius 
 Tomas Vaškevičius 
  21:16  21:9 [17']      
     E.Slušnys, A.Mizgiris  
 7  Šarūnas Atkočiūnas 
 Jonas Kačerauskas 
      21:16  21:14 [22']  
 Š.Atkočiūnas, J.Kačerauskas      
 10  Michailas Golubevas 
 Renaldas Šileris 
  21:13  21:16 [22']      
   E.Slušnys, A.Mizgiris    
 15         21:16  21:11    
 E.Slušnys, A.Mizgiris      
 2  Edgaras Slušnys 
 Aurimas Mizgiris 
  ->    R.Juknevičius, A.Slušnys   3-a vieta
       R.Juknevičius, A.Slušnys
       L.Litvinas, V.Prevelis   21:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Rimkus, L.Sparnauskis    
     L.Rimkus, L.Sparnauskis  
     V.Garmus, A.Kepežinskas   17:21  23:21  21:17 [56']   5-a vieta
       Š.Atkočiūnas, J.Kačerauskas
     L.Vaškevičius, T.Vaškevičius     21:19  21:13
     Š.Atkočiūnas, J.Kačerauskas  
     Š.Atkočiūnas, J.Kačerauskas   21:17  21:9 [21']  
         
         
       V.Garmus, A.Kepežinskas   7-a vieta
     
       L.Vaškevičius, T.Vaškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Misius, M.Šlaustas    
   A.Misius, M.Šlaustas   ->    
     M.Dagilis, M.Gresevičius  
   M.Dagilis, M.Gresevičius     21:7  21:13 [18']  
   M.Dagilis, M.Gresevičius    
   A.Vanagas, V.Trakimas   24:26  26:24  21:17     9-a vieta
       M.Dagilis, M.Gresevičius
   R.Adomaitis, K.Vaitonis       21:6  21:23  21:16 [28']
   R.Antipenkov, J.Pocius    
   R.Antipenkov, J.Pocius   21:11  21:23  23:21 [4']    
     M.Golubevas, R.Šileris  
   M.Golubevas, R.Šileris     16:21  21:18  21:12 [33']  
   M.Golubevas, R.Šileris    
    ->    
         
       A.Misius, M.Šlaustas   11-a vieta
     
       R.Antipenkov, J.Pocius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Vanagas, V.Trakimas  
     A.Vanagas, V.Trakimas   ->   13-a vieta
     
     R.Adomaitis, K.Vaitonis     ->
     R.Adomaitis, K.Vaitonis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.