Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas), Data: 2010-03-12, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-12 2010-03-12 2010-03-12 2010-03-12 2010-03-12  
 1  Neringa Žvirblytė    Dėl 1-16 vietos        
 N.Žvirblytė        
 32       ->        
  [25] 11:00   N.Žvirblytė      
 17  Ervina Bliskytė      21:8  21:11 [14']      
[12] 09:40   S.Krutulytė        
 16  Silvija Krutulytė    21:5  21:6        
    [37] 12:00   N.Žvirblytė    
 9  Aušrinė Kaulickytė        21:14  21:14 [23']    
 A.Kaulickytė        
 24       ->        
  [26] 11:00   A.Kaulickytė      
 25           B/Ž      
 M.Krančiukaitė        
 8  Milda Krančiukaitė    ->        
      [45] 12:40   N.Žvirblytė  
 5  Urtė Gečaitė          21:16  21:8 [17']  
 U.Gečaitė        
 28       ->        
  [27] 11:00   U.Gečaitė      
 21         21:9  21:17 [22']      
 I.Banionytė        
 12  Ieva Banionytė    ->        
    [38] 12:00   U.Gečaitė    
 13  Ivona Šubinaitė        21:16  21:12 [19']    
 I.Šubinaitė        
 20       ->        
  [28] 11:00   I.Šubinaitė      
 29         15:21  21:19  21:18 [41']      
 E.Rentauskaitė        
 4  Emilija Rentauskaitė    ->         1-a vieta
        [52] 13:00   N.Žvirblytė
 3  Justė Krančiukaitė            21:10  21:8 [18']
 J.Krančiukaitė        
 30       ->        
  [29] 11:20   G.Bartkutė      
 19           B/Ž      
 G.Bartkutė        
 14  Greta Bartkutė    ->        
    [39] 12:00   E.Valuckienė    
 11  Vytautė Fomkinaitė        21:7  21:6 [11']    
 V.Fomkinaitė        
 22       ->        
  [30] 11:20   E.Valuckienė      
 27         21:11  18:21  21:14 [44']      
 E.Valuckienė        
 6  Erika Valuckienė    ->        
      [46] 12:40   E.Valuckienė  
 7  Aistė Kurapkaitė          21:13  21:15 [21']  
 A.Kurapkaitė        
 26       ->        
  [31] 11:20   A.Kurapkaitė      
 23         21:12  21:19 [24']      
 V.Besanaitė        
 10  Valdonė Besanaitė    ->        
    [40] 12:00   N.Gaižutytė    
 15  Meda Kavaliauskaitė        21:17  21:14 [19']    
[13] 10:00   M.Kavaliauskaitė        
 18  Laura Kisieliūtė      B/Ž      U.Gečaitė   3-a vieta
  [32] 11:20   N.Gaižutytė  
 31         21:15  21:11    N.Gaižutytė   ->
 N.Gaižutytė        
 2  Neringa Gaižutytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Kaulickytė    
       
       I.Šubinaitė   ->   5-a vieta
       
       G.Bartkutė     ->
       
       A.Kurapkaitė   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Krutulytė      
       
     M.Krančiukaitė   ->    
       
     I.Banionytė     ->  
       
     E.Rentauskaitė   ->     9-a vieta
       
     J.Krančiukaitė       ->
       
     V.Fomkinaitė   ->    
       
     V.Besanaitė     ->  
       
     M.Kavaliauskaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Bliskytė      
   E.Bliskytė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
   L.Kisieliūtė     ->    
   L.Kisieliūtė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.