Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas), Data: 2010-03-12, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tomas Vaškevičius 
 Erika Valuckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius, E.Valuckienė      
 16  Karolis Labanauskas 
 Greta Bartkutė 
  21:9  21:7 [13']      
   T.Vaškevičius, E.Valuckienė    
 9  Tautvydas Garmus 
 Justė Krančiukaitė 
    21:11  21:8 [20']    
 N.Valuckas, N.Gaižutytė      
 8  Nerijus Valuckas 
 Neringa Gaižutytė 
    B/Ž      
     T.Vaškevičius, E.Valuckienė  
 5  Algirdas Spurga 
 Ivona Šubinaitė 
      23:21  22:20 [26']  
 A.Spurga, I.Šubinaitė      
 12  Salvijus Stravinskas 
 Monika Kalinauskaitė 
  21:10  19:21  24:22 [31']      
   E.Dima, E.Rentauskaitė    
 13  Timur Baliasnyj 
 Ieva Banionytė 
    21:16  17:21  21:15 [28']    
 E.Dima, E.Rentauskaitė      
 4  Ernestas Dima 
 Emilija Rentauskaitė 
  21:11  21:11 [20']       1-a vieta
       G.Dima, A.Kaulickytė
 3  Giedrius Dima 
 Aušrinė Kaulickytė 
        21:18  21:7 [19']
 G.Dima, A.Kaulickytė      
 14  Dainius Zinkus 
 Silvija Krutulytė 
  21:19  21:10 [22']      
   G.Dima, A.Kaulickytė    
 11  Matas Kavaliauskas 
 Meda Kavaliauskaitė 
    21:6  21:10 [17']    
 M.Kavaliauskas, M.Kavaliauskaitė      
 6  Evaldas Bradūnas 
 Vytautė Fomkinaitė 
    B/Ž      
     G.Dima, A.Kaulickytė  
 7  Aurimas Kurapka 
 Aistė Kurapkaitė 
      21:13  21:19 [18']  
 A.Kurapka, A.Kurapkaitė      
 10  Hassan Sodah 
 Urtė Gečaitė 
  22:20  21:12 [21']      
   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė    
 15  Simas Viskontas 
 Valdonė Besanaitė 
    21:10  21:13 [17']    
 M.Šatrauskas, N.Žvirblytė      
 2  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
  21:8  21:12 [19']    E.Dima, E.Rentauskaitė   3-a vieta
     
       M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Valuckas, N.Gaižutytė    
     
     A.Spurga, I.Šubinaitė   ->   5-a vieta
     
     M.Kavaliauskas, M.Kavaliauskaitė     ->
     
     A.Kurapka, A.Kurapkaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Labanauskas, G.Bartkutė      
     
   T.Garmus, J.Krančiukaitė   ->    
     
   S.Stravinskas, M.Kalinauskaitė     ->  
     
   T.Baliasnyj, I.Banionytė   ->     9-a vieta
     
   D.Zinkus, S.Krutulytė       ->
     
   E.Bradūnas, V.Fomkinaitė   ->    
     
   H.Sodah, U.Gečaitė     ->  
     
   S.Viskontas, V.Besanaitė   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.