Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas), Data: 2010-03-12, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Lukas Litvinas 
 Ieva Gaidė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Litvinas, I.Gaidė      
 16       ->      
   R.Juknevičius, D.Kairytė    
 9  Marius Šlaustas 
 Eglė Ratkutė 
    22:20  21:12 [17']    
 R.Juknevičius, D.Kairytė      
 8  Rolandas Juknevičius 
 Daina Kairytė 
  21:10  21:15 [11']      
     R.Juknevičius, D.Kairytė  
 5  Mantas Gresevičius 
 Monika Kalinauskaitė 
      21:17  21:17 [14']  
 M.Gresevičius, M.Kalinauskaitė      
 12       ->      
   M.Gresevičius, M.Kalinauskaitė    
 13         21:15  18:21  21:15 [20']    
 A.Misius, A.Pakšytė      
 4  Aurimas Misius 
 Aurelija Pakšytė 
  ->       1-a vieta
       Š.Atkočiūnas, I.Petrulaitienė
 3  Vaidotas Prevelis 
 Justina Dimšaitė 
        21:19  21:17 [20']
 V.Prevelis, J.Dimšaitė      
 14       ->      
   V.Prevelis, J.Dimšaitė    
 11         21:14  21:12 [21']    
 J.Pocius, T.Urbonienė      
 6  Jonas Pocius 
 Tanita Urbonienė 
  ->      
     Š.Atkočiūnas, I.Petrulaitienė  
 7  Roman Antipenkov 
 Eglė Rakauskaitė 
      21:0  
 Š.Atkočiūnas, I.Petrulaitienė      
 10  Šarūnas Atkočiūnas 
 Indrė Petrulaitienė 
  21:16  21:14 [20']      
   Š.Atkočiūnas, I.Petrulaitienė    
 15         21:11  21:13 [14']    
 A.Vanagas, I.Jasiūnienė      
 2  Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
  ->    M.Gresevičius, M.Kalinauskaitė   3-a vieta
     
       V.Prevelis, J.Dimšaitė   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Litvinas, I.Gaidė    
     
     A.Misius, A.Pakšytė   ->   5-a vieta
     
     J.Pocius, T.Urbonienė     ->
     
     A.Vanagas, I.Jasiūnienė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Šlaustas, E.Ratkutė    
   M.Šlaustas, E.Ratkutė   ->    
     M.Šlaustas, E.Ratkutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       R.Antipenkov, E.Rakauskaitė
        21:14  21:11 [15']
   .    
    ->    
     R.Antipenkov, E.Rakauskaitė  
   R.Antipenkov, E.Rakauskaitė     ->  
   R.Antipenkov, E.Rakauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.