Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC atviras badmintono turnyras, Data: 2010-03-27, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27  
 1  Jonas Kačerauskas    Dėl 1-16 vietos        
00:00   J.Kačerauskas        
 32       ->        
  [13] 11:00   M.Šermukšnis      
 17  Salvijus Stravinskas        B/Ž      
[1] 10:00   M.Šermukšnis        
 16  Mykolas Šermukšnis    15:12  15:7 [13']        
    [29] 12:20   P.Rakauskas    
 9  Roman Antipenkov        21:15  21:15 [46']    
[2] 10:00   R.Antipenkov        
 24  Mindaugas Šereiva    15:12  15:10        
  [14] 11:00   P.Rakauskas      
 25  Audrius Kepežinskas      21:17  21:12 [19']      
[3] 10:00   P.Rakauskas        
 8  Paulius Rakauskas    15:11  15:4 [11']        
      [45] 13:40   P.Rakauskas  
 5  Laimonas Vaškevičius          17:21  21:8  21:18 [33']  
[4] 10:00   L.Vaškevičius        
 28  Arvydas Gervelė    15:8  15:7 [11']        
  [15] 11:00   L.Vaškevičius      
 21  Jonas Kneita      21:11  21:19 [18']      
[5] 10:20   V.Trakimas        
 12  Vytautas Trakimas    15:14  15:6 [14']        
    [30] 12:20   L.Vaškevičius    
 13  Ramūnas Kavaliauskas        21:15  23:21 [24']    
[6] 10:20   R.Kavaliauskas        
 20  Dalius Juodsnukis    15:12  15:12 [9']        
  [16] 11:00   G.Miestauskas      
 29         21:9  21:15 [16']      
00:00   G.Miestauskas        
 4  Giedrius Miestauskas    ->         1-a vieta
        [65] 15:20   P.Rakauskas
 3  Michailas Golubevas            21:18  17:21  21:15 [32']
00:00   M.Golubevas        
 30       ->        
  [17] 11:20   M.Golubevas      
 19  Lukas Andriūšis      21:14  21:15 [18']      
[7] 10:20   M.Šlaustas        
 14  Marius Šlaustas    15:9  11:15  15:6 [18']        
    [31] 12:20   R.Lavrukaitis    
 11  Valentinas Golubevas        16:21  25:23  21:13 [53']    
[8] 10:20   V.Golubevas        
 22  Aurimas Misius    15:12  15:9 [12']        
  [18] 11:20   R.Lavrukaitis      
 27  Deimantas Čekanauskas      21:19  14:21  22:20 [36']      
[9] 10:40   R.Lavrukaitis        
 6  Rimas Lavrukaitis    15:7  15:7 [9']        
      [46] 13:40   V.Pratusevičius  
 7  Mindaugas Dagilis          21:15  21:17 [22']  
[10] 10:40   M.Dagilis        
 26  Sergėjus Klodt    15:7  15:6 [12']        
  [19] 11:20   M.Dagilis      
 23  Karolis Poškus      18:21  21:15  21:8 [29']      
[11] 10:40   E.Bradūnas        
 10  Evaldas Bradūnas    15:17  15:11  15:8 [14']        
    [32] 12:20   V.Pratusevičius    
 15  Jaronimas Sazanskis        21:15  22:20 [53']    
[12] 10:40   K.Vaitonis        
 18  Kęstutis Vaitonis    15:3  15:7 [11']      L.Vaškevičius   3-a vieta
  [20] 11:20   V.Pratusevičius   [66] 15:20   L.Vaškevičius
 31         21:15  21:19 [17']    R.Lavrukaitis   21:10  22:20 [33']
00:00   V.Pratusevičius        
 2  Vilmantas Pratusevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Šermukšnis    
      [47] 13:40   G.Miestauskas  
       G.Miestauskas   21:16  21:11 [16']   5-a vieta
        [67] 15:20   G.Miestauskas
       M.Golubevas     22:20  21:17 [21']
      [48] 13:40   M.Dagilis  
       M.Dagilis   18:21  21:18  23:21 [31']  
           
           
         M.Šermukšnis   7-a vieta
        [68] 15:20   M.Golubevas
         M.Golubevas   21:15  21:18 [13']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Kačerauskas      
    [33] 12:40   R.Antipenkov    
     R.Antipenkov     B/Ž    
      [49] 14:00   R.Antipenkov  
     V.Trakimas     21:8  21:11 [14']  
    [34] 12:40   V.Trakimas    
     R.Kavaliauskas   21:16  19:21  21:19     9-a vieta
        [69] 15:40   R.Antipenkov
     M.Šlaustas       21:16  21:13 [17']
    [35] 12:40   V.Golubevas    
     V.Golubevas   21:11  21:18    
      [50] 14:00   V.Golubevas  
     E.Bradūnas     21:15  15:21  21:14 [28']  
    [36] 12:40   K.Vaitonis    
     K.Vaitonis   21:19  19:21  21:14 [21']    
           
         V.Trakimas   11-a vieta
        [70] 15:40   V.Trakimas
         K.Vaitonis   21:7  21:15 [12']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Kačerauskas    
      [51] 14:00   R.Kavaliauskas  
       R.Kavaliauskas     B/Ž   13-a vieta
        [71] 15:40   R.Kavaliauskas
       M.Šlaustas     15:11  15:12 [5']
      [52] 14:00   E.Bradūnas  
       E.Bradūnas   21:16  21:14 [22']  
           
           
         J.Kačerauskas   15-a vieta
        [72] 15:40   M.Šlaustas
    Dėl 17-32 vietos      M.Šlaustas     B/Ž
         
   S.Stravinskas      
   S.Stravinskas   ->      
    [37] 13:00   A.Kepežinskas    
   M.Šereiva     15:8  15:2    
  [21] 11:40   A.Kepežinskas      
   A.Kepežinskas   15:3  15:8 [10']      
      [53] 14:20   A.Kepežinskas  
   A.Gervelė       15:7  15:13 [10']  
  [22] 11:40   J.Kneita      
   J.Kneita   21:4  21:7 [15']      
    [38] 13:00   J.Kneita    
   D.Juodsnukis     21:12  21:18 [11']    
   D.Juodsnukis      
    ->       17-a vieta
        [73] 16:00   A.Kepežinskas
          15:9  15:12 [12']
   L.Andriūšis      
   L.Andriūšis   ->      
    [39] 13:00   A.Misius    
   A.Misius     11:21  21:12  21:13 [21']    
  [23] 11:40   A.Misius      
   D.Čekanauskas   15:13  15:7 [11']      
      [54] 14:20   A.Misius  
   S.Klodt       15:6  16:14 [14']  
  [24] 11:40   S.Klodt      
   K.Poškus   15:12  15:11 [14']      
    [40] 13:00   J.Sazanskis    
   J.Sazanskis     15:9  15:5 [10']    
   J.Sazanskis      
    ->    J.Kneita   19-a vieta
        [74] 16:00   J.Sazanskis
         J.Sazanskis   15:13  15:13 [12']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       S.Stravinskas    
      [55] 14:20   S.Stravinskas  
       D.Juodsnukis   15:13  13:15  16:14 [21']   21-a vieta
        [75] 16:00   L.Andriūšis
       L.Andriūšis     16:14  15:11 [30']
      [56] 14:20   L.Andriūšis  
       S.Klodt   15:9  15:6 [10']  
           
           
         D.Juodsnukis   23-a vieta
        [76] 16:00   D.Juodsnukis
         S.Klodt   15:12  18:16 [15']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     M.Šereiva    
     M.Šereiva   ->    
      [57] 14:40   M.Šereiva  
     A.Gervelė     15:4  15:2 [10']  
     A.Gervelė    
      ->     25-a vieta
        [77] 16:20   D.Čekanauskas
          15:11  15:11 [12']
     D.Čekanauskas    
     D.Čekanauskas   ->    
      [58] 14:40   D.Čekanauskas  
     K.Poškus     15:12  15:5 [11']  
     K.Poškus    
      ->    
           
         A.Gervelė   27-a vieta
        [78] 16:20   K.Poškus
         K.Poškus   15:7  15:8 [11']
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.