Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC atviras badmintono turnyras, Data: 2010-03-27, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27  
 1  Eglė Ratkutė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Ratkutė      
 16       ->      
  [41] 13:20   E.Ratkutė    
 9  Aurelija Pakšytė      21:14  21:15 [12']    
[25] 12:00   A.Markevičiūtė      
 8  Adelė Markevičiūtė    15:13  15:8 [17']      
    [59] 14:40   E.Ratkutė  
 5  Tanita Urbonienė        21:15  21:13 [15']  
[26] 12:00   T.Urbonienė      
 12  Giedrė Kazragytė    11:15  15:12  15:12 [22']      
  [42] 13:20   T.Rakauskaitė    
 13         19:21  21:12  21:11 [24']    
 T.Rakauskaitė      
 4  Toma Rakauskaitė    ->       1-a vieta
      [79] 16:20   D.Navickienė
 3  Eglė Rakauskaitė          21:9  21:16 [18']
 E.Rakauskaitė      
 14       ->      
  [43] 13:20   E.Rakauskaitė    
 11  Rūta Astrauskaitė      21:13  21:5 [13']    
[27] 12:00   G.Urbonaitė      
 6  Greta Urbonaitė    16:14  15:8 [13']      
    [60] 14:40   D.Navickienė  
 7  Austėja Brasiūnaitė        21:18  21:15 [16']  
[28] 12:00   A.Brasiūnaitė      
 10  Aneta Radzevič    15:10  13:15  15:9 [8']      
  [44] 13:20   D.Navickienė    
 15         21:18  21:9 [15']    
 D.Navickienė      
 2  Deima Navickienė    ->    T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [80] 16:20   E.Rakauskaitė
       E.Rakauskaitė   21:7  21:9 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Markevičiūtė    
    [61] 15:00   A.Markevičiūtė  
     T.Urbonienė   21:9  21:16 [15']   5-a vieta
      [81] 16:40   A.Markevičiūtė
     G.Urbonaitė     16:21  21:16  21:14 [31']
    [62] 15:00   G.Urbonaitė  
     A.Brasiūnaitė   21:11  21:18 [15']  
         
         
       T.Urbonienė   7-a vieta
      [82] 16:40   T.Urbonienė
       A.Brasiūnaitė   15:11  13:15  15:8 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Pakšytė    
   A.Pakšytė   ->    
    [63] 15:00   A.Pakšytė  
   G.Kazragytė     15:10  15:4 [10']  
   G.Kazragytė    
    ->     9-a vieta
      [83] 16:40   A.Pakšytė
        15:6  15:10 [9']
   R.Astrauskaitė    
   R.Astrauskaitė   ->    
    [64] 15:00   A.Radzevič  
   A.Radzevič     15:9  15:8 [9']  
   A.Radzevič    
    ->    
         
       G.Kazragytė   11-a vieta
      [84] 16:40   G.Kazragytė
       R.Astrauskaitė   15:8  15:12 [9']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.