Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC atviras badmintono turnyras, Data: 2010-03-27, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27  
 1  Laimonas Vaškevičius 
 Arūnas Morkūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
[85] 17:00   L.Vaškevičius, A.Morkūnas      
 16  Mantvydas Lasinskas 
 Mindaugas Šereiva 
  21:10  21:12 [14']      
  [95] 17:40   L.Vaškevičius, A.Morkūnas    
 9  Vidas Bradūnas 
 Evaldas Bradūnas 
    21:18  21:11 [19']    
[86] 17:00   R.Antipenkov, A.Misius      
 8  Roman Antipenkov 
 Aurimas Misius 
  21:17  21:17 [12']      
    [107] 18:40   L.Vaškevičius, A.Morkūnas  
 5  Rimas Lavrukaitis 
 Arvydas Vanagas 
      14:21  21:14  21:11 [33']  
[87] 17:00   V.Trakimas, M.Šermukšnis      
 12  Vytautas Trakimas 
 Mykolas Šermukšnis 
  21:15  21:17 [23']      
  [96] 17:40   V.Golubevas, M.Golubevas    
 13  Vasilij Tolstoj 
 Deimantas Čekanauskas 
    18:21  21:17  21:14 [30']    
[88] 17:00   V.Golubevas, M.Golubevas      
 4  Valentinas Golubevas 
 Michailas Golubevas 
  21:12  22:20 [25']       1-a vieta
      [119] 19:40   V.Pratusevičius, G.Miestauskas
 3  Ramūnas Kavaliauskas 
 Artūras Michejenko 
        21:14  21:19 [24']
[89] 17:20   R.Kavaliauskas, A.Michejenko      
 14  Karolis Poškus 
 Jaronimas Sazanskis 
  21:7  21:15 [17']      
  [97] 18:00   M.Dagilis, K.Vaitonis    
 11  Marius Šlaustas 
 Paulius Rakauskas 
    21:19  21:17 [20']    
[90] 17:20   M.Dagilis, K.Vaitonis      
 6  Mindaugas Dagilis 
 Kęstutis Vaitonis 
  21:16  21:17 [19']      
    [108] 18:40   V.Pratusevičius, G.Miestauskas  
 7  Audrius Kepežinskas 
 Salvijus Stravinskas 
      21:15  21:13 [12']  
[91] 17:20   A.Kepežinskas, S.Stravinskas      
 10  Aidas Poderys 
 Arūnas Vizgirda 
  21:15  19:21  21:16 [21']      
  [98] 18:00   V.Pratusevičius, G.Miestauskas    
 15  Jonas Kneita 
 Lukas Andriūšis 
    18:21  21:16  21:7 [35']    
[92] 17:20   V.Pratusevičius, G.Miestauskas      
 2  Vilmantas Pratusevičius 
 Giedrius Miestauskas 
  21:11  21:9 [13']    V.Golubevas, M.Golubevas   3-a vieta
      [120] 19:40   M.Dagilis, K.Vaitonis
       M.Dagilis, K.Vaitonis   21:13  21:13 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Antipenkov, A.Misius    
    [109] 19:00   R.Antipenkov, A.Misius  
     V.Trakimas, M.Šermukšnis   22:20  21:19 [16']   5-a vieta
      [121] 20:00   R.Antipenkov, A.Misius
     R.Kavaliauskas, A.Michejenko     21:18  19:21  21:13 [30']
    [110] 19:00   R.Kavaliauskas, A.Michejenko  
     A.Kepežinskas, S.Stravinskas   21:15  21:10 [14']  
         
         
       V.Trakimas, M.Šermukšnis   7-a vieta
      [122] 20:00   A.Kepežinskas, S.Stravinskas
       A.Kepežinskas, S.Stravinskas   21:19  18:21  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Lasinskas, M.Šereiva      
  [99] 18:00   V.Bradūnas, E.Bradūnas    
   V.Bradūnas, E.Bradūnas   21:17  21:11 [16']    
    [111] 19:00   R.Lavrukaitis, A.Vanagas  
   R.Lavrukaitis, A.Vanagas     15:12  15:11 [19']  
  [100] 18:00   R.Lavrukaitis, A.Vanagas    
   V.Tolstoj, D.Čekanauskas   15:9  17:15 [21']     9-a vieta
      [123] 20:00   R.Lavrukaitis, A.Vanagas
   K.Poškus, J.Sazanskis       15:13  15:13 [16']
  [101] 18:20   M.Šlaustas, P.Rakauskas    
   M.Šlaustas, P.Rakauskas   15:12  15:7 [11']    
    [112] 19:00   M.Šlaustas, P.Rakauskas  
   A.Poderys, A.Vizgirda     15:6  19:17 [4']  
  [102] 18:20   A.Poderys, A.Vizgirda    
   J.Kneita, L.Andriūšis   7:15  15:8  15:9 [16']    
         
       V.Bradūnas, E.Bradūnas   11-a vieta
      [124] 20:00   V.Bradūnas, E.Bradūnas
       A.Poderys, A.Vizgirda   18:16  15:10 [13']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Lasinskas, M.Šereiva    
    [113] 19:20   M.Lasinskas, M.Šereiva  
     V.Tolstoj, D.Čekanauskas   15:10  15:13 [14']   13-a vieta
      [125] 20:20   M.Lasinskas, M.Šereiva
     K.Poškus, J.Sazanskis     12:15  15:9  15:9 [26']
    [114] 19:20   K.Poškus, J.Sazanskis  
     J.Kneita, L.Andriūšis   10:15  15:6  15:8 [32']  
         
         
       V.Tolstoj, D.Čekanauskas   15-a vieta
      [126] 20:20   V.Tolstoj, D.Čekanauskas
       J.Kneita, L.Andriūšis   15:13  15:11 [14']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.