Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC atviras badmintono turnyras, Data: 2010-03-27, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27  
 1  Diana Vizgirdienė 
 Aldona Pikčilingienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Vizgirdienė, A.Pikčilingienė      
 16       ->      
  [103] 18:20   D.Vizgirdienė, A.Pikčilingienė    
 9  Indrė Gudelytė 
 Sigita Zakarkaitė 
    21:11  21:7 [13']    
[93] 17:40   A.Radzevič, A.Brasiūnaitė      
 8  Aneta Radzevič 
 Austėja Brasiūnaitė 
  21:10  22:20 [16']      
    [115] 19:20   D.Vizgirdienė, A.Pikčilingienė  
 5  Tanita Urbonienė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:11  21:8 [12']  
 T.Urbonienė, T.Rakauskaitė      
 12       ->      
  [104] 18:20   E.Ratkutė, E.Rakauskaitė    
 13         21:11  21:9 [16']    
 E.Ratkutė, E.Rakauskaitė      
 4  Eglė Ratkutė 
 Eglė Rakauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [127] 20:20   D.Navickienė, A.Pakšytė
 3  Deima Navickienė 
 Aurelija Pakšytė 
        21:13  18:21  21:15 [21']
 D.Navickienė, A.Pakšytė      
 14       ->      
  [105] 18:40   D.Navickienė, A.Pakšytė    
 11         21:7  21:7 [11']    
 A.Markevičiūtė, G.Urbonaitė      
 6  Adelė Markevičiūtė 
 Greta Urbonaitė 
  ->      
    [116] 19:20   D.Navickienė, A.Pakšytė  
 7  Rasa Balčiūnaitė 
 Milda Pranckevičiūtė 
      16:21  21:16  21:19 [16']  
[94] 17:40   V.Čekanauskienė, G.Kazragytė      
 10  Vilija Čekanauskienė 
 Giedrė Kazragytė 
  18:21  21:16  21:13 [24']      
  [106] 18:40   I.Jasiūnienė, D.Nikitina    
 15         21:9  21:10 [14']    
 I.Jasiūnienė, D.Nikitina      
 2  Irina Jasiūnienė 
 Diana Nikitina 
  ->    E.Ratkutė, E.Rakauskaitė   3-a vieta
      [128] 20:20   I.Jasiūnienė, D.Nikitina
       I.Jasiūnienė, D.Nikitina   21:14  19:21  21:19 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Radzevič, A.Brasiūnaitė    
    [117] 19:40   T.Urbonienė, T.Rakauskaitė  
     T.Urbonienė, T.Rakauskaitė   21:11  21:10 [15']   5-a vieta
      [129] 20:40   T.Urbonienė, T.Rakauskaitė
     A.Markevičiūtė, G.Urbonaitė     21:12  21:8 [17']
    [118] 19:40   V.Čekanauskienė, G.Kazragytė  
     V.Čekanauskienė, G.Kazragytė   11:21  21:17  21:17 [23']  
         
         
       A.Radzevič, A.Brasiūnaitė   7-a vieta
      [130] 20:40   A.Markevičiūtė, G.Urbonaitė
       A.Markevičiūtė, G.Urbonaitė   21:17  21:16 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Gudelytė, S.Zakarkaitė    
   I.Gudelytė, S.Zakarkaitė   ->    
     I.Gudelytė, S.Zakarkaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [131] 20:40   I.Gudelytė, S.Zakarkaitė
        21:16  17:21  21:18 [23']
   .    
    ->    
     R.Balčiūnaitė, M.Pranckevičiūtė  
   R.Balčiūnaitė, M.Pranckevičiūtė     ->  
   R.Balčiūnaitė, M.Pranckevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.