Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC atviras badmintono turnyras, Data: 2010-03-27, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27 2010-03-27  
 1  Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[132] 20:40   A.Vanagas, I.Jasiūnienė      
 16  Deimantas Čekanauskas 
 Vilija Čekanauskienė 
  21:14  21:8 [10']      
  [140] 21:20   R.Antipenkov, E.Rakauskaitė    
 9  Aurimas Misius 
 Tanita Urbonienė 
    21:19  21:6 [16']    
[133] 21:00   R.Antipenkov, E.Rakauskaitė      
 8  Roman Antipenkov 
 Eglė Rakauskaitė 
  21:19  21:14 [15']      
    [148] 22:00   R.Antipenkov, E.Rakauskaitė  
 5  Aidas Poderys 
 Aldona Pikčilingienė 
      21:15  21:15 [18']  
[134] 21:00   A.Poderys, A.Pikčilingienė      
 12  Marius Šlaustas 
 Aneta Radzevič 
  21:9  21:6 [12']      
  [141] 21:40   G.Miestauskas, A.Pakšytė    
 13  Sergėjus Klodt 
 Adelė Markevičiūtė 
    21:15  21:15 [15']    
[135] 21:00   G.Miestauskas, A.Pakšytė      
 4  Giedrius Miestauskas 
 Aurelija Pakšytė 
  21:13  21:5 [11']       1-a vieta
      [156] 22:40   R.Antipenkov, E.Rakauskaitė
 3  Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
        21:15  22:20 [21']
[136] 21:00   V.Golubevas, D.Nikitina      
 14  Mantvydas Lasinskas 
 Giedrė Kazragytė 
  21:13  21:12 [18']      
  [142] 21:40   V.Pratusevičius, D.Navickienė    
 11  Mindaugas Šereiva 
 Austėja Brasiūnaitė 
    21:16  21:17 [16']    
[137] 21:20   V.Pratusevičius, D.Navickienė      
 6  Vilmantas Pratusevičius 
 Deima Navickienė 
  21:5  21:6      
    [149] 22:20   V.Pratusevičius, D.Navickienė  
 7  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
      21:17  21:18 [13']  
[138] 21:20   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė      
 10  Ramūnas Kavaliauskas 
 Eglė Ratkutė 
  21:17  21:19 [18']      
  [143] 21:40   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
 15  Arvydas Gervelė 
 Rūta Astrauskaitė 
    21:19  9:21  21:18 [18']    
[139] 21:20   P.Rakauskas, T.Rakauskaitė      
 2  Paulius Rakauskas 
 Toma Rakauskaitė 
  21:5  21:4 [8']    G.Miestauskas, A.Pakšytė   3-a vieta
      [157] 23:00   G.Miestauskas, A.Pakšytė
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   21:14  21:18 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Vanagas, I.Jasiūnienė    
    [150] 22:20   A.Vanagas, I.Jasiūnienė  
     A.Poderys, A.Pikčilingienė   18:21  21:17  21:10 [22']   5-a vieta
      [158] 23:00   P.Rakauskas, T.Rakauskaitė
     V.Golubevas, D.Nikitina     21:17  20:22  21:19 [29']
    [151] 22:20   P.Rakauskas, T.Rakauskaitė  
     P.Rakauskas, T.Rakauskaitė   9:21  21:10  21:13 [20']  
         
         
       A.Poderys, A.Pikčilingienė   7-a vieta
      [159] 23:00   V.Golubevas, D.Nikitina
       V.Golubevas, D.Nikitina   18:21  22:20  21:17 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Čekanauskas, V.Čekanauskienė      
  [144] 21:40   A.Misius, T.Urbonienė    
   A.Misius, T.Urbonienė   21:18  20:22  21:19 [28']    
    [152] 22:20   A.Misius, T.Urbonienė  
   M.Šlaustas, A.Radzevič     21:13  17:21  21:8 [22']  
  [145] 22:00   S.Klodt, A.Markevičiūtė    
   S.Klodt, A.Markevičiūtė   21:19  19:21  21:19 [27']     9-a vieta
      [160] 23:00   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė
   M.Lasinskas, G.Kazragytė       15:6  8:15  15:8 [9']
  [146] 22:00   M.Lasinskas, G.Kazragytė    
   M.Šereiva, A.Brasiūnaitė   15:7  17:15 [16']    
    [153] 22:40   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė  
   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė     21:18  28:26 [19']  
  [147] 22:00   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė    
   A.Gervelė, R.Astrauskaitė   21:12  21:8 [12']    
         
       S.Klodt, A.Markevičiūtė   11-a vieta
      [161] 23:20   M.Lasinskas, G.Kazragytė
       M.Lasinskas, G.Kazragytė   22:20  21:9 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Čekanauskas, V.Čekanauskienė    
    [154] 22:40   D.Čekanauskas, V.Čekanauskienė  
     M.Šlaustas, A.Radzevič   21:16  21:16 [17']   13-a vieta
      [162] 23:20   D.Čekanauskas, V.Čekanauskienė
     M.Šereiva, A.Brasiūnaitė     15:12  15:12 [13']
    [155] 22:40   M.Šereiva, A.Brasiūnaitė  
     A.Gervelė, R.Astrauskaitė   21:7  21:11 [8']  
         
         
       M.Šlaustas, A.Radzevič   15-a vieta
      [163] 23:20   M.Šlaustas, A.Radzevič
       A.Gervelė, R.Astrauskaitė   21:18  21:18
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.