Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos, Data: 2010-03-27, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 37, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Edgaras Slušnys    Dėl 1-32 vietos          
 E.Slušnys          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   E.Slušnys        
 33  Renatas Beišinas      21:8  21:10 [23']        
 R.Beišinas          
 32  Tomas Fiodorovas    21:3  21:3 [14']     Dėl 1-8 vietos      
     E.Slušnys      
 17  Matas Kavaliauskas        21:8  21:7 [14']      
 M.Kavaliauskas          
 48       ->          
   M.Norušis        
 49         21:9  21:16 [18']        
 M.Norušis          
 16  Modestas Norušis    ->       Dėl 1-4 vietos    
       E.Slušnys    
 9  Algirdas Spurga          21:9  21:4 [19']    
 A.Spurga          
 56       ->          
   A.Spurga        
 41         21:15  21:15 [19']        
 P.Lieparskis          
 24  Paulius Lieparskis    ->          
     A.Spurga      
 25  Simas Valuckas        21:15  21:19 [23']      
 S.Valuckas          
 40       ->          
   R.Adomaitis        
 57         21:10  21:10 [15']        
 R.Adomaitis          
 8  Rokas Adomaitis    ->         Dėl 1-2 vietos  
         E.Slušnys  
 5  Tomas Vaškevičius            21:13  21:10 [16']  
 T.Vaškevičius          
 60       ->          
   T.Vaškevičius        
 37  Jonas Misevičius      21:5  21:4 [13']        
 M.Paulauskas          
 28  Modestas Paulauskas      B/Ž          
     T.Vaškevičius      
 21  Gabrielius Šukys        21:14  21:14 [19']      
 G.Šukys          
 44       ->          
   A.Kurapka        
 53         21:16  22:20 [14']        
 A.Kurapka          
 12  Aurimas Kurapka    ->          
       T.Vaškevičius    
 13  Lukas Bartusevičius          21:14  13:21  21:15 [39']    
 L.Bartusevičius          
 52       ->          
   L.Bartusevičius        
 45         21:5  21:14 [16']        
 D.Viskaitis          
 20  Dominykas Viskaitis    ->          
     E.Jakubauskas      
 29  Lukas Ališauskas        22:20  14:21  21:17 [30']      
 L.Ališauskas          
 36  Erikas Unglinikas    21:5  21:5 [17']          
   E.Jakubauskas        
 61         21:9  21:2 [14']        
 E.Jakubauskas          
 4  Edvinas Jakubauskas    ->           1-a vieta
           P.Bartušis
 3  Povilas Bartušis              21:19  21:16 [32']
 P.Bartušis          
 62       ->          
   P.Bartušis        
 35  Egidijus Šnaras      21:4  21:4 [15']        
 Ž.Pukinskas          
 30  Žygimantas Pukinskas    21:8  21:9 [14']          
     P.Bartušis      
 19  Robertas Andrijauskas        21:3  21:3 [15']      
 R.Andrijauskas          
 46       ->          
   A.Vizgirda        
 51         21:16  21:18 [21']        
 A.Vizgirda          
 14  Aidas Vizgirda    ->          
       P.Bartušis    
 11  Mantas Šatrauskas          21:12  21:6 [17']    
 M.Šatrauskas          
 54       ->          
   M.Šatrauskas        
 43         21:4  21:11 [17']        
 G.Čepkauskas          
 22  Gedmantas Čepkauskas    ->          
     L.Zavadskis      
 27  Arnoldas Lileikis        21:4  21:9 [15']      
 A.Lileikis          
 38       ->          
   L.Zavadskis        
 59         21:4  21:6 [16']        
 L.Zavadskis          
 6  Linas Zavadskis    ->          
         P.Bartušis  
 7  Martynas Atkočaitis            21:19  21:11 [23']  
 M.Atkočaitis          
 58       ->          
   M.Atkočaitis        
 39         21:7  21:2 [18']        
 T.Prokapovičius          
 26  Tomas Prokapovičius    ->          
     M.Atkočaitis      
 23  Laurynas Megelinskas        25:23  22:20 [23']      
 L.Megelinskas          
 42       ->          
   S.Grincevičius        
 55         21:2  21:7 [15']        
 S.Grincevičius          
 10  Stanislovas Grincevičius    ->          
       A.Plavin    
 15  Karolis Eimutaitis          21:7  21:6 [17']    
 K.Eimutaitis          
 50       ->        T.Vaškevičius   3-a vieta
   K.Eimutaitis      A.Plavin
 47         21:6  21:15 [16']      A.Plavin   21:11  22:20 [23']
 L.Raišis          
 18  Laurynas Raišis    ->          
     A.Plavin      
 31  Valdemar Junevič        21:4  21:6 [15']      
 O.Motuzas          
 34  Ovidijus Motuzas    21:9  21:14 [13']          
   A.Plavin        
 63         21:0  21:2 [12']        
 A.Plavin          
 2  Alan Plavin    ->       Dėl 5-8 vietos    
         A.Spurga    
         E.Jakubauskas  
         E.Jakubauskas   21:15  15:21  21:15 [35']   5-a vieta
           L.Zavadskis
         L.Zavadskis     21:11  21:14 [24']
         L.Zavadskis  
         M.Atkočaitis   21:16  21:7 [17']  
             
             
           A.Spurga   7-a vieta
         
           M.Atkočaitis   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       M.Norušis      
       R.Adomaitis    
       R.Adomaitis   22:20  21:16 [24']    
         R.Adomaitis  
       A.Kurapka     17:21  21:13  21:16 [30']  
       A.Kurapka    
       L.Bartusevičius   21:17  22:20 [18']     9-a vieta
           S.Grincevičius
       A.Vizgirda       21:14  21:16 [19']
       M.Šatrauskas    
       M.Šatrauskas   21:8  21:13 [18']    
         S.Grincevičius  
       S.Grincevičius     21:11  21:16 [20']  
       S.Grincevičius    
       K.Eimutaitis   21:10  21:16 [21']    
             
           A.Kurapka   11-a vieta
         
           M.Šatrauskas   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         M.Norušis    
         
         L.Bartusevičius   ->   13-a vieta
         
         A.Vizgirda     ->
         
         K.Eimutaitis   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     R.Beišinas        
     R.Beišinas      
     M.Kavaliauskas   24:22  18:21  21:11 [32']      
       R.Beišinas    
     P.Lieparskis     21:17  16:21  21:19 [32']    
     P.Lieparskis      
     S.Valuckas   21:18  9:21  21:10 [29']      
         G.Šukys  
     M.Paulauskas       21:14  21:17 [18']  
     G.Šukys      
     G.Šukys   21:17  21:0 [16']      
       G.Šukys    
     D.Viskaitis     21:11  21:10 [22']    
     L.Ališauskas      
     L.Ališauskas   21:14  21:18 [22']       17-a vieta
           G.Šukys
     Ž.Pukinskas         21:15  21:18 [19']
     R.Andrijauskas      
     R.Andrijauskas   21:9  21:5 [16']      
       R.Andrijauskas    
     G.Čepkauskas     21:17  21:11 [24']    
     A.Lileikis      
     A.Lileikis   21:8  21:17 [22']      
         R.Andrijauskas  
     T.Prokapovičius       21:13  21:18 [22']  
     L.Megelinskas      
     L.Megelinskas   21:13  21:11 [17']      
       L.Raišis    
     L.Raišis     21:15  21:8 [19']    
     L.Raišis      
     O.Motuzas   21:9  21:14 [17']    R.Beišinas   19-a vieta
         
           L.Raišis   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         P.Lieparskis    
         
         L.Ališauskas   ->   21-a vieta
         
         A.Lileikis     ->
         
         L.Megelinskas   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       M.Kavaliauskas      
         
       S.Valuckas   ->    
         
       M.Paulauskas     ->  
         
       D.Viskaitis   ->     25-a vieta
         
       Ž.Pukinskas       ->
         
       G.Čepkauskas   ->    
         
       T.Prokapovičius     ->  
         
       O.Motuzas   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   T.Fiodorovas        
   T.Fiodorovas   ->        
     T.Fiodorovas      
      ->      
   .        
    ->        
       T.Fiodorovas    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         T.Fiodorovas  
          21:15  21:14 [19']  
   J.Misevičius        
   J.Misevičius   ->        
     J.Misevičius      
      ->      
   .        
    ->        
       E.Unglinikas    
          B/Ž    
   .        
    ->        
     E.Unglinikas      
   E.Unglinikas     ->      
   E.Unglinikas        
    ->         33-a vieta
           E.Šnaras
            17:21  21:13  21:16 [29']
   E.Šnaras        
   E.Šnaras   ->        
     E.Šnaras      
      ->      
   .        
    ->        
       E.Šnaras    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         E.Šnaras  
          21:17  21:19 [20']  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       V.Junevič    
        ->    
   .        
    ->      E.Unglinikas   35-a vieta
     V.Junevič  
   V.Junevič     ->    V.Junevič   ->
   V.Junevič        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
         J.Misevičius   ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.