Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos, Data: 2010-03-27, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 37, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Oksana Jaciuk    Dėl 1-32 vietos          
 O.Jaciuk          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   O.Jaciuk        
 33  Eglė Beinoravičiūtė      21:4  21:5 [18']        
 E.Beinoravičiūtė          
 32  Austėja Kuusaitė    21:8  21:6 [14']     Dėl 1-8 vietos      
     O.Jaciuk      
 17  Laura Šimukauskaitė        21:6  21:4 [14']      
 L.Šimukauskaitė          
 48       ->          
   E.Samuilytė        
 49         21:17  27:25 [21']        
 E.Samuilytė          
 16  Eimantė Samuilytė    ->       Dėl 1-4 vietos    
       O.Jaciuk    
 9  Neringa Žvirblytė          21:6  21:8 [18']    
 N.Žvirblytė          
 56       ->          
   N.Žvirblytė        
 41         21:3  21:0 [8']        
 I.Svorobovič          
 24  Irina Svorobovič    ->          
     I.Gaidė      
 25  Renata Baldovskaitė        21:10  21:17 [21']      
 R.Baldovskaitė          
 40       ->          
   I.Gaidė        
 57         21:2  21:0 [17']        
 I.Gaidė          
 8  Ieva Gaidė    ->         Dėl 1-2 vietos  
         O.Jaciuk  
 5  Amanda Meirytė            21:13  21:16 [23']  
 A.Meirytė          
 60       ->          
   A.Meirytė        
 37  Brigita Margenytė      21:5  21:5 [16']        
 R.Stanaitytė          
 28  Rūta Stanaitytė      B/Ž          
     A.Meirytė      
 21  Justina Eimutaitytė        21:5  21:4 [17']      
 J.Eimutaitytė          
 44       ->          
   J.Krančiukaitė        
 53         10:21  21:14  21:9 [30']        
 J.Krančiukaitė          
 12  Justė Krančiukaitė    ->          
       A.Meirytė    
 13  Evelina Šiušytė          18:21  21:19  21:16 [36']    
 E.Šiušytė          
 52       ->          
   E.Šiušytė        
 45         21:9  21:3 [18']        
 S.Krutulytė          
 20  Silvija Krutulytė    ->          
     E.Noreikaitė      
 29  Viktorija Ivaščenkova        21:9  21:12 [20']      
 V.Ivaščenkova          
 36  Eglė Montvidaitė    21:5  21:0 [16']          
   E.Noreikaitė        
 61         21:11  21:10 [17']        
 E.Noreikaitė          
 4  Erika Noreikaitė    ->           1-a vieta
           I.Linkutė
 3  Emilija Liočaitė              21:16  17:21  21:12 [37']
 E.Liočaitė          
 62       ->          
   E.Liočaitė        
 35  Greta Duminaitė      21:5  21:1 [12']        
 G.Duminaitė          
 30  Erika Gudliauskaitė    16:21  21:17  21:15 [34']          
     E.Liočaitė      
 19  Ivona Šubinaitė        21:5  21:3 [15']      
 I.Šubinaitė          
 46       ->          
   A.Kurapkaitė        
 51         21:13  17:21  21:16 [29']        
 A.Kurapkaitė          
 14  Aistė Kurapkaitė    ->          
       E.Liočaitė    
 11  Erika Valuckienė          13:21  21:16  21:19 [34']    
 E.Valuckienė          
 54       ->          
   E.Valuckienė        
 43         20:22  21:5  21:13 [29']        
 A.Dainiūtė          
 22  Aistė Dainiūtė    ->          
     A.Kupliauskaitė      
 27  Greta Bartkutė        21:6  21:8 [16']      
 G.Bartkutė          
 38       ->          
   A.Kupliauskaitė        
 59         21:3  21:7 [12']        
 A.Kupliauskaitė          
 6  Agnė Kupliauskaitė    ->          
         I.Linkutė  
 7  Daina Kairytė            21:17  21:14 [22']  
 D.Kairytė          
 58       ->          
   D.Kairytė        
 39         21:12  21:11 [10']        
 A.Masiukevičiūtė          
 26  Aurelija Masiukevičiūtė    ->          
     L.Šidlauskaitė      
 23  Laura Lebeckaitė        21:8  21:12 [18']      
 L.Lebeckaitė          
 42       ->          
   L.Šidlauskaitė        
 55         21:7  21:9 [14']        
 L.Šidlauskaitė          
 10  Lauryna Šidlauskaitė    ->          
       I.Linkutė    
 15  Milda Krančiukaitė          21:19  21:6 [20']    
 M.Krančiukaitė          
 50       ->        A.Meirytė   3-a vieta
   R.Šidlauskytė      A.Meirytė
 47         21:14  21:16 [22']      E.Liočaitė   21:12  21:12 [28']
 R.Šidlauskytė          
 18  Rita Šidlauskytė    ->          
     I.Linkutė      
 31  Gintarė Visockaitė        21:12  21:12 [29']      
 G.Visockaitė          
 34  Ingrida Dirsytė    21:9  21:7 [14']          
   I.Linkutė        
 63         21:1  21:1 [13']        
 I.Linkutė          
 2  Ieva Linkutė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         I.Gaidė    
         E.Noreikaitė  
         E.Noreikaitė   21:13  21:12 [18']   5-a vieta
           E.Noreikaitė
         A.Kupliauskaitė     21:13  21:11 [20']
         A.Kupliauskaitė  
         L.Šidlauskaitė   21:13  21:12 [18']  
             
             
           I.Gaidė   7-a vieta
         
           L.Šidlauskaitė   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       E.Samuilytė      
       N.Žvirblytė    
       N.Žvirblytė   21:14  21:5 [21']    
         N.Žvirblytė  
       J.Krančiukaitė     21:16  21:15 [31']  
       E.Šiušytė    
       E.Šiušytė   21:9  21:11 [21']     9-a vieta
           D.Kairytė
       A.Kurapkaitė       21:6  21:11 [1']
       E.Valuckienė    
       E.Valuckienė   21:9  21:10 [17']    
         D.Kairytė  
       D.Kairytė     21:19  21:16 [23']  
       D.Kairytė    
       R.Šidlauskytė   21:4  21:7 [19']    
             
           E.Šiušytė   11-a vieta
         
           E.Valuckienė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         E.Samuilytė    
         
         J.Krančiukaitė   ->   13-a vieta
         
         A.Kurapkaitė     ->
         
         R.Šidlauskytė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     E.Beinoravičiūtė        
     E.Beinoravičiūtė      
     L.Šimukauskaitė   21:9  21:17 [29']      
       E.Beinoravičiūtė    
     I.Svorobovič     21:5  21:7 [14']    
     R.Baldovskaitė      
     R.Baldovskaitė   21:14  21:12 [29']      
         V.Ivaščenkova  
     R.Stanaitytė       21:9  21:7 [21']  
     J.Eimutaitytė      
     J.Eimutaitytė   21:13  21:11 [23']      
       V.Ivaščenkova    
     S.Krutulytė     21:6  21:6 [16']    
     V.Ivaščenkova      
     V.Ivaščenkova   21:4  21:4 [19']       17-a vieta
           V.Ivaščenkova
     G.Duminaitė         21:4  21:7 [16']
     I.Šubinaitė      
     I.Šubinaitė   21:4  21:2 [17']      
       I.Šubinaitė    
     A.Dainiūtė     21:7  21:15 [17']    
     A.Dainiūtė      
     G.Bartkutė   18:21  21:9  21:10 [24']      
         M.Krančiukaitė  
     A.Masiukevičiūtė       21:7  21:7 [15']  
     L.Lebeckaitė      
     L.Lebeckaitė   21:13  19:21  21:15 [25']      
       M.Krančiukaitė    
     M.Krančiukaitė     21:5  21:14 [17']    
     M.Krančiukaitė      
     G.Visockaitė   21:9  21:8 [13']    E.Beinoravičiūtė   19-a vieta
         
           I.Šubinaitė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         R.Baldovskaitė    
         
         J.Eimutaitytė   ->   21-a vieta
         
         A.Dainiūtė     ->
         
         L.Lebeckaitė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       L.Šimukauskaitė      
         
       I.Svorobovič   ->    
         
       R.Stanaitytė     ->  
         
       S.Krutulytė   ->     25-a vieta
         
       G.Duminaitė       ->
         
       G.Bartkutė   ->    
         
       A.Masiukevičiūtė     ->  
         
       G.Visockaitė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   A.Kuusaitė        
   A.Kuusaitė   ->        
     A.Kuusaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Kuusaitė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         E.Montvidaitė  
          21:17  21:8 [21']  
   B.Margenytė        
   B.Margenytė   ->        
     B.Margenytė      
      ->      
   .        
    ->        
       E.Montvidaitė    
          B/Ž    
   .        
    ->        
     E.Montvidaitė      
   E.Montvidaitė     ->      
   E.Montvidaitė        
    ->         33-a vieta
           E.Montvidaitė
            21:11  21:11 [23']
   E.Gudliauskaitė        
   E.Gudliauskaitė   ->        
     E.Gudliauskaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       E.Gudliauskaitė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         E.Gudliauskaitė  
          21:13  21:11 [18']  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       I.Dirsytė    
        ->    
   .        
    ->      A.Kuusaitė   35-a vieta
     I.Dirsytė  
   I.Dirsytė     ->    I.Dirsytė   ->
   I.Dirsytė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
         B.Margenytė   ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.