Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos, Data: 2010-03-27, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Edgaras Slušnys 
 Edvinas Jakubauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, E.Jakubauskas      
 16       ->      
   E.Slušnys, E.Jakubauskas    
 9  Robertas Andrijauskas 
 Gabrielius Šukys 
    21:9  21:7 [15']    
 A.Spurga, M.Norušis      
 8  Algirdas Spurga 
 Modestas Norušis 
  21:14  21:10 [19']      
     E.Slušnys, E.Jakubauskas  
 5  Tomas Vaškevičius 
 Laurynas Megelinskas 
      21:9  21:9 [15']  
 T.Vaškevičius, L.Megelinskas      
 12  Egidijus Šnaras 
 Erikas Unglinikas 
  21:5  21:12 [18']      
   M.Atkočaitis, L.Zavadskis    
 13  Valdemar Junevič 
 Tomas Prokapovičius 
    21:7  23:21 [21']    
 M.Atkočaitis, L.Zavadskis      
 4  Martynas Atkočaitis 
 Linas Zavadskis 
  21:4  21:4 [15']       1-a vieta
       P.Bartušis, L.Bartusevičius
 3  Alan Plavin 
 Dominykas Viskaitis 
        21:14  21:18 [19']
 A.Plavin, D.Viskaitis      
 14  Arnoldas Lileikis 
 Renatas Beišinas 
  21:8  21:9 [16']      
   A.Plavin, D.Viskaitis    
 11  Paulius Lieparskis 
 Lukas Ališauskas 
    21:17  23:21 [22']    
 S.Grincevičius, A.Vizgirda      
 6  Stanislovas Grincevičius 
 Aidas Vizgirda 
  21:5  21:9 [17']      
     P.Bartušis, L.Bartusevičius  
 7  Mantas Šatrauskas 
 Aurimas Kurapka 
      21:8  21:5 [15']  
 M.Šatrauskas, A.Kurapka      
 10  Simas Valuckas 
 Gedmantas Čepkauskas 
  21:11  21:9 [19']      
   P.Bartušis, L.Bartusevičius    
 15  Tomas Fiodorovas 
 Žygimantas Pukinskas 
    21:12  21:18 [18']    
 P.Bartušis, L.Bartusevičius      
 2  Povilas Bartušis 
 Lukas Bartusevičius 
  21:4  21:4 [15']    M.Atkočaitis, L.Zavadskis   3-a vieta
       A.Plavin, D.Viskaitis
       A.Plavin, D.Viskaitis   21:16  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Spurga, M.Norušis    
     A.Spurga, M.Norušis  
     T.Vaškevičius, L.Megelinskas   23:21  21:13 [21']   5-a vieta
       S.Grincevičius, A.Vizgirda
     S.Grincevičius, A.Vizgirda     21:9  21:16 [17']
     S.Grincevičius, A.Vizgirda  
     M.Šatrauskas, A.Kurapka   21:18  21:15 [18']  
         
         
       T.Vaškevičius, L.Megelinskas   7-a vieta
     
       M.Šatrauskas, A.Kurapka   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Andrijauskas, G.Šukys    
   R.Andrijauskas, G.Šukys   ->    
     R.Andrijauskas, G.Šukys  
   E.Šnaras, E.Unglinikas     21:0  
   E.Šnaras, E.Unglinikas    
   V.Junevič, T.Prokapovičius   21:0 [3']     9-a vieta
       R.Andrijauskas, G.Šukys
   A.Lileikis, R.Beišinas       21:12  21:13 [14']
   A.Lileikis, R.Beišinas    
   P.Lieparskis, L.Ališauskas   17:21  21:12  21:9 [24']    
     A.Lileikis, R.Beišinas  
   S.Valuckas, G.Čepkauskas     21:18  21:19 [20']  
   S.Valuckas, G.Čepkauskas    
   T.Fiodorovas, Ž.Pukinskas   21:13  21:19 [19']    
         
       E.Šnaras, E.Unglinikas   11-a vieta
     
       S.Valuckas, G.Čepkauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Junevič, T.Prokapovičius  
     V.Junevič, T.Prokapovičius   ->   13-a vieta
     
     P.Lieparskis, L.Ališauskas     ->
     
     T.Fiodorovas, Ž.Pukinskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.