Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos, Data: 2010-03-27, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ieva Linkutė 
 Agnė Kupliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Linkutė, A.Kupliauskaitė      
 16       ->      
   I.Linkutė, A.Kupliauskaitė    
 9  Justina Eimutaitytė 
 Ivona Šubinaitė 
    21:6  21:11 [20']    
 E.Samuilytė, E.Šiušytė      
 8  Eimantė Samuilytė 
 Evelina Šiušytė 
  21:8  21:12 [21']      
     I.Linkutė, A.Kupliauskaitė  
 5  Neringa Žvirblytė 
 Aistė Kurapkaitė 
      19:21  21:17  21:18 [39']  
 N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė      
 12  Eglė Beinoravičiūtė 
 Rita Šidlauskytė 
  21:6  21:12 [20']      
   D.Kairytė, L.Šidlauskaitė    
 13  Greta Duminaitė 
 Eglė Montvidaitė 
    21:14  23:21 [22']    
 D.Kairytė, L.Šidlauskaitė      
 4  Daina Kairytė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
  21:3  21:2 [15']       1-a vieta
       E.Liočaitė, E.Noreikaitė
 3  Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
        18:21  21:16  21:17 [32']
 E.Liočaitė, E.Noreikaitė      
 14  Ingrida Dirsytė 
 Erika Gudliauskaitė 
  21:1  21:1 [13']      
   E.Liočaitė, E.Noreikaitė    
 11  Renata Baldovskaitė 
 Irina Svorobovič 
    21:7  21:11 [17']    
 M.Krančiukaitė, I.Gaidė      
 6  Milda Krančiukaitė 
 Ieva Gaidė 
  21:1  21:6 [17']      
     E.Liočaitė, E.Noreikaitė  
 7  Erika Valuckienė 
 Gabrielė Ušeckaitė 
      21:11  12:21  21:13 [33']  
 E.Valuckienė, G.Ušeckaitė      
 10  Laura Lebeckaitė 
 Aurelija Masiukevičiūtė 
  21:17  21:11 [18']      
   O.Jaciuk, V.Ivaščenkova    
 15         21:8  21:7 [10']    
 O.Jaciuk, V.Ivaščenkova      
 2  Oksana Jaciuk 
 Viktorija Ivaščenkova 
  ->    D.Kairytė, L.Šidlauskaitė   3-a vieta
       O.Jaciuk, V.Ivaščenkova
       O.Jaciuk, V.Ivaščenkova   21:10  21:16 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Samuilytė, E.Šiušytė    
     N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė  
     N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė   21:19  21:15 [25']   5-a vieta
       N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė
     M.Krančiukaitė, I.Gaidė     21:18  21:17 [19']
     M.Krančiukaitė, I.Gaidė  
     E.Valuckienė, G.Ušeckaitė   21:13  21:8 [20']  
         
         
       E.Samuilytė, E.Šiušytė   7-a vieta
     
       E.Valuckienė, G.Ušeckaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Eimutaitytė, I.Šubinaitė    
   J.Eimutaitytė, I.Šubinaitė   ->    
     J.Eimutaitytė, I.Šubinaitė  
   E.Beinoravičiūtė, R.Šidlauskytė     18:21  21:14  21:19 [29']  
   E.Beinoravičiūtė, R.Šidlauskytė    
   G.Duminaitė, E.Montvidaitė   21:10  21:17 [21']     9-a vieta
       J.Eimutaitytė, I.Šubinaitė
   I.Dirsytė, E.Gudliauskaitė       21:0
   R.Baldovskaitė, I.Svorobovič    
   R.Baldovskaitė, I.Svorobovič   21:3  21:13 [22']    
     L.Lebeckaitė, A.Masiukevičiūtė  
   L.Lebeckaitė, A.Masiukevičiūtė     21:0  
   L.Lebeckaitė, A.Masiukevičiūtė    
    ->    
         
       E.Beinoravičiūtė, R.Šidlauskytė   11-a vieta
     
       R.Baldovskaitė, I.Svorobovič   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Duminaitė, E.Montvidaitė  
     G.Duminaitė, E.Montvidaitė   ->   13-a vieta
     
     I.Dirsytė, E.Gudliauskaitė     ->
     I.Dirsytė, E.Gudliauskaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.