Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-04-10, Vieta: Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-10 2010-04-10 2010-04-10 2010-04-11 2010-04-11  
 1  Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32       ->        
  [31] 15:10   A.Plavin      
 17  Augustinas Narkis      21:12  21:9 [23']      
[4] 13:30   L.Genutis        
 16  Lukas Genutis    21:7  22:20 [29']        
    [60] 16:30   A.Plavin    
 9  Martynas Atkočaitis        21:10  21:3 [19']    
[5] 13:30   M.Atkočaitis        
 24  Mantas Dudoravičius    21:9  21:11 [17']        
  [32] 15:10   M.Atkočaitis      
 25  Tomas Kelertas      21:17  21:17 [26']      
[6] 13:30   R.Šileris        
 8  Renaldas Šileris    21:9  21:3 [15']        
       A.Plavin  
 5  Michailas Golubevas          21:13  21:13 [23']  
 M.Golubevas        
 28       ->        
  [33] 15:10   M.Golubevas      
 21  Lukas Kavaliauskas      21:10  21:13 [22']      
[7] 13:50   G.Dima        
 12  Giedrius Dima      B/Ž        
    [61] 16:50   M.Golubevas    
 13  Laurynas Sparnauskis        21:9  21:11 [22']    
[8] 13:50   L.Sparnauskis        
 20  Simas Viskontas    21:14  21:19 [13']        
  [34] 15:10   L.Sparnauskis      
 29         21:14  17:21  21:18 [35']      
 L.Rimkus        
 4  Lukas Rimkus    ->         1-a vieta
         P.Bartušis
 3  Ignas Reznikas            21:14  21:23  21:9 [42']
 I.Reznikas        
 30       ->        
  [35] 15:10   I.Reznikas      
 19  Modestas Norušis      21:5  21:6 [17']      
[9] 13:50   K.Narkevičius        
 14  Karolis Narkevičius    14:21  24:22  21:13 [30']        
    [62] 16:50   I.Reznikas    
 11  Algirdas Spurga        21:11  21:14 [26']    
[10] 13:50   A.Spurga        
 22  Lukas Andriūšis    21:10  21:16 [27']        
  [36] 15:10   L.Kontrimas      
 27  Gabrielius Rusteika      21:16  21:11 [20']      
[11] 13:50   L.Kontrimas        
 6  Lukas Kontrimas    21:11  21:11 [16']        
       P.Bartušis  
 7  Tautvydas Raila          21:5  21:11 [22']  
[12] 13:50   T.Raila        
 26  Deividas Valiulis    21:11  21:2 [21']        
  [37] 15:30   T.Raila      
 23  Ernestas Žalandauskas      21:8  23:25  21:12 [31']      
[13] 14:10   V.Prevelis        
 10  Vaidotas Prevelis    21:8  21:11 [19']        
    [63] 16:50   P.Bartušis    
 15  Ernestas Dima        21:6  21:9 [16']    
[14] 14:10   M.Šermukšnis        
 18  Mykolas Šermukšnis    21:7  12:21  21:12 [28']      M.Golubevas   3-a vieta
  [38] 15:30   P.Bartušis    I.Reznikas
 31         21:9  21:10 [18']    I.Reznikas   21:7  21:13 [20']
 P.Bartušis        
 2  Povilas Bartušis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Atkočaitis    
      [158] 09:50   M.Atkočaitis  
       L.Sparnauskis   21:9  21:16 [20']   5-a vieta
        [172] 11:05   T.Raila
       L.Kontrimas     21:0
      [159] 10:15   T.Raila  
       T.Raila   21:18  21:13 [22']  
           
           
         L.Sparnauskis   7-a vieta
        [173] 11:05   L.Kontrimas
         L.Kontrimas   21:14  25:23 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Genutis      
    [64] 16:50   R.Šileris    
     R.Šileris   15:21  21:19  22:20 [42']    
      [160] 10:15   L.Rimkus  
     G.Dima     21:19  21:15 [31']  
    [75] 17:30   L.Rimkus    
     L.Rimkus   21:15  21:14 [21']     9-a vieta
         L.Rimkus
     K.Narkevičius       16:21  21:19  21:15 [36']
    [77] 17:30   A.Spurga    
     A.Spurga   21:13  21:10 [20']    
      [161] 10:15   V.Prevelis  
     V.Prevelis     21:16  21:8 [25']  
    [83] 17:50   V.Prevelis    
     M.Šermukšnis   21:17  21:19 [24']    
           
         R.Šileris   11-a vieta
         R.Šileris
         A.Spurga   21:12  21:15 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Genutis    
      [162] 10:15   L.Genutis  
       G.Dima   21:13  21:15 [27']   13-a vieta
        [198] 12:45   L.Genutis
       K.Narkevičius     13:21  24:22  21:18 [49']
      [163] 10:15   M.Šermukšnis  
       M.Šermukšnis   21:9  21:9 [22']  
           
           
         G.Dima   15-a vieta
        [203] 13:10   G.Dima
    Dėl 17-32 vietos      K.Narkevičius   21:8  23:21 [19']
         
   A.Narkis      
   A.Narkis   ->      
    [85] 18:10   A.Narkis    
   M.Dudoravičius     21:8  21:5 [21']    
  [39] 15:30   M.Dudoravičius      
   T.Kelertas   21:14  21:18 [23']      
      [164] 10:15   A.Narkis  
        21:9  21:5 [18']  
   L.Kavaliauskas      
   L.Kavaliauskas   ->      
    [91] 18:30   S.Viskontas    
   S.Viskontas       B/Ž    
   S.Viskontas      
    ->       17-a vieta
        [204] 13:10   E.Dima
          21:23  21:14  21:15 [35']
  [40] 15:30   M.Norušis      
   M.Norušis   ->      
    [93] 18:30   M.Norušis    
   L.Andriūšis     21:14  21:9 [21']    
  [41] 15:30   L.Andriūšis      
   G.Rusteika   21:14  21:10 [21']      
      [165] 10:40   E.Dima  
   D.Valiulis       21:17  21:14 [16']  
  [42] 15:30   E.Žalandauskas      
   E.Žalandauskas   21:14  21:17 [21']      
    [99] 18:50   E.Dima    
   E.Dima     21:16  21:13 [20']    
  [43] 15:50   E.Dima      
    ->    S.Viskontas   19-a vieta
       
         M.Norušis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Dudoravičius    
       
       L.Kavaliauskas   ->   21-a vieta
       
       L.Andriūšis     ->
       
       E.Žalandauskas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     T.Kelertas   ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
     G.Rusteika   ->    
       
     D.Valiulis     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.