Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-04-10, Vieta: Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 35, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-10 2010-04-10 2010-04-10 2010-04-10 2010-04-11 2010-04-11  
 1  Ieva Linkutė    Dėl 1-32 vietos          
 I.Linkutė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [15] 14:10   I.Linkutė        
 33  Goda Kijauskaitė        B/Ž        
[1] 13:30   G.Kijauskaitė          
 32  Inga Siderevičiūtė      B/Ž     Dėl 1-8 vietos      
    [44] 15:50   I.Linkutė      
 17  Urtė Gečaitė        21:9  21:12 [21']      
 U.Gečaitė          
 48       ->          
  [16] 14:10   J.Jaščemskaitė        
 49         21:5  21:10 [17']        
 J.Jaščemskaitė          
 16  Justina Jaščemskaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [66] 16:50   I.Linkutė    
 9  Gabija Narvilaitė          21:18  21:14 [21']    
 G.Narvilaitė          
 56       ->          
  [17] 14:10   G.Narvilaitė        
 41         21:4  21:5 [16']        
 V.Besanaitė          
 24  Valdonė Besanaitė    ->          
    [45] 15:50   G.Narvilaitė      
 25  Miglė Kubiliūtė        21:15  21:17 [25']      
 M.Kubiliūtė          
 40       ->          
  [18] 14:10   G.Krivonosovaitė        
 57         21:19  21:18 [32']        
 G.Krivonosovaitė          
 8  Goda Krivonosovaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [152] 09:25   I.Linkutė  
 5  Rebeka Aleksevičiūtė            21:7  21:8 [16']  
 R.Aleksevičiūtė          
 60       ->          
  [19] 14:30   R.Aleksevičiūtė        
 37         21:11  21:2 [17']        
 S.Norgailaitė          
 28  Saulina Norgailaitė    ->          
    [46] 15:50   R.Aleksevičiūtė      
 21  Lilija Genutytė        18:21  21:9  21:10 [33']      
 L.Genutytė          
 44       ->          
  [20] 14:30   V.Salygina        
 53         21:8  21:14 [23']        
 V.Salygina          
 12  Veronika Salygina    ->          
      [67] 17:10   R.Aleksevičiūtė    
 13  Vaiva Žymantaitė          23:21  10:21  22:20 [46']    
 V.Žymantaitė          
 52       ->          
  [21] 14:30   V.Žymantaitė        
 45         21:9  22:20 [24']        
 E.Šiušytė          
 20  Evelina Šiušytė    ->          
    [47] 15:50   D.Bortnikaitė      
 29  Ugnė Janušauskaitė        17:21  21:13  21:17 [33']      
 U.Janušauskaitė          
 36       ->          
  [22] 14:30   D.Bortnikaitė        
 61         24:22  21:11 [26']        
 D.Bortnikaitė          
 4  Dominyka Bortnikaitė    ->           1-a vieta
           I.Linkutė
 3  Agnė Kupliauskaitė              21:13  21:16 [24']
 A.Kupliauskaitė          
 62       ->          
  [23] 14:30   A.Kupliauskaitė        
 35  Gerda Vedegytė      21:2  21:3 [16']        
[2] 13:30   J.Žlabytė          
 30  Justina Žlabytė    19:21  21:10  21:11 [29']          
    [48] 15:50   A.Kupliauskaitė      
 19  Greta Urbonaitė        21:9  21:2 [21']      
 G.Urbonaitė          
 46       ->          
  [24] 14:30   G.Bilvardaitė        
 51         21:16  24:22 [23']        
 G.Bilvardaitė          
 14  Gintarė Bilvardaitė    ->          
      [68] 17:10   A.Kupliauskaitė    
 11  Gabrielė Janušonytė          19:21  21:16  21:14 [43']    
 G.Janušonytė          
 54       ->          
  [25] 14:50   G.Janušonytė        
 43         21:5  21:10 [16']        
 A.Kaulickytė          
 22  Aušrinė Kaulickytė    ->          
    [49] 16:10   I.Gaidė      
 27  Greta Alksnytė        21:13  14:21  21:15 [42']      
 G.Alksnytė          
 38       ->          
  [26] 14:50   I.Gaidė        
 59         21:3  21:5 [17']        
 I.Gaidė          
 6  Ieva Gaidė    ->          
         A.Meirytė  
 7  Ernesta Pakulnytė            18:21  21:17  21:7 [43']  
 E.Pakulnytė          
 58       ->          
  [27] 14:50   E.Pakulnytė        
 39         21:11  21:12 [19']        
 M.Masaitytė          
 26  Minija Masaitytė    ->          
    [50] 16:10   E.Pakulnytė      
 23  Eimantė Samuilytė        21:4  21:12 [20']      
 E.Samuilytė          
 42       ->          
  [28] 14:50   D.Dragūnaitė        
 55         21:10  21:15 [22']        
 D.Dragūnaitė          
 10  Dominyka Dragūnaitė    ->          
      [69] 17:10   A.Meirytė    
 15  Ugnė Graužinytė          21:14  21:11 [22']    
 U.Graužinytė          
 50       ->        R.Aleksevičiūtė   3-a vieta
  [29] 14:50   U.Graužinytė     [167] 10:40   A.Kupliauskaitė
 47         21:17  21:10 [22']      A.Kupliauskaitė   21:16  21:16 [25']
 L.Bagdonaitė          
 18  Loreta Bagdonaitė    ->          
    [51] 16:10   A.Meirytė      
 31  Milita Kniazeva        21:10  21:7 [17']      
[3] 13:30   G.Gečė          
 34  Gintarė Gečė    21:6  21:11 [20']          
  [30] 14:50   A.Meirytė        
 63         21:3  21:3 [18']        
 A.Meirytė          
 2  Amanda Meirytė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         G.Narvilaitė    
         G.Narvilaitė  
         D.Bortnikaitė   21:15  21:19 [26']   5-a vieta
           G.Narvilaitė
         I.Gaidė     21:18  14:21  21:16 [37']
         I.Gaidė  
         E.Pakulnytė   18:21  22:20  21:16 [37']  
             
             
           D.Bortnikaitė   7-a vieta
          [169] 10:40   E.Pakulnytė
           E.Pakulnytė   21:6  21:12 [25']
        Dėl 9-16 vietos      
       J.Jaščemskaitė      
      [101] 18:50   J.Jaščemskaitė    
       G.Krivonosovaitė   21:11  24:22 [28']    
        [148] 09:25   V.Salygina  
       V.Salygina     21:9  14:21  21:7 [28']  
      [103] 19:10   V.Salygina    
       V.Žymantaitė   20:22  21:12  21:18 [27']     9-a vieta
          [180] 11:30   V.Salygina
       G.Bilvardaitė       21:14  15:21  22:20 [34']
      [110] 19:30   G.Janušonytė    
       G.Janušonytė   21:12  21:18 [26']    
        [149] 09:25   D.Dragūnaitė  
       D.Dragūnaitė     21:11  21:13 [24']  
      [112] 19:30   D.Dragūnaitė    
       U.Graužinytė   21:9  21:8 [23']    
             
           J.Jaščemskaitė   11-a vieta
           G.Janušonytė
           G.Janušonytė   21:9  21:14 [22']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         G.Krivonosovaitė    
        [150] 09:25   G.Krivonosovaitė  
         V.Žymantaitė   21:17  21:17 [23']   13-a vieta
          [189] 12:20   G.Krivonosovaitė
         G.Bilvardaitė     21:19  21:7 [25']
        [151] 09:25   U.Graužinytė  
         U.Graužinytė   21:19  21:18 [25']  
             
             
           V.Žymantaitė   15-a vieta
          [190] 12:20   V.Žymantaitė
      Dėl 17-32 vietos      G.Bilvardaitė   21:19  21:4 [19']
     G.Kijauskaitė        
    [52] 16:10   U.Gečaitė      
     U.Gečaitė     B/Ž      
      [118] 19:50   M.Kubiliūtė    
     V.Besanaitė     21:13  21:11 [23']    
    [53] 16:10   M.Kubiliūtė      
     M.Kubiliūtė   21:9  21:12 [18']      
        [145] 09:00   M.Kubiliūtė  
     S.Norgailaitė       21:14  21:14 [23']  
    [54] 16:10   L.Genutytė      
     L.Genutytė   21:8  21:12 [23']      
      [120] 19:50   L.Genutytė    
     E.Šiušytė     21:16  21:14 [28']    
    [55] 16:30   E.Šiušytė      
     U.Janušauskaitė   21:19  21:12 [26']       17-a vieta
          [196] 12:45   M.Kubiliūtė
     J.Žlabytė         21:10  21:13 [30']
    [56] 16:30   G.Urbonaitė      
     G.Urbonaitė   21:7  21:10 [18']      
      [127] 20:30   G.Urbonaitė    
     A.Kaulickytė     21:15  21:19 [30']    
    [57] 16:30   A.Kaulickytė      
     G.Alksnytė   21:5  21:9 [20']      
        [146] 09:00   G.Urbonaitė  
     M.Masaitytė       21:18  21:16 [29']  
    [58] 16:30   M.Masaitytė      
     E.Samuilytė   21:19  21:13 [25']      
      [129] 20:30   M.Masaitytė    
     L.Bagdonaitė     21:11  21:11 [25']    
    [59] 16:30   L.Bagdonaitė      
     G.Gečė   21:12  20:22  21:15 [31']    L.Genutytė   19-a vieta
         
           M.Masaitytė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         U.Gečaitė    
         
         E.Šiušytė   ->   21-a vieta
         
         A.Kaulickytė     ->
         
         L.Bagdonaitė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       G.Kijauskaitė      
         
       V.Besanaitė   ->    
         
       S.Norgailaitė     ->  
         
       U.Janušauskaitė   ->     25-a vieta
         
       J.Žlabytė       ->
         
       G.Alksnytė   ->    
         
       E.Samuilytė     ->  
         
       G.Gečė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   I.Siderevičiūtė        
   I.Siderevičiūtė   ->        
     I.Siderevičiūtė      
      ->      
   .        
    ->        
       I.Siderevičiūtė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         I.Siderevičiūtė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
           G.Vedegytė
              B/Ž
   G.Vedegytė        
   G.Vedegytė   ->        
     G.Vedegytė      
      ->      
   .        
    ->        
       G.Vedegytė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         G.Vedegytė  
          21:12  21:6 [13']  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       M.Kniazeva    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     M.Kniazeva    M.Kniazeva
   M.Kniazeva     ->    M.Kniazeva   ->
   M.Kniazeva        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.