Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-04-10, Vieta: Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-10 2010-04-10 2010-04-11 2010-04-11  
 1  Povilas Bartušis 
 Lukas Rimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, L.Rimkus      
 16       ->      
  [86] 18:10   P.Bartušis, L.Rimkus    
 9  Algirdas Spurga 
 Modestas Norušis 
    21:13  21:13 [20']    
[70] 17:10   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas      
 8  Martynas Atkočaitis 
 Ernestas Žalandauskas 
  22:20  25:23 [24']      
     P.Bartušis, L.Rimkus  
 5  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
      21:18  21:17 [21']  
[71] 17:10   L.Sparnauskis, R.Šileris      
 12  Simas Viskontas 
 Deividas Valiulis 
  21:15  21:4 [22']      
  [87] 18:10   M.Golubevas, I.Reznikas    
 13         21:12  21:11 [13']    
 M.Golubevas, I.Reznikas      
 4  Michailas Golubevas 
 Ignas Reznikas 
  ->       1-a vieta
       A.Plavin, A.Narkis
 3  Vaidotas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
        21:15  21:19 [22']
 V.Prevelis, T.Raila      
 14       ->      
  [88] 18:10   V.Prevelis, T.Raila    
 11  Mantas Dudoravičius 
 Tomas Kelertas 
    26:24  21:14 [22']    
[72] 17:10   L.Kontrimas, K.Narkevičius      
 6  Lukas Kontrimas 
 Karolis Narkevičius 
  21:6  21:8 [17']      
     A.Plavin, A.Narkis  
 7  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
      21:7  19:21  21:14 [27']  
[73] 17:30   G.Dima, E.Dima      
 10  Mykolas Šermukšnis 
 Lukas Andriūšis 
  21:15  19:21  21:13 [32']      
  [89] 18:10   A.Plavin, A.Narkis    
 15         21:4  21:8 [18']    
 A.Plavin, A.Narkis      
 2  Alan Plavin 
 Augustinas Narkis 
  ->    M.Golubevas, I.Reznikas   3-a vieta
       V.Prevelis, T.Raila
       V.Prevelis, T.Raila   21:17  19:21  21:19 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Atkočaitis, E.Žalandauskas    
    [186] 11:55   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas  
     L.Sparnauskis, R.Šileris   22:20  24:22 [26']   5-a vieta
      [201] 13:10   L.Kontrimas, K.Narkevičius
     L.Kontrimas, K.Narkevičius     21:0
    [187] 11:55   L.Kontrimas, K.Narkevičius  
     G.Dima, E.Dima   21:18  16:21  21:8 [28']  
         
         
       L.Sparnauskis, R.Šileris   7-a vieta
       L.Sparnauskis, R.Šileris
       G.Dima, E.Dima   22:20  21:17 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Spurga, M.Norušis    
   A.Spurga, M.Norušis   ->    
     A.Spurga, M.Norušis  
   S.Viskontas, D.Valiulis     21:19  16:21  21:19 [33']  
   S.Viskontas, D.Valiulis    
    ->     9-a vieta
      [205] 13:10   M.Šermukšnis, L.Andriūšis
        22:20  21:18 [22']
   M.Dudoravičius, T.Kelertas    
   M.Dudoravičius, T.Kelertas   ->    
     M.Šermukšnis, L.Andriūšis  
   M.Šermukšnis, L.Andriūšis     21:6  21:5 [16']  
   M.Šermukšnis, L.Andriūšis    
    ->    
         
       S.Viskontas, D.Valiulis   11-a vieta
     
       M.Dudoravičius, T.Kelertas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.