Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-04-10, Vieta: Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-10 2010-04-10 2010-04-10 2010-04-11 2010-04-11  
 1  Ieva Linkutė 
 Ernesta Pakulnytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 I.Linkutė, E.Pakulnytė        
 32       ->        
  [74] 17:30   I.Linkutė, E.Pakulnytė      
 17  Milita Kniazeva 
 Justina Žlabytė 
    21:2  21:6 [13']      
[65] 16:50   G.Gečė, G.Vedegytė        
 16  Gintarė Gečė 
 Gerda Vedegytė 
  21:9  24:22 [27']        
    [90] 18:10   I.Linkutė, E.Pakulnytė    
 9  Ieva Gaidė 
 Ugnė Graužinytė 
      21:8  21:7 [20']    
 I.Gaidė, U.Graužinytė        
 24       ->        
  [76] 17:30   I.Gaidė, U.Graužinytė      
 25         21:13  21:12 [24']      
 G.Alksnytė, V.Žymantaitė        
 8  Greta Alksnytė 
 Vaiva Žymantaitė 
  ->        
       I.Linkutė, E.Pakulnytė  
 5  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
        11:21  21:14  21:15 [31']  
 R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė        
 28       ->        
  [78] 17:30   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė      
 21         21:8  21:5 [21']      
 L.Bagdonaitė, S.Norgailaitė        
 12  Loreta Bagdonaitė 
 Saulina Norgailaitė 
  ->        
    [92] 18:30   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
 13  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
      21:12  21:16 [28']    
 V.Besanaitė, A.Kaulickytė        
 20       ->        
  [79] 17:50   D.Dragūnaitė, G.Krivonosovaitė      
 29         21:4  21:9 [18']      
 D.Dragūnaitė, G.Krivonosovaitė        
 4  Dominyka Dragūnaitė 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->         1-a vieta
         I.Linkutė, E.Pakulnytė
 3  Amanda Meirytė 
 Gabrielė Janušonytė 
          21:15  26:24 [33']
 A.Meirytė, G.Janušonytė        
 30       ->        
  [80] 17:50   A.Meirytė, G.Janušonytė      
 19           B/Ž      
 U.Gečaitė, I.Siderevičiūtė        
 14  Urtė Gečaitė 
 Inga Siderevičiūtė 
  ->        
    [94] 18:30   A.Meirytė, G.Janušonytė    
 11  Miglė Kubiliūtė 
 Greta Urbonaitė 
      21:12  21:14 [22']    
 M.Kubiliūtė, G.Urbonaitė        
 22       ->        
  [81] 17:50   M.Kubiliūtė, G.Urbonaitė      
 27         21:15  18:21  22:20 [35']      
 G.Bilvardaitė, L.Genutytė        
 6  Gintarė Bilvardaitė 
 Lilija Genutytė 
  ->        
       A.Kupliauskaitė, D.Bortnikaitė  
 7  Justina Jaščemskaitė 
 Veronika Salygina 
        21:14  21:14 [25']  
 J.Jaščemskaitė, V.Salygina        
 26       ->        
  [82] 17:50   J.Jaščemskaitė, V.Salygina      
 23         21:16  21:17 [23']      
 E.Samuilytė, E.Šiušytė        
 10  Eimantė Samuilytė 
 Evelina Šiušytė 
  ->        
    [95] 18:30   A.Kupliauskaitė, D.Bortnikaitė    
 15  Minija Masaitytė 
 Ugnė Janušauskaitė 
      15:21  21:8  21:13 [29']    
 M.Masaitytė, U.Janušauskaitė        
 18       ->      R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė   3-a vieta
  [84] 17:50   A.Kupliauskaitė, D.Bortnikaitė    R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė
 31         21:12  21:10 [23']    A.Meirytė, G.Janušonytė   21:19  21:12 [22']
 A.Kupliauskaitė, D.Bortnikaitė        
 2  Agnė Kupliauskaitė 
 Dominyka Bortnikaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Gaidė, U.Graužinytė    
       D.Dragūnaitė, G.Krivonosovaitė  
       D.Dragūnaitė, G.Krivonosovaitė   21:17  23:21 [23']   5-a vieta
        [194] 12:20   D.Dragūnaitė, G.Krivonosovaitė
       M.Kubiliūtė, G.Urbonaitė     21:15  21:16 [21']
      [177] 11:30   J.Jaščemskaitė, V.Salygina  
       J.Jaščemskaitė, V.Salygina   21:16  21:9 [28']  
           
           
         I.Gaidė, U.Graužinytė   7-a vieta
        [195] 12:45   I.Gaidė, U.Graužinytė
         M.Kubiliūtė, G.Urbonaitė   21:12  17:21  21:8 [30']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Gečė, G.Vedegytė      
    [96] 18:30   G.Alksnytė, V.Žymantaitė    
     G.Alksnytė, V.Žymantaitė   21:2  21:8 [18']    
      [181] 11:30   G.Alksnytė, V.Žymantaitė  
     L.Bagdonaitė, S.Norgailaitė     21:7  21:15 [26']  
    [97] 18:50   V.Besanaitė, A.Kaulickytė    
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė   8:21  21:19  21:19 [37']     9-a vieta
        [197] 12:45   G.Alksnytė, V.Žymantaitė
     U.Gečaitė, I.Siderevičiūtė       21:0
    [98] 18:50   G.Bilvardaitė, L.Genutytė    
     G.Bilvardaitė, L.Genutytė     B/Ž    
      [182] 11:30   E.Samuilytė, E.Šiušytė  
     E.Samuilytė, E.Šiušytė     21:13  21:15 [19']  
    [100] 18:50   E.Samuilytė, E.Šiušytė    
     M.Masaitytė, U.Janušauskaitė   16:21  21:16  21:17 [37']    
           
         V.Besanaitė, A.Kaulickytė   11-a vieta
       
         G.Bilvardaitė, L.Genutytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Gečė, G.Vedegytė    
       
       L.Bagdonaitė, S.Norgailaitė   ->   13-a vieta
       
       U.Gečaitė, I.Siderevičiūtė     ->
       
       M.Masaitytė, U.Janušauskaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   M.Kniazeva, J.Žlabytė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.