Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-04-10, Vieta: Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-10 2010-04-10 2010-04-10 2010-04-10  
 1  Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 P.Bartušis, A.Meirytė        
 32       ->        
  [115] 19:50   P.Bartušis, A.Meirytė      
 17  Martynas Atkočaitis 
 Evelina Šiušytė 
    21:5  21:8 [19']      
[102] 18:50   A.Narkis, J.Jaščemskaitė        
 16  Augustinas Narkis 
 Justina Jaščemskaitė 
  21:15  21:12 [26']        
    [125] 20:10   P.Bartušis, A.Meirytė    
 9  Algirdas Spurga 
 Ernesta Pakulnytė 
      17:21  21:12  21:16 [31']    
[104] 19:10   A.Spurga, E.Pakulnytė        
 24  Simas Viskontas 
 Valdonė Besanaitė 
  21:6  21:15 [20']        
  [116] 19:50   R.Šileris, D.Dragūnaitė      
 25  Ernestas Žalandauskas 
 Eimantė Samuilytė 
    16:21  21:12  21:14 [30']      
[105] 19:10   R.Šileris, D.Dragūnaitė        
 8  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
  21:11  21:12 [24']        
      [135] 20:50   P.Bartušis, A.Meirytė  
 5  Vaidotas Prevelis 
 Ieva Gaidė 
        21:10  21:16 [19']  
 V.Prevelis, I.Gaidė        
 28       ->        
  [117] 19:50   V.Prevelis, I.Gaidė      
 21  Lukas Kavaliauskas 
 Saulina Norgailaitė 
    21:16  21:16 [20']      
[106] 19:10   G.Dima, A.Kaulickytė        
 12  Giedrius Dima 
 Aušrinė Kaulickytė 
    B/Ž        
    [126] 20:10   V.Prevelis, I.Gaidė    
 13  Tautvydas Raila 
 Goda Kijauskaitė 
      10:21  21:13  23:21 [38']    
[107] 19:10   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė        
 20  Mykolas Šermukšnis 
 Miglė Kubiliūtė 
    B/Ž        
  [119] 19:50   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė      
 29         21:9  21:12 [19']      
 L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė        
 4  Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  ->         1-a vieta
         P.Bartušis, A.Meirytė
 3  Lukas Rimkus 
 Gabrielė Janušonytė 
          21:15  21:19 [21']
 L.Rimkus, G.Janušonytė        
 30       ->        
  [121] 20:10   L.Rimkus, G.Janušonytė      
 19  Mantas Dudoravičius 
 Urtė Gečaitė 
    21:10  21:15 [23']      
[108] 19:10   M.Golubevas, V.Salygina        
 14  Michailas Golubevas 
 Veronika Salygina 
  21:9  21:7 [12']        
    [128] 20:30   L.Rimkus, G.Janušonytė    
 11  Lukas Genutis 
 Gintarė Bilvardaitė 
      21:14  21:11 [21']    
[109] 19:30   L.Genutis, G.Bilvardaitė        
 22  Deividas Valiulis 
 Ugnė Graužinytė 
  21:13  21:11 [25']        
  [122] 20:10   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė      
 27         21:8  19:21  21:15 [36']      
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė        
 6  Laurynas Sparnauskis 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->        
      [136] 20:50   I.Reznikas, I.Linkutė  
 7  Modestas Norušis 
 Dominyka Bortnikaitė 
        21:17  21:9 [24']  
[111] 19:30   M.Norušis, D.Bortnikaitė        
 26  Gabrielius Rusteika 
 Greta Alksnytė 
  21:11  21:12 [20']        
  [123] 20:10   E.Dima, R.Aleksevičiūtė      
 23  Lukas Andriūšis 
 Ugnė Janušauskaitė 
    21:11  15:21  21:16 [29']      
[113] 19:30   E.Dima, R.Aleksevičiūtė        
 10  Ernestas Dima 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  21:4  21:8 [14']        
    [130] 20:30   I.Reznikas, I.Linkutė    
 15  Karolis Narkevičius 
 Gabija Narvilaitė 
      21:13  21:11 [18']    
[114] 19:30   K.Narkevičius, G.Narvilaitė        
 18  Tomas Kelertas 
 Vaiva Žymantaitė 
  21:10  23:21 [20']      V.Prevelis, I.Gaidė   3-a vieta
  [124] 20:10   I.Reznikas, I.Linkutė    V.Prevelis, I.Gaidė
 31         21:11  21:10 [19']    L.Rimkus, G.Janušonytė   21:16  21:16 [22']
 I.Reznikas, I.Linkutė        
 2  Ignas Reznikas 
 Ieva Linkutė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Šileris, D.Dragūnaitė    
      [137] 20:50   R.Šileris, D.Dragūnaitė  
       L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė   16:21  21:18  21:17 [31']   5-a vieta
         R.Šileris, D.Dragūnaitė
       L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė     21:9  20:22  21:15 [29']
      [138] 20:50   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė  
       E.Dima, R.Aleksevičiūtė   22:20  21:15 [20']  
           
           
         L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė   7-a vieta
         L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė
         E.Dima, R.Aleksevičiūtė   19:21  21:14  21:15 [29']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Narkis, J.Jaščemskaitė      
    [131] 20:30   A.Narkis, J.Jaščemskaitė    
     A.Spurga, E.Pakulnytė   21:18  21:19 [22']    
      [139] 21:10   A.Narkis, J.Jaščemskaitė  
     G.Dima, A.Kaulickytė     21:15  21:11 [20']  
    [132] 20:30   G.Dima, A.Kaulickytė    
     M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė   16:21  21:14  21:19 [31']     9-a vieta
         M.Golubevas, V.Salygina
     M.Golubevas, V.Salygina       23:21  21:17 [25']
    [133] 20:50   M.Golubevas, V.Salygina    
     L.Genutis, G.Bilvardaitė   21:17  21:17 [26']    
      [140] 21:10   M.Golubevas, V.Salygina  
     M.Norušis, D.Bortnikaitė     21:11  21:12 [21']  
    [134] 20:50   M.Norušis, D.Bortnikaitė    
     K.Narkevičius, G.Narvilaitė   24:22  21:13 [17']    
           
         G.Dima, A.Kaulickytė   11-a vieta
       
         M.Norušis, D.Bortnikaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Spurga, E.Pakulnytė    
       
       M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė   ->   13-a vieta
       
       L.Genutis, G.Bilvardaitė     ->
       
       K.Narkevičius, G.Narvilaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   M.Atkočaitis, E.Šiušytė   ->      
       
   S.Viskontas, V.Besanaitė     ->    
       
   E.Žalandauskas, E.Samuilytė   ->      
       
        ->  
       
   L.Kavaliauskas, S.Norgailaitė   ->      
       
   T.Raila, G.Kijauskaitė     ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
   M.Dudoravičius, U.Gečaitė   ->      
       
   D.Valiulis, U.Graužinytė     ->    
       
    ->      
       
   G.Rusteika, G.Alksnytė       ->  
       
   L.Andriūšis, U.Janušauskaitė   ->      
       
   T.Kelertas, V.Žymantaitė     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.