Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010", Data: 2010-04-17, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT 72343 Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-17 2010-04-17 2010-04-17 2010-04-18 2010-04-18  
 1  Ignas Reznikas    Dėl 1-16 vietos        
 I.Reznikas        
 32       ->        
  [36] 12:35   I.Reznikas      
 17  Žaidėjas Nerodomas      21:4  21:6 [14']      
[8] 10:55   D.Orentas        
 16  Domantas Orentas    21:19  14:21  21:17 [31']        
    [56] 14:15   I.Reznikas    
 9   Teodors Kerimovs        21:12  21:6 [24']    
 T.Kerimovs        
 24       ->        
  [37] 13:00   E.Dima      
 25         21:15  21:13 [23']      
 E.Dima        
 8  Ernestas Dima    ->        
      [164] 09:50   I.Reznikas  
 5   Oskars Akmens          21:9  21:10 [27']  
 O.Akmens        
 28       ->        
  [38] 13:00   O.Akmens      
 21         21:8  21:13 [21']      
 D.Juškys        
 12  Dominykas Juškys    ->        
    [57] 14:15   L.Sparnauskis    
 13   Kristers Danče        15:21  21:19  21:12 [36']    
 K.Danče        
 20       ->        
  [39] 13:00   L.Sparnauskis      
 29         21:9  21:19 [20']      
 L.Sparnauskis        
 4  Laurynas Sparnauskis    ->         1-a vieta
        [176] 10:40   I.Reznikas
 3  Renaldas Šileris            21:10  21:17 [25']
 R.Šileris        
 30       ->        
  [40] 13:00   R.Šileris      
 19  Deividas Valiulis      21:7  21:14 [22']      
[9] 10:55   L.Kavaliauskas        
 14  Lukas Kavaliauskas    21:18  21:12 [19']        
    [58] 14:15   R.Šileris    
 11   Janis-Kristaps Gulbis        21:15  21:16 [26']    
 J.Gulbis        
 22       ->        
  [41] 13:00   G.Dima      
 27         21:15  21:18 [22']      
 G.Dima        
 6  Giedrius Dima    ->        
      [165] 09:50   R.Šileris  
 7   Edgars Strads          22:20  21:13 [22']  
 E.Strads        
 26       ->        
  [42] 13:00   N.Bičkovas      
 23         21:18  21:17 [30']      
 N.Bičkovas        
 10  Nedas Bičkovas    ->        
    [59] 14:15   L.Rimkus    
 15  Domas Urniežius        21:16  21:15 [18']    
[10] 10:55   D.Urniežius        
 18  Gvidas Pielikis    21:2  21:17 [18']      L.Sparnauskis   3-a vieta
  [43] 13:25   L.Rimkus   [177] 10:40   L.Rimkus
 31         21:10  21:11 [16']    L.Rimkus   12:21  22:20  21:8 [36']
 L.Rimkus        
 2  Lukas Rimkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Dima    
      [169] 10:15   O.Akmens  
       O.Akmens   21:11  21:12 [31']   5-a vieta
        [183] 11:05   O.Akmens
       G.Dima     17:21  22:20  21:13 [36']
      [170] 10:15   G.Dima  
       N.Bičkovas   21:13  9:21  21:17 [33']  
           
           
         E.Dima   7-a vieta
        [184] 11:05   E.Dima
         N.Bičkovas   21:13  21:18 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Orentas      
    [60] 14:15   T.Kerimovs    
     T.Kerimovs   21:8  22:20 [21']    
      [155] 09:00   T.Kerimovs  
     D.Juškys     21:18  21:17 [24']  
    [61] 14:40   K.Danče    
     K.Danče   21:10  21:16 [35']     9-a vieta
        [185] 11:05 
     L.Kavaliauskas       ->
    [62] 14:40   J.Gulbis    
     J.Gulbis   21:15  21:17 [33']    
      [156] 09:00   E.Strads  
     E.Strads     12:21  21:19  21:19 [37']  
    [63] 14:40   E.Strads    
     D.Urniežius   21:9  21:5 [15']    
           
         K.Danče   11-a vieta
        [186] 11:05   J.Gulbis
         J.Gulbis   21:12  21:3 [20']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Orentas    
      [157] 09:25   D.Orentas  
       D.Juškys   21:4  9:21  21:17 [33']   13-a vieta
        [187] 11:30   L.Kavaliauskas
       L.Kavaliauskas     21:17  21:4 [18']
      [158] 09:25   L.Kavaliauskas  
       D.Urniežius   21:6  21:5 [22']  
           
           
         D.Juškys   15-a vieta
        [188] 11:30   D.Juškys
    Dėl 17-32 vietos      D.Urniežius   16:21  21:13  21:15 [33']
         
   Ž.Nerodomas      
   Ž.Nerodomas   ->      
     Ž.Nerodomas    
      ->    
   .      
    ->      
       Ž.Nerodomas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [175] 10:40   Ž.Nerodomas
          21:11  23:25  21:14 [35']
   D.Valiulis      
   D.Valiulis   ->      
     D.Valiulis    
      ->    
   .      
    ->      
      [159] 09:25   D.Valiulis  
        21:8  21:7 [16']  
   .      
    ->      
     G.Pielikis    
   G.Pielikis     ->    
   G.Pielikis      
    ->     19-a vieta
         G.Pielikis
         G.Pielikis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.