Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010", Data: 2010-04-17, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT 72343 Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-17 2010-04-17 2010-04-17 2010-04-18 2010-04-18  
 1   Ieva Eglite    Dėl 1-16 vietos        
 I.Eglite        
 32       ->        
  [87] 16:20   I.Eglite      
 17  Lilija Genutytė      21:18  19:21  21:15 [48']      
[71] 15:05   L.Genutytė        
 16  Emilija Rentauskaitė    21:13  21:8 [26']        
    [103] 17:35   V.Žymantaitė    
 9  Gintarė Bilvardaitė        19:21  23:21  22:20 [44']    
[72] 15:05   G.Bilvardaitė        
 24  Odeta Rastenytė    21:8  21:10 [21']        
  [88] 16:20   V.Žymantaitė      
 25  Goda Venskaitytė      21:16  21:15 [27']      
[73] 15:30   V.Žymantaitė        
 8  Vaiva Žymantaitė    21:8  21:9 [17']        
      [189] 11:30   G.Narvilaitė  
 5  Goda Krivonosovaitė          21:15  21:10 [22']  
 G.Krivonosovaitė        
 28       ->        
  [89] 16:20   G.Krivonosovaitė      
 21  Miglė Kubiliūtė      21:19  21:12 [30']      
[74] 15:30   M.Kubiliūtė        
 12  Deimantė Ubytė    21:8  21:12 [16']        
    [104] 17:35   G.Narvilaitė    
 13  Justė Krančiukaitė        12:21  21:17  21:12 [42']    
[75] 15:30   G.Palubinskytė        
 20  Greta Palubinskytė    21:13  21:18 [25']        
  [90] 16:20   G.Narvilaitė      
 29         21:15  21:7 [19']      
 G.Narvilaitė        
 4  Gabija Narvilaitė    ->         1-a vieta
        [217] 13:35   J.Romanova
 3   Jekaterina Romanova            21:13  21:8 [24']
 J.Romanova        
 30       ->        
  [91] 16:45   J.Romanova      
 19  Aušrinė Kaulickytė      21:6  21:6 [12']      
[76] 15:30   G.Urbonaitė        
 14  Greta Urbonaitė    21:17  23:21 [27']        
    [105] 17:35   J.Romanova    
 11  Samanta Drungilaitė        21:15  21:17 [15']    
[77] 15:30   S.Drungilaitė        
 22  Ugnė Bernotaitė    21:9  21:11 [17']        
  [92] 16:45   D.Dragūnaitė      
 27         21:13  24:22 [27']      
 D.Dragūnaitė        
 6  Dominyka Dragūnaitė    ->        
      [190] 11:30   J.Romanova  
 7  Gabrielė Janušonytė          21:15  21:11 [27']  
[78] 15:30   G.Janušonytė        
 26  Kornelija Cylikaitė    21:2  21:4 [13']        
  [93] 16:45   G.Janušonytė      
 23  Saulina Norgailaitė      21:14  21:9 [28']      
[79] 15:55   U.Graužinytė        
 10  Ugnė Graužinytė    21:12  18:21  25:23 [38']        
    [106] 17:35   I.Gaidė    
 15  Loreta Bagdonaitė        21:18  21:15 [34']    
[80] 15:55   L.Bagdonaitė        
 18  Milda Krančiukaitė    21:16  21:16 [21']      V.Žymantaitė   3-a vieta
  [94] 16:45   I.Gaidė   [218] 13:35   I.Gaidė
 31         21:7  21:7 [15']    I.Gaidė   21:14  17:21  22:20 [34']
 I.Gaidė        
 2  Ieva Gaidė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Eglite    
      [191] 11:30   G.Krivonosovaitė  
       G.Krivonosovaitė   21:16  21:19 [28']   5-a vieta
        [219] 13:35   G.Krivonosovaitė
       D.Dragūnaitė     15:21  21:13  21:15 [24']
      [192] 11:30   G.Janušonytė  
       G.Janušonytė   21:16  21:11 [23']  
           
           
         I.Eglite   7-a vieta
        [220] 13:35   D.Dragūnaitė
         D.Dragūnaitė   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Genutytė      
    [107] 17:35   L.Genutytė    
     G.Bilvardaitė   21:10  21:12 [20']    
      [197] 11:55   L.Genutytė  
     M.Kubiliūtė     21:19  14:21  21:18 [52']  
    [108] 17:35   M.Kubiliūtė    
     G.Palubinskytė   21:4  21:14 [18']     9-a vieta
        [221] 13:35   S.Drungilaitė
     G.Urbonaitė       8:21  21:15  21:18 [42']
    [109] 18:00   S.Drungilaitė    
     S.Drungilaitė   21:13  21:5 [21']    
      [198] 11:55   S.Drungilaitė  
     U.Graužinytė     21:16  21:17 [25']  
    [110] 18:00   U.Graužinytė    
     L.Bagdonaitė   21:17  21:9 [24']    
           
         M.Kubiliūtė   11-a vieta
        [222] 13:35   M.Kubiliūtė
         U.Graužinytė   21:7  21:14 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Bilvardaitė    
      [199] 12:20   G.Bilvardaitė  
       G.Palubinskytė   10:21  21:16  22:20 [35']   13-a vieta
        [223] 14:00   G.Bilvardaitė
       G.Urbonaitė     21:11  22:20 [25']
      [200] 12:20   G.Urbonaitė  
       L.Bagdonaitė   20:22  21:15  21:16 [35']  
           
           
         G.Palubinskytė   15-a vieta
        [228] 14:00   L.Bagdonaitė
    Dėl 17-32 vietos      L.Bagdonaitė   21:0
         
   E.Rentauskaitė      
   E.Rentauskaitė   ->      
    [111] 18:00   E.Rentauskaitė    
   O.Rastenytė     21:15  21:9 [30']    
  [95] 16:45   O.Rastenytė      
   G.Venskaitytė   21:7  21:17 [23']      
      [203] 12:20   D.Ubytė  
        21:14  21:11 [23']  
   D.Ubytė      
   D.Ubytė   ->      
    [112] 18:00   D.Ubytė    
   J.Krančiukaitė     21:9  21:17 [22']    
   J.Krančiukaitė      
    ->       17-a vieta
        [229] 14:25   S.Norgailaitė
          21:0  12:6 [10']
   A.Kaulickytė      
   A.Kaulickytė   ->      
    [113] 18:00   A.Kaulickytė    
   U.Bernotaitė     24:22  18:21  21:18 [25']    
   U.Bernotaitė      
    ->      
      [204] 12:20   S.Norgailaitė  
   K.Cylikaitė       21:13  21:12 [15']  
  [96] 16:45   S.Norgailaitė      
   S.Norgailaitė   21:2  21:1 [11']      
    [114] 18:00   S.Norgailaitė    
   M.Krančiukaitė     21:15  21:13 [20']    
   M.Krančiukaitė      
    ->    E.Rentauskaitė   19-a vieta
        [230] 14:25   A.Kaulickytė
         A.Kaulickytė   21:17  20:22  21:16 [37']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       O.Rastenytė    
      [209] 12:45   J.Krančiukaitė  
       J.Krančiukaitė   21:16  21:14 [23']   21-a vieta
        [231] 14:25   U.Bernotaitė
       U.Bernotaitė     21:12  16:21  21:10 [34']
      [210] 12:45   U.Bernotaitė  
       M.Krančiukaitė   22:20  21:13 [24']  
           
           
         O.Rastenytė   23-a vieta
        [232] 14:25   M.Krančiukaitė
         M.Krančiukaitė   21:13  21:8 [20']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     G.Venskaitytė    
     G.Venskaitytė   ->    
       G.Venskaitytė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
        [233] 14:25   G.Venskaitytė
          21:19  21:9 [21']
     .    
      ->    
       K.Cylikaitė  
     K.Cylikaitė     ->  
     K.Cylikaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.