Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010", Data: 2010-04-17, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT 72343 Tauragė  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-17 2010-04-17 2010-04-17 2010-04-17 2010-04-18  
 1  Ignas Reznikas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  Dėl 1-16 vietos        
 I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė        
 32       ->        
  [119] 18:25   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė      
 17  Gvidas Pielikis 
 Ugnė Bernotaitė 
    21:5  21:2 [19']      
[117] 18:25   D.Juškys, S.Norgailaitė        
 16  Dominykas Juškys 
 Saulina Norgailaitė 
  21:16  21:9 [22']        
    [131] 19:15   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė    
 9  Lukas Kavaliauskas 
 Gintarė Bilvardaitė 
      21:4  21:8 [19']    
 L.Kavaliauskas, G.Bilvardaitė        
 24       ->        
  [120] 18:50   L.Kavaliauskas, G.Bilvardaitė      
 25         21:11  10:21  21:15 [28']      
 D.Urniežius, I.Gaidė        
 8  Domas Urniežius 
 Ieva Gaidė 
  ->        
      [143] 20:05   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė  
 5  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
        21:14  21:13 [20']  
 R.Šileris, D.Dragūnaitė        
 28       ->        
  [121] 18:50   R.Šileris, D.Dragūnaitė      
 21         21:13  21:9 [18']      
 Ž.Nerodomas, J.Krančiukaitė        
 12  Žaidėjas Nerodomas 
 Justė Krančiukaitė 
  ->        
    [132] 19:40   R.Šileris, D.Dragūnaitė    
 13  Mark Šames 
 Milda Krančiukaitė 
      21:9  24:22 [26']    
 M.Šames, M.Krančiukaitė        
 20       ->        
  [122] 18:50   O.Akmens, I.Eglite      
 29         21:8  21:7 [26']      
 O.Akmens, I.Eglite        
 4   Oskars Akmens 
 Ieva Eglite 
  ->         1-a vieta
        [151] 09:00   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė
 3  Laurynas Sparnauskis 
 Goda Krivonosovaitė 
          21:12  21:19 [30']
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė        
 30       ->        
  [123] 18:50   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė      
 19         21:13  21:19 [23']      
 K.Kalninš, A.Saulite        
 14   Kristaps Kalninš 
 Anna Saulite 
  ->        
    [133] 19:40   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė    
 11  Nedas Bičkovas 
 Lilija Genutytė 
      22:20  19:21  21:15 [33']    
 N.Bičkovas, L.Genutytė        
 22       ->        
  [124] 18:50   G.Dima, A.Kaulickytė      
 27         19:21  21:14  21:10 [30']      
 G.Dima, A.Kaulickytė        
 6  Giedrius Dima 
 Aušrinė Kaulickytė 
  ->        
      [144] 20:05   L.Rimkus, G.Janušonytė  
 7   Teodors Kerimovs 
 Jekaterina Romanova 
        21:6  21:14 [20']  
 T.Kerimovs, J.Romanova        
 26       ->        
  [125] 18:50   E.Dima, G.Narvilaitė      
 23         25:23  21:19 [31']      
 E.Dima, G.Narvilaitė        
 10  Ernestas Dima 
 Gabija Narvilaitė 
  ->        
    [134] 19:40   L.Rimkus, G.Janušonytė    
 15  Deividas Valiulis 
 Ugnė Graužinytė 
      21:7  21:13 [22']    
[118] 18:25   D.Valiulis, U.Graužinytė        
 18  Domantas Orentas 
 Loreta Bagdonaitė 
  21:15  16:21  21:13 [23']      R.Šileris, D.Dragūnaitė   3-a vieta
  [126] 19:15   L.Rimkus, G.Janušonytė   [152] 09:00   R.Šileris, D.Dragūnaitė
 31         21:9  21:13 [18']    L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė   21:15  21:8 [27']
 L.Rimkus, G.Janušonytė        
 2  Lukas Rimkus 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Kavaliauskas, G.Bilvardaitė    
      [145] 20:30   O.Akmens, I.Eglite  
       O.Akmens, I.Eglite   21:12  21:16 [22']   5-a vieta
        [153] 09:00   O.Akmens, I.Eglite
       G.Dima, A.Kaulickytė     21:15  17:21  21:17 [31']
      [146] 20:30   G.Dima, A.Kaulickytė  
       E.Dima, G.Narvilaitė   21:18  23:21 [22']  
           
           
         L.Kavaliauskas, G.Bilvardaitė   7-a vieta
        [154] 09:00   E.Dima, G.Narvilaitė
         E.Dima, G.Narvilaitė   21:11  21:11 [25']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Juškys, S.Norgailaitė      
    [135] 19:40   D.Juškys, S.Norgailaitė    
     D.Urniežius, I.Gaidė   16:21  24:22  21:15 [37']    
      [147] 20:30   D.Juškys, S.Norgailaitė  
     Ž.Nerodomas, J.Krančiukaitė     21:17  21:15 [21']  
    [136] 19:40   Ž.Nerodomas, J.Krančiukaitė    
     M.Šames, M.Krančiukaitė   21:17  21:17 [29']     9-a vieta
        [160] 09:25   N.Bičkovas, L.Genutytė
     K.Kalninš, A.Saulite       21:0 [6']
    [137] 19:40   N.Bičkovas, L.Genutytė    
     N.Bičkovas, L.Genutytė   21:11  21:7 [23']    
      [148] 20:30   N.Bičkovas, L.Genutytė  
     T.Kerimovs, J.Romanova     18:21  22:20  21:13 [40']  
    [138] 20:05   T.Kerimovs, J.Romanova    
     D.Valiulis, U.Graužinytė   21:13  21:16 [7']    
           
         Ž.Nerodomas, J.Krančiukaitė   11-a vieta
        [161] 09:25   T.Kerimovs, J.Romanova
         T.Kerimovs, J.Romanova   21:10  21:6 [24']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Urniežius, I.Gaidė    
      [149] 20:30   D.Urniežius, I.Gaidė  
       M.Šames, M.Krančiukaitė   21:12  21:15 [19']   13-a vieta
        [162] 09:25   D.Urniežius, I.Gaidė
       K.Kalninš, A.Saulite     21:12  16:21  21:12 [37']
      [150] 20:30   D.Valiulis, U.Graužinytė  
       D.Valiulis, U.Graužinytė   21:15  21:17 [19']  
           
           
         M.Šames, M.Krančiukaitė   15-a vieta
        [163] 09:50   K.Kalninš, A.Saulite
    Dėl 17-32 vietos      K.Kalninš, A.Saulite   21:19  21:9 [28']
         
   G.Pielikis, U.Bernotaitė      
   G.Pielikis, U.Bernotaitė   ->      
     G.Pielikis, U.Bernotaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Pielikis, U.Bernotaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [166] 09:50   D.Orentas, L.Bagdonaitė
          21:9  16:21  21:12 [33']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Orentas, L.Bagdonaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     D.Orentas, L.Bagdonaitė    
   D.Orentas, L.Bagdonaitė     ->    
   D.Orentas, L.Bagdonaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.