Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė, Data: 2010-04-24, Vieta: Kelmė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-24 2010-04-24 2010-04-24 2010-04-24 2010-04-24  
 1  Dominykas Juškys 
 Domantas Orentas 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Juškys, D.Orentas        
 32       ->        
  [107] 18:40   D.Juškys, D.Orentas      
 17  Andrius Bendoraitis 
 Džiugas Karalius 
    21:16  21:11 [22']      
[102] 18:20   E.Bartkus, L.Žebrauskas        
 16  Edgaras Bartkus 
 Lukas Žebrauskas 
    B/Ž        
    [119] 19:40   D.Juškys, D.Orentas    
 9  Titas Kvederys 
 Mindaugas Turauskas 
      21:17  21:17 [19']    
 T.Kvederys, M.Turauskas        
 24       ->        
  [108] 18:40   A.Lingevičius, T.Kelertas      
 25         21:12  21:9 [18']      
 A.Lingevičius, T.Kelertas        
 8  Adomas Lingevičius 
 Tomas Kelertas 
  ->        
      [127] 20:20   D.Juškys, D.Orentas  
 5  Gedmantas Čepkauskas 
 Mark Šames 
        22:20  21:17 [22']  
 G.Čepkauskas, M.Šames        
 28       ->        
  [109] 19:00   G.Čepkauskas, M.Šames      
 21         21:17  21:19 [28']      
 R.Vizgirda, J.Malinauskas        
 12  Rytis Vizgirda 
 Jonas Malinauskas 
  ->        
    [120] 19:40   M.Dudoravičius, K.Eimutaitis    
 13  Šarūnas Poderys 
 Ignas Strimaitis 
      22:20  21:5 [23']    
 Š.Poderys, I.Strimaitis        
 20       ->        
  [110] 19:00   M.Dudoravičius, K.Eimutaitis      
 29         21:12  21:10 [17']      
 M.Dudoravičius, K.Eimutaitis        
 4  Mantas Dudoravičius 
 Karolis Eimutaitis 
  ->         1-a vieta
        [134] 21:00   L.Liepuonius, M.Pikčilingis
 3  Laurynas Liepuonius 
 Martynas Pikčilingis 
          24:22  21:15 [30']
 L.Liepuonius, M.Pikčilingis        
 30       ->        
  [111] 19:00   L.Liepuonius, M.Pikčilingis      
 19         21:3  21:11 [21']      
 D.Girulis, E.Mačys        
 14  Džiugas Girulis 
 Eimantas Mačys 
  ->        
    [121] 20:00   L.Liepuonius, M.Pikčilingis    
 11  Karolis Labanauskas 
 Saulius Sinkevičius 
      21:17  21:12 [20']    
 K.Labanauskas, S.Sinkevičius        
 22       ->        
  [112] 19:00   D.Urniežius, Ž.Nerodomas      
 27         21:13  21:12 [20']      
 D.Urniežius, Ž.Nerodomas        
 6  Domas Urniežius 
 Žaidėjas Nerodomas 
  ->        
      [128] 20:20   L.Liepuonius, M.Pikčilingis  
 7  Justas Pupius 
 Karolis Reimeris 
        21:14  21:15 [20']  
 J.Pupius, K.Reimeris        
 26       ->        
  [113] 19:20   J.Pupius, K.Reimeris      
 23         21:11  21:14 [19']      
 D.Lamincev, P.Vasiliauskas        
 10  Denis Lamincev 
 Povilas Vasiliauskas 
  ->        
    [122] 20:00   L.Raišis, S.Viskontas    
 15  Airidas Racevičius 
 Eimantas Kiaunė 
      21:23  21:19  21:12 [27']    
 A.Racevičius, E.Kiaunė        
 18       ->      M.Dudoravičius, K.Eimutaitis   3-a vieta
  [114] 19:20   L.Raišis, S.Viskontas   [135] 21:00   L.Raišis, S.Viskontas
 31         21:10  21:4 [18']    L.Raišis, S.Viskontas   21:18  25:23 [26']
 L.Raišis, S.Viskontas        
 2  Laurynas Raišis 
 Simas Viskontas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Lingevičius, T.Kelertas    
      [129] 20:40   G.Čepkauskas, M.Šames  
       G.Čepkauskas, M.Šames   16:21  24:22  21:19 [35']   5-a vieta
        [136] 21:00   G.Čepkauskas, M.Šames
       D.Urniežius, Ž.Nerodomas     21:16  21:19 [22']
      [130] 20:40   J.Pupius, K.Reimeris  
       J.Pupius, K.Reimeris   19:21  21:16  21:18 [31']  
           
           
         A.Lingevičius, T.Kelertas   7-a vieta
       
         D.Urniežius, Ž.Nerodomas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Bartkus, L.Žebrauskas      
       
     T.Kvederys, M.Turauskas   ->    
       
     R.Vizgirda, J.Malinauskas     ->  
       
     Š.Poderys, I.Strimaitis   ->     9-a vieta
       
     D.Girulis, E.Mačys       ->
       
     K.Labanauskas, S.Sinkevičius   ->    
       
     D.Lamincev, P.Vasiliauskas     ->  
       
     A.Racevičius, E.Kiaunė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   A.Bendoraitis, D.Karalius   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.