Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė, Data: 2010-04-24, Vieta: Kelmė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-24 2010-04-24 2010-04-24 2010-04-24  
 1  Ugnė Bernotaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Bernotaitė, A.Kaulickytė      
 16       ->      
  [115] 19:20   U.Bernotaitė, A.Kaulickytė    
 9  Simona Narbutaitė 
 Karolina Talmontaitė 
    21:15  21:16 [23']    
[103] 18:20   S.Narbutaitė, K.Talmontaitė      
 8  Dovilė Butvydaitė 
 Dominyka Rimkutė 
  21:11  21:6 [20']      
    [123] 20:00   U.Bernotaitė, A.Kaulickytė  
 5  Valdonė Besanaitė 
 Gineta Turauskaitė 
      21:11  21:17 [24']  
[104] 18:20   V.Besanaitė, G.Turauskaitė      
 12  Inesa Radavičiūtė 
 Monika Viliūnaitė 
  21:8  21:18 [21']      
  [116] 19:20   S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė    
 13         21:8  21:14 [19']    
 S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė      
 4  Saulina Norgailaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
  ->       1-a vieta
      [131] 20:40   U.Bernotaitė, A.Kaulickytė
 3  Adelė Mažeikaitė 
 Minija Masaitytė 
        21:14  21:15 [19']
 A.Mažeikaitė, M.Masaitytė      
 14       ->      
  [117] 19:40   A.Mažeikaitė, M.Masaitytė    
 11  Inga Siderevičiūtė 
 Eglė Nasvytytė 
    22:20  21:16 [25']    
[105] 18:40   D.Adomaitytė, G.Vaitkutė      
 6  Deimantė Adomaitytė 
 Gintarė Vaitkutė 
    B/Ž      
    [124] 20:00   E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė  
 7  Gintarė Gečė 
 Gerda Vedegytė 
      21:15  21:14 [19']  
[106] 18:40   G.Povilaitytė, V.Vaitkevičiūtė      
 10  Gintarė Povilaitytė 
 Vaidotė Vaitkevičiūtė 
  18:21  25:23  21:18 [39']      
  [118] 19:40   E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė    
 15         21:14  21:8 [21']    
 E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė      
 2  Edvina Gusarovaitė 
 Greta Palubinskytė 
  ->    S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė   3-a vieta
      [132] 20:40   A.Mažeikaitė, M.Masaitytė
       A.Mažeikaitė, M.Masaitytė   18:21  22:20  21:13 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Narbutaitė, K.Talmontaitė    
    [125] 20:20   S.Narbutaitė, K.Talmontaitė  
     V.Besanaitė, G.Turauskaitė   21:14  21:16 [22']   5-a vieta
      [133] 21:00   S.Narbutaitė, K.Talmontaitė
     D.Adomaitytė, G.Vaitkutė     21:18  21:16 [25']
    [126] 20:20   D.Adomaitytė, G.Vaitkutė  
     G.Povilaitytė, V.Vaitkevičiūtė   21:15  21:5 [24']  
         
         
       V.Besanaitė, G.Turauskaitė   7-a vieta
     
       G.Povilaitytė, V.Vaitkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Butvydaitė, D.Rimkutė    
   D.Butvydaitė, D.Rimkutė   ->    
     
   I.Radavičiūtė, M.Viliūnaitė     ->  
   I.Radavičiūtė, M.Viliūnaitė    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   I.Siderevičiūtė, E.Nasvytytė    
   I.Siderevičiūtė, E.Nasvytytė   ->    
     
   G.Gečė, G.Vedegytė     ->  
   G.Gečė, G.Vedegytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 113 114 
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (4 turas)
2010-06-12 11:00 2010-06-13 16:00
KTVM sporto salė, Kretinga
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas
2010-06-05 11:30 2010-06-06 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2010-06-05 09:00 2010-06-05 21:00
Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
     65+    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė
2010-05-30 10:00 2010-05-30 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė
2010-05-29 10:00 2010-05-29 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 turas)
2010-05-22 11:30 2010-05-23 15:00
Burių 19, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas)
2010-05-22 09:00 2010-05-22 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.