Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 (Pašilaičiai), Vilnius  
Grupė- U-19 B, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02  
 1  Ugnė Janušauskaitė 
 Minija Masaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Janušauskaitė, M.Masaitytė      
 16       ->      
  [169] 17:40   U.Janušauskaitė, M.Masaitytė    
 9  Miglė Jaugielavičiūtė 
 Gintarė Statkutė 
    21:4  21:1 [17']    
[160] 16:50   M.Jaugielavičiūtė, G.Statkutė      
 8  Milita Kniazeva 
 Justina Žlabytė 
  24:22  21:13 [21']      
    [178] 18:30   G.Alksnytė, V.Boiko  
 5  Greta Alksnytė 
 Viktorija Boiko 
      21:16  21:17 [26']  
[161] 16:50   G.Alksnytė, V.Boiko      
 12  Eglė Mikšytė 
 Justina Ogurkis 
  21:7  21:6 [19']      
  [170] 17:40   G.Alksnytė, V.Boiko    
 13  Urtė Šiušaitė 
 Alina Spiridonova 
    21:18  21:13 [22']    
[162] 16:50   E.Krukovskytė, U.Trakimaitė      
 4  Evelina Krukovskytė 
 Ugnė Trakimaitė 
    B/Ž       1-a vieta
      [187] 19:20   G.Alksnytė, V.Boiko
 3  Adelė Mažeikaitė 
 Paulina Puolytė 
        21:17  21:15 [28']
 A.Mažeikaitė, P.Puolytė      
 14       ->      
  [171] 17:40   A.Mažeikaitė, P.Puolytė    
 11  Giedrė Keršulytė 
 Teodora Gugaitė 
    21:9  21:17 [24']    
[163] 16:50   A.Mažeikaitė, A.Ševeliova      
 6  Aistė Mažeikaitė 
 Aleksandra Ševeliova 
  21:5  21:7 [17']      
    [179] 18:30   D.Muchina, V.Ševeliova  
 7  Gabrielė Juzukonytė 
 Emilija Petrauskaitė 
      21:18  21:17 [25']  
[164] 17:15   G.Juzukonytė, E.Petrauskaitė      
 10  Vitalija Movšovič 
 Julija Narkytė 
  21:4  21:10 [20']      
  [172] 18:05   D.Muchina, V.Ševeliova    
 15         21:6  21:16 [22']    
 D.Muchina, V.Ševeliova      
 2  Darina Muchina 
 Valerija Ševeliova 
  ->    U.Janušauskaitė, M.Masaitytė   3-a vieta
      [188] 19:45   U.Janušauskaitė, M.Masaitytė
       A.Mažeikaitė, P.Puolytė   21:13  23:21 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Jaugielavičiūtė, G.Statkutė    
    [180] 18:55   E.Krukovskytė, U.Trakimaitė  
     E.Krukovskytė, U.Trakimaitė   21:11  19:21  21:13 [35']   5-a vieta
      [189] 19:45   E.Krukovskytė, U.Trakimaitė
     A.Mažeikaitė, A.Ševeliova     21:17  19:21  21:15 [37']
    [181] 18:55   A.Mažeikaitė, A.Ševeliova  
     G.Juzukonytė, E.Petrauskaitė   21:11  12:21  23:21 [35']  
         
         
       M.Jaugielavičiūtė, G.Statkutė   7-a vieta
     
       G.Juzukonytė, E.Petrauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kniazeva, J.Žlabytė    
   M.Kniazeva, J.Žlabytė   ->    
    [182] 18:55   M.Kniazeva, J.Žlabytė  
   E.Mikšytė, J.Ogurkis     21:6  21:10 [19']  
  [173] 18:05   E.Mikšytė, J.Ogurkis    
   U.Šiušaitė, A.Spiridonova     B/Ž     9-a vieta
      [190] 19:45   M.Kniazeva, J.Žlabytė
        21:16  19:21  21:12 [34']
   G.Keršulytė, T.Gugaitė    
   G.Keršulytė, T.Gugaitė   ->    
    [183] 18:55   V.Movšovič, J.Narkytė  
   V.Movšovič, J.Narkytė     21:15  21:13 [26']  
   V.Movšovič, J.Narkytė    
    ->    
         
       E.Mikšytė, J.Ogurkis   11-a vieta
     
       G.Keršulytė, T.Gugaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     U.Šiušaitė, A.Spiridonova  
     U.Šiušaitė, A.Spiridonova   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.