Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 (Pašilaičiai), Vilnius  
Grupė- U-19 B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02  
 1  Paulius Jaščemskas ,  Juras Šulcas   Dėl 1-4 vietų    
[165] 17:15   P.Jaščemskas, J.Šulcas    
 8  Dominykas Leipus ,  Jonas Povilauskas    21:7  21:14    
  [174] 18:05   P.Jaščemskas, J.Šulcas  
 5  Martynas Baltušis ,  Marius Žiemininkas      21:10  21:16 [23']  
[166] 17:15   D.Bartoševič, S.Jaugielavičius    
 4  Donat Bartoševič ,  Simas Jaugielavičius      B/Ž    1-a vieta
    [184] 19:20   A.Dubovik, D.Lamincev
 3  Andrėj Medvedev ,  Titas Urbšas        21:15  16:21  21:18 [32']
[167] 17:15   A.Medvedev, T.Urbšas    
 6  Rokas Minderis ,  Robertas Zuzo    21:17  21:11 [20']    
  [175] 18:05   A.Dubovik, D.Lamincev  
 7  Gabrielius Rusteika ,  Pavel Smirnov      21:5  21:15 [22']  
[168] 17:40   A.Dubovik, D.Lamincev    
 2  Artūr Dubovik ,  Denis Lamincev    21:11  21:18 [20']    
     
     D.Bartoševič, S.Jaugielavičius  3-a vieta
  [185] 19:20   A.Medvedev, T.Urbšas
   A.Medvedev, T.Urbšas   21:14  21:13 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Leipus, J.Povilauskas    
  [176] 18:30   D.Leipus, J.Povilauskas  
   M.Baltušis, M.Žiemininkas     B/Ž  5-a vieta
    [186] 19:20   G.Rusteika, P.Smirnov
   R.Minderis, R.Zuzo     21:1  21:6 [15']
  [177] 18:30   G.Rusteika, P.Smirnov  
   G.Rusteika, P.Smirnov   15:21  21:15  22:20 [29']  
       
       
     M.Baltušis, M.Žiemininkas  7-a vieta
     R.Minderis, R.Zuzo
     R.Minderis, R.Zuzo     B/Ž
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-10-23 11:00 2010-10-24 14:00
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2010
2010-10-16 10:00 2010-10-16 21:00
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011
2010-10-16 10:00 2010-10-16 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.