Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 (Pašilaičiai), Vilnius  
Grupė- U-19 B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02  
 1  Juras Šulcas 
 Adelė Mažeikaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 J.Šulcas, A.Mažeikaitė        
 32       ->        
  [197] 20:35   J.Šulcas, A.Mažeikaitė      
 17  Miroslavas Bogdanovič 
 Julija Narkytė 
    21:3  21:5 [11']      
[191] 19:45   P.Smirnov, A.Spiridonova        
 16  Pavel Smirnov 
 Alina Spiridonova 
    B/Ž        
    [200] 21:00   J.Šulcas, A.Mažeikaitė    
 9  Rokas Minderis 
 Emilija Petrauskaitė 
      21:6  21:6 [20']    
 R.Minderis, E.Petrauskaitė        
 24       ->        
  [192] 20:10   R.Minderis, E.Petrauskaitė      
 25           B/Ž      
 M.Žiemininkas, P.Puolytė        
 8  Marius Žiemininkas 
 Paulina Puolytė 
  ->        
      [204] 21:25   J.Šulcas, A.Mažeikaitė  
 5  Titas Urbšas 
 Aleksandra Ševeliova 
        21:15  17:21  21:5 [12']  
 T.Urbšas, A.Ševeliova        
 28       ->        
  [193] 20:10   T.Urbšas, A.Ševeliova      
 21         16:21  21:15  21:13 [49']      
 R.Zuzo, G.Juzukonytė        
 12  Robertas Zuzo 
 Gabrielė Juzukonytė 
  ->        
    [201] 21:00   A.Dubovik, E.Krukovskytė    
 13  Simas Jaugielavičius 
 Miglė Jaugielavičiūtė 
      21:19  21:15    
 S.Jaugielavičius, M.Jaugielavičiūtė        
 20       ->        
  [194] 20:10   A.Dubovik, E.Krukovskytė      
 29         21:10  21:5 [16']      
 A.Dubovik, E.Krukovskytė        
 4  Artūr Dubovik 
 Evelina Krukovskytė 
  ->         1-a vieta
        [206] 21:50   J.Šulcas, A.Mažeikaitė
 3  Paulius Jaščemskas 
 Aistė Mažeikaitė 
          21:18  24:22  21:14 [26']
 P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė        
 30       ->        
  [195] 20:10   P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė      
 19           B/Ž      
 D.Leipus, G.Keršulytė        
 14  Dominykas Leipus 
 Giedrė Keršulytė 
  ->        
    [202] 21:00   G.Rusteika, G.Alksnytė    
 11  Donat Bartoševič 
 Ugnė Trakimaitė 
      21:19  21:12 [21']    
 D.Bartoševič, U.Trakimaitė        
 22       ->        
  [196] 20:35   G.Rusteika, G.Alksnytė      
 27         21:9  21:17 [23']      
 G.Rusteika, G.Alksnytė        
 6  Gabrielius Rusteika 
 Greta Alksnytė 
  ->        
      [205] 21:25   D.Lamincev, V.Boiko  
 7  Andrėj Medvedev 
 Valerija Ševeliova 
        21:17  21:15 [9']  
 A.Medvedev, V.Ševeliova        
 26       ->        
  [198] 20:35   D.Lamincev, V.Boiko      
 23         21:9  21:13 [22']      
 D.Lamincev, V.Boiko        
 10  Denis Lamincev 
 Viktorija Boiko 
  ->        
    [203] 21:00   D.Lamincev, V.Boiko    
 15  Jonas Povilauskas 
 Eglė Mikšytė 
      21:10  21:8 [19']    
 J.Povilauskas, E.Mikšytė        
 18       ->      A.Dubovik, E.Krukovskytė   3-a vieta
  [199] 20:35   M.Baltušis, D.Muchina   [207] 21:50   A.Dubovik, E.Krukovskytė
 31         21:11  21:10 [19']    G.Rusteika, G.Alksnytė   21:19  21:18 [20']
 M.Baltušis, D.Muchina        
 2  Martynas Baltušis 
 Darina Muchina 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Minderis, E.Petrauskaitė    
       
       T.Urbšas, A.Ševeliova   ->   5-a vieta
       
       P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė     ->
       
       M.Baltušis, D.Muchina   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Smirnov, A.Spiridonova      
       
     M.Žiemininkas, P.Puolytė   ->    
       
     R.Zuzo, G.Juzukonytė     ->  
       
     S.Jaugielavičius, M.Jaugielavičiūtė   ->     9-a vieta
       
     D.Leipus, G.Keršulytė       ->
       
     D.Bartoševič, U.Trakimaitė   ->    
       
     A.Medvedev, V.Ševeliova     ->  
       
     J.Povilauskas, E.Mikšytė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Bogdanovič, J.Narkytė      
   M.Bogdanovič, J.Narkytė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 114 115 
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras
2010-08-21 10:00 2010-08-21 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.