Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-05-08, Vieta: "Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystės g. 10 , LT 51261 Kaunas, Lietuva.  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-08 2010-05-08 2010-05-08 2010-05-08 2010-05-09  
 1  Edgaras Slušnys    Dėl 1-16 vietos        
 E.Slušnys        
 32       ->        
  [15] 12:00   E.Slušnys      
 17  Evaldas Bradūnas      21:11  21:8 [15']      
[1] 11:00   E.Bradūnas        
 16  Mantas Šatrauskas    21:17  21:16 [19']        
    [32] 13:20   E.Slušnys    
 9  Vaidotas Prevelis        21:7  21:17 [19']    
[2] 11:00   V.Prevelis        
 24  Jonas Kneita    21:9  21:8 [18']        
  [16] 12:00   V.Prevelis      
 25  Arnoldas Mockus      21:15  22:24  21:14 [29']      
[3] 11:00   T.Raila        
 8  Tautvydas Raila    21:3  21:3 [11']        
       E.Slušnys  
 5  Lukas Rimkus          21:10  21:18 [23']  
 L.Rimkus        
 28       ->        
  [17] 12:20   L.Rimkus      
 21  Aidas Vizgirda      21:13  21:17 [28']      
[4] 11:00   L.Zavadskis        
 12  Linas Zavadskis    21:10  21:11 [18']        
    [33] 13:40   L.Litvinas    
 13  Giedrius Dima        16:21  21:8  21:16 [31']    
[5] 11:20   G.Dima        
 20  Mykolas Šermukšnis    21:18  19:21  21:18 [35']        
  [18] 12:20   L.Litvinas      
 29         21:6  21:8 [16']      
 L.Litvinas        
 4  Lukas Litvinas    ->         1-a vieta
         E.Slušnys
 3  Povilas Bartušis            21:18  21:19 [36']
 P.Bartušis        
 30       ->        
  [19] 12:20   P.Bartušis      
 19  Aurimas Kurapka      21:6  21:9 [17']      
[6] 11:20   E.Dima        
 14  Ernestas Dima    21:17  22:20 [21']        
    [34] 13:40   P.Bartušis    
 11  Martynas Atkočaitis        21:17  21:10 [21']    
[7] 11:20   M.Atkočaitis        
 22  Matas Kavaliauskas    21:11  21:6 [13']        
  [20] 12:20   M.Golubevas      
 27         21:14  21:8 [20']      
 M.Golubevas        
 6  Michailas Golubevas    ->        
       A.Plavin  
 7  Tomas Vaškevičius          13:21  21:19  21:19 [47']  
 T.Vaškevičius        
 26       ->        
  [21] 12:40   T.Vaškevičius      
 23  Deividas Valiulis      21:13  21:14 [26']      
[8] 11:20   R.Šileris        
 10  Renaldas Šileris    21:5  21:13 [20']        
    [35] 13:40   A.Plavin    
 15  Stanislovas Grincevičius        21:10  21:12 [21']    
[9] 11:40   A.Narkis        
 18  Augustinas Narkis    21:13  21:16 [22']      L.Litvinas   3-a vieta
  [22] 12:40   A.Plavin    P.Bartušis
 31         21:12  21:6 [19']    P.Bartušis   21:23  21:17  21:15 [38']
 A.Plavin        
 2  Alan Plavin    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Prevelis    
       L.Rimkus  
       L.Rimkus   13:21  21:17  22:20 [31']   5-a vieta
         T.Vaškevičius
       M.Golubevas     21:15  17:21  21:19 [42']
       T.Vaškevičius  
       T.Vaškevičius   20:22  21:16  21:19 [45']  
           
           
         V.Prevelis   7-a vieta
        [142] 12:55   M.Golubevas
         M.Golubevas   21:10  21:16 [18']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Bradūnas      
    [36] 13:40   T.Raila    
     T.Raila   23:25  21:9  21:17 [31']    
      [57] 16:10   T.Raila  
     L.Zavadskis     21:15  21:19 [22']  
    [37] 14:05   L.Zavadskis    
     G.Dima   21:18  21:19 [22']     9-a vieta
        [143] 13:20   T.Raila
     E.Dima       21:13  13:21  21:14 [25']
    [38] 14:05   E.Dima    
     M.Atkočaitis   21:13  21:15 [23']    
      [58] 16:10   A.Narkis  
     R.Šileris     22:20  21:17 [30']  
    [39] 14:05   A.Narkis    
     A.Narkis   21:23  21:14  21:17 [24']    
           
         L.Zavadskis   11-a vieta
        [144] 13:20   E.Dima
         E.Dima   21:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Bradūnas    
      [59] 16:10   G.Dima  
       G.Dima   21:16  14:21  21:11 [42']   13-a vieta
        [145] 13:20   G.Dima
       M.Atkočaitis     21:19  7:21  22:20 [16']
      [60] 16:10   R.Šileris  
       R.Šileris   21:19  21:11 [42']  
           
           
         E.Bradūnas   15-a vieta
        [146] 13:20   E.Bradūnas
    Dėl 17-32 vietos      M.Atkočaitis   21:0
         
   M.Šatrauskas      
   M.Šatrauskas   ->      
    [40] 14:05   M.Šatrauskas    
   J.Kneita     21:8  24:22 [13']    
  [23] 12:40   J.Kneita      
   A.Mockus   21:4  21:12 [18']      
      [61] 16:35   M.Šermukšnis  
        21:16  21:16 [30']  
   A.Vizgirda      
   A.Vizgirda   ->      
    [41] 14:30   M.Šermukšnis    
   M.Šermukšnis     21:15  21:9 [20']    
   M.Šermukšnis      
    ->       17-a vieta
        [147] 13:45   M.Šermukšnis
          21:0
   A.Kurapka      
   A.Kurapka   ->      
    [42] 14:30   A.Kurapka    
   M.Kavaliauskas     21:8  21:7 [12']    
   M.Kavaliauskas      
    ->      
      [62] 16:35   S.Grincevičius  
        21:8  21:9 [25']  
   D.Valiulis      
   D.Valiulis   ->      
    [43] 14:30   S.Grincevičius    
   S.Grincevičius     21:5  22:20 [18']    
   S.Grincevičius      
    ->    M.Šatrauskas   19-a vieta
       
         A.Kurapka   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Kneita    
       
       A.Vizgirda   ->   21-a vieta
       
       M.Kavaliauskas     ->
       
       D.Valiulis   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Mockus    
     A.Mockus   ->    
       A.Mockus  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         A.Mockus
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-10-23 11:00 2010-10-24 14:00
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2010
2010-10-16 10:00 2010-10-16 21:00
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011
2010-10-16 10:00 2010-10-16 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.