Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-05-08, Vieta: "Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystės g. 10 , LT 51261 Kaunas, Lietuva.  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-08 2010-05-08 2010-05-08 2010-05-09  
 1  Povilas Bartušis 
 Alan Plavin 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, A.Plavin      
 16       ->      
  [80] 18:15   P.Bartušis, A.Plavin    
 9  Mantas Šatrauskas 
 Aurimas Kurapka 
    21:15  21:6 [15']    
[73] 17:50   G.Dima, E.Dima      
 8  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
  21:19  22:20 [21']      
    [88] 19:05   P.Bartušis, A.Plavin  
 5  Lukas Rimkus 
 Renaldas Šileris 
      21:10  21:11 [20']  
[74] 17:50   L.Rimkus, R.Šileris      
 12  Arnoldas Mockus 
 Deividas Valiulis 
  21:11  21:1 [6']      
  [81] 18:40   L.Rimkus, R.Šileris    
 13         21:15  21:18 [22']    
 M.Golubevas, A.Narkis      
 4  Michailas Golubevas 
 Augustinas Narkis 
  ->       1-a vieta
       P.Bartušis, A.Plavin
 3  Tomas Vaškevičius 
 Vaidotas Prevelis 
        21:13  21:17 [21']
 T.Vaškevičius, V.Prevelis      
 14       ->      
  [82] 18:40   T.Vaškevičius, V.Prevelis    
 11  Mykolas Šermukšnis 
 Jonas Kneita 
    21:15  18:21  21:14 [33']    
[75] 17:50   M.Atkočaitis, L.Zavadskis      
 6  Martynas Atkočaitis 
 Linas Zavadskis 
  21:11  21:15 [15']      
    [89] 19:30   E.Slušnys, L.Litvinas  
 7  Evaldas Bradūnas 
 Tautvydas Raila 
      21:15  21:12 [18']  
[76] 17:50   S.Grincevičius, A.Vizgirda      
 10  Stanislovas Grincevičius 
 Aidas Vizgirda 
  13:21  21:18  21:12 [25']      
  [83] 18:40   E.Slušnys, L.Litvinas    
 15         21:4  21:8 [14']    
 E.Slušnys, L.Litvinas      
 2  Edgaras Slušnys 
 Lukas Litvinas 
  ->    L.Rimkus, R.Šileris   3-a vieta
       T.Vaškevičius, V.Prevelis
       T.Vaškevičius, V.Prevelis   21:18  22:24  21:18 [41']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Dima, E.Dima    
    [90] 19:30   M.Golubevas, A.Narkis  
     M.Golubevas, A.Narkis   21:14  21:6 [18']   5-a vieta
      [155] 14:35   M.Golubevas, A.Narkis
     M.Atkočaitis, L.Zavadskis     21:0
    [91] 19:30   M.Atkočaitis, L.Zavadskis  
     S.Grincevičius, A.Vizgirda   21:13  21:15 [15']  
         
         
       G.Dima, E.Dima   7-a vieta
      [156] 14:35   G.Dima, E.Dima
       S.Grincevičius, A.Vizgirda   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Šatrauskas, A.Kurapka    
   M.Šatrauskas, A.Kurapka   ->    
    [92] 19:30   M.Šatrauskas, A.Kurapka  
   A.Mockus, D.Valiulis     21:11  21:11 [21']  
   A.Mockus, D.Valiulis    
    ->     9-a vieta
      [157] 14:35   E.Bradūnas, T.Raila
        21:13  20:22  21:17 [33']
   M.Šermukšnis, J.Kneita    
   M.Šermukšnis, J.Kneita   ->    
    [93] 19:55   E.Bradūnas, T.Raila  
   E.Bradūnas, T.Raila     21:12  21:19 [20']  
   E.Bradūnas, T.Raila    
    ->    
         
       A.Mockus, D.Valiulis   11-a vieta
     
       M.Šermukšnis, J.Kneita   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-10-23 11:00 2010-10-24 14:00
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2010
2010-10-16 10:00 2010-10-16 21:00
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011
2010-10-16 10:00 2010-10-16 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.