Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas), Data: 2010-05-22, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-22 2010-05-22 2010-05-22 2010-05-22  
 1  Mantas Šatrauskas 
 Matas Kavaliauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Šatrauskas, M.Kavaliauskas      
 16       ->      
  [52] 13:00   M.Šatrauskas, M.Kavaliauskas    
 9  Virgilijus Maštaitis 
 Donatas Rumšys 
    21:16  21:14 [8']    
[47] 12:40   V.Maštaitis, D.Rumšys      
 8  Laurynas Megelinskas 
 Klaudijus Kaškonas 
  21:9  21:14 [24']      
    [58] 13:40   M.Šatrauskas, M.Kavaliauskas  
 5  Gintaras Statkus 
 Salvijus Stravinskas 
      21:8  21:13 [19']  
 G.Statkus, S.Stravinskas      
 12       ->      
  [53] 13:20   L.Andriūšis, J.Kneita    
 13         21:0    
 L.Andriūšis, J.Kneita      
 4  Lukas Andriūšis 
 Jonas Kneita 
  ->       1-a vieta
      [65] 14:25   E.Bradūnas, Ž.Nerodomas
 3  Aurimas Kurapka 
 Dalius Juodsnukis 
        21:18  21:16 [19']
 A.Kurapka, D.Juodsnukis      
 14       ->      
  [54] 13:20   A.Kurapka, D.Juodsnukis    
 11  Simas Valuckas 
 Giedrius Stravinskas 
    21:17  21:10 [21']    
[48] 12:40   S.Valuckas, G.Stravinskas      
 6  Mark Šames 
 Benas Vaškevičius 
  22:20  18:21  21:16 [30']      
    [59] 13:40   E.Bradūnas, Ž.Nerodomas  
 7  Gedmantas Čepkauskas 
 Tautvydas Garmus 
      16:21  25:23  21:18 [31']  
[49] 13:00   O.Aliulis, E.Seilius      
 10  Osvaldas Aliulis 
 Eitvydas Seilius 
  24:22  7:21  21:9 [28']      
  [55] 13:20   E.Bradūnas, Ž.Nerodomas    
 15         21:14  21:14 [14']    
 E.Bradūnas, Ž.Nerodomas      
 2  Evaldas Bradūnas 
 Žaidėjas Nerodomas 
  ->    L.Andriūšis, J.Kneita   3-a vieta
      [66] 14:25   L.Andriūšis, J.Kneita
       A.Kurapka, D.Juodsnukis   13:21  27:25  21:19 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Maštaitis, D.Rumšys    
    [60] 13:40   V.Maštaitis, D.Rumšys  
     G.Statkus, S.Stravinskas   21:0   5-a vieta
      [67] 14:25   V.Maštaitis, D.Rumšys
     S.Valuckas, G.Stravinskas     14:21  21:11  21:16 [23']
    [61] 14:00   O.Aliulis, E.Seilius  
     O.Aliulis, E.Seilius   21:0  
         
         
       G.Statkus, S.Stravinskas   7-a vieta
       S.Valuckas, G.Stravinskas
       S.Valuckas, G.Stravinskas   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Megelinskas, K.Kaškonas    
   L.Megelinskas, K.Kaškonas   ->    
     L.Megelinskas, K.Kaškonas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [68] 14:25   G.Čepkauskas, T.Garmus
        21:19  21:8
   M.Šames, B.Vaškevičius    
   M.Šames, B.Vaškevičius   ->    
    [62] 14:00   G.Čepkauskas, T.Garmus  
   G.Čepkauskas, T.Garmus     21:9  21:17 [22']  
   G.Čepkauskas, T.Garmus    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Šames, B.Vaškevičius
       M.Šames, B.Vaškevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.