Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė, Data: 2010-05-30, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-30 2010-05-30 2010-05-30 2010-05-30  
 1  Laimonas Vaškevičius 
 Irina Jasiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, I.Jasiūnienė      
 16       ->      
  [27] 12:30   L.Vaškevičius, I.Jasiūnienė    
 9  Aidas Poderys 
 Vaida Gečienė 
    21:15  21:12    
[23] 12:05   J.Pocius, T.Urbonienė      
 8  Jonas Pocius 
 Tanita Urbonienė 
  14:21  21:16  21:18      
    [29] 12:55   L.Vaškevičius, I.Jasiūnienė  
 5  Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
      21:12  21:13  
 D.Grincevičius, R.Grincevičienė      
 12       ->      
  [25] 12:30   D.Grincevičius, R.Grincevičienė    
 13         21:17  21:13    
 A.Misius, A.Pakšytė      
 4  Aurimas Misius 
 Aurelija Pakšytė 
  ->       1-a vieta
      [33] 13:20   L.Vaškevičius, I.Jasiūnienė
 3  Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
        22:20  21:14
 V.Golubevas, D.Nikitina      
 14       ->      
  [26] 12:30   V.Golubevas, D.Nikitina    
 11         16:21  21:17  21:18    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 6  Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->      
    [30] 12:55   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
 7  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
      21:14  21:14  
[24] 12:05   R.Kavaliauskas, D.Navickienė      
 10  Ramūnas Kavaliauskas 
 Deima Navickienė 
  21:0      
  [28] 12:30   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė    
 15         23:21  21:15    
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 2  Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
  ->    D.Grincevičius, R.Grincevičienė   3-a vieta
      [34] 13:20   V.Golubevas, D.Nikitina
       V.Golubevas, D.Nikitina   15:21  21:10  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Pocius, T.Urbonienė    
    [31] 12:55   A.Misius, A.Pakšytė  
     A.Misius, A.Pakšytė   21:5  21:7   5-a vieta
      [35] 13:20   A.Misius, A.Pakšytė
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė     21:18  21:15
    [32] 12:55   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė  
     R.Kavaliauskas, D.Navickienė   15:21  21:19  22:20  
         
         
       J.Pocius, T.Urbonienė   7-a vieta
      [36] 13:20   J.Pocius, T.Urbonienė
       R.Kavaliauskas, D.Navickienė   15:21  21:19  22:20
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Poderys, V.Gečienė    
   A.Poderys, V.Gečienė   ->    
     A.Poderys, V.Gečienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [37] 13:45   A.Poderys, V.Gečienė
        21:12  14:21  22:20
   .    
    ->    
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė     ->  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.