Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas, Data: 2010-06-05, Vieta: Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35+), Kaunas  
Grupė- 45+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05  
 1   Imants Garoza 
 Maris Preinbergs 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Garoza, M.Preinbergs      
 16       ->      
  [80] 15:15   I.Garoza, M.Preinbergs    
 9  Arūnas Liočas 
 Paulius Svideravičius 
    21:6  21:15 [27']    
[69] 14:25   A.Liočas, P.Svideravičius      
 8  Rimantas Gricius 
 Rimantas Sidaravičius 
    B/Ž      
    [92] 16:30   I.Garoza, M.Preinbergs  
 5  Rimas Lavrukaitis 
 Valdas Paulauskas 
      21:11  21:13 [20']  
 R.Lavrukaitis, V.Paulauskas      
 12       ->      
  [81] 15:15   V.Lillemaa, M.Varres    
 13         21:16  18:21  21:19 [48']    
 V.Lillemaa, M.Varres      
 4   Vaido Lillemaa 
 Margus Varres 
  ->       1-a vieta
      [100] 16:55   I.Garoza, M.Preinbergs
 3   Vahur Kivistik 
 Rauno Kristel 
        21:18  15:21  21:18 [59']
 V.Kivistik, R.Kristel      
 14       ->      
  [82] 15:40   U.Abeltinš, N.Cercins    
 11  Aurelijus Umantas 
 Alvydas Žekevičius 
    21:16  21:13 [32']    
[70] 14:25   U.Abeltinš, N.Cercins      
 6   Uldis Abeltinš 
 Normunds Cercins 
  21:13  21:16 [33']      
    [93] 16:30   A.Morkūnas, L.Vaškevičius  
 7   Ivars Bušs 
 Andis Lacis 
      14:21  21:9  21:14 [44']  
[71] 14:25   B.Matelis, V.Varnas      
 10  Bronislovas Matelis 
 Vidmantas Varnas 
  21:8  21:13 [25']      
  [83] 15:40   A.Morkūnas, L.Vaškevičius    
 15         21:12  21:8 [10']    
 A.Morkūnas, L.Vaškevičius      
 2  Arūnas Morkūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
  ->    V.Lillemaa, M.Varres   3-a vieta
      [101] 17:20   V.Lillemaa, M.Varres
       U.Abeltinš, N.Cercins   22:20  21:12 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Liočas, P.Svideravičius    
    [94] 16:30   R.Lavrukaitis, V.Paulauskas  
     R.Lavrukaitis, V.Paulauskas   21:17  21:19 [25']   5-a vieta
     
     V.Kivistik, R.Kristel     ->
    [95] 16:55   B.Matelis, V.Varnas  
     B.Matelis, V.Varnas   21:0  
         
         
       A.Liočas, P.Svideravičius   7-a vieta
     
       V.Kivistik, R.Kristel   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Gricius, R.Sidaravičius    
   R.Gricius, R.Sidaravičius   ->    
     R.Gricius, R.Sidaravičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [102] 17:20 
        ->
   A.Umantas, A.Žekevičius    
   A.Umantas, A.Žekevičius   ->    
    [96] 16:55   A.Umantas, A.Žekevičius  
   I.Bušs, A.Lacis     21:13  21:10 [25']  
   I.Bušs, A.Lacis    
    ->    
         
        11-a vieta
       I.Bušs, A.Lacis
       I.Bušs, A.Lacis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.