Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas , Data: 2010-06-05, Vieta: Melnragės sporto salė, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05 2010-06-06  
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
  [15] 12:15   T.Liorančas      
 17  Audrius Šadbaras      21:19  21:7 [21']      
[1] 11:30   K.Vaitonis        
 16  Kęstutis Vaitonis    21:19  21:16 [25']        
    [37] 14:10   T.Liorančas    
 9  Laurynas Sparnauskis        21:14  21:16 [22']    
 L.Sparnauskis        
 24       ->        
  [16] 12:15   L.Sparnauskis      
 25         21:9  21:10 [20']      
 E.Dima        
 8  Ernestas Dima    ->        
      [55] 15:50   V.Sutkaitis  
 5  Renaldas Šileris          18:21  21:16  21:15 [42']  
 R.Šileris        
 28       ->        
  [17] 12:30   V.Sutkaitis      
 21         21:17  21:23  22:20 [39']      
 V.Sutkaitis        
 12  Vaidas Sutkaitis    ->        
    [38] 14:10   V.Sutkaitis    
 13   Teodors Kerimovs        21:8  14:21  21:14 [36']    
 T.Kerimovs        
 20       ->        
  [18] 12:30   M.Dagilis      
 29         21:7  21:16 [20']      
 M.Dagilis        
 4  Mindaugas Dagilis    ->         1-a vieta
         V.Sutkaitis
 3  Michailas Golubevas            21:16  21:14 [22']
 M.Golubevas        
 30       ->        
  [19] 12:40   M.Golubevas      
 19  Arnoldas Mockus      21:5  21:8 [19']      
 D.Vitkauskas        
 14  Daumantas Vitkauskas    21:11  21:8 [19']        
    [39] 14:10   D.Čepauskas    
 11  Vytautas Trakimas        21:12  19:21  21:18 [45']    
 V.Trakimas        
 22       ->        
  [20] 12:40   D.Čepauskas      
 27         21:14  21:9 [22']      
 D.Čepauskas        
 6  Darius Čepauskas    ->        
      [56] 15:50   I.Reznikas  
 7  Giedrius Dima          21:19  15:21  21:15 [43']  
 G.Dima        
 26       ->        
  [21] 12:50   G.Dima      
 23         25:27  21:12  21:17 [35']      
 M.Loveikis        
 10  Mindaugas Loveikis    ->        
    [40] 14:30   I.Reznikas    
 15   Janis-Kristaps Gulbis        21:8  21:10 [17']    
[2] 11:30   J.Gulbis        
 18  Deividas Valiulis    21:16  21:18 [26']      T.Liorančas   3-a vieta
  [22] 12:50   I.Reznikas   [106] 10:00   T.Liorančas
 31         21:8  21:14 [21']    D.Čepauskas   21:9  18:21  23:21 [42']
 I.Reznikas        
 2  Ignas Reznikas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Sparnauskis    
      [57] 15:50   M.Dagilis  
       M.Dagilis   21:9  21:12 [20']   5-a vieta
        [107] 10:00   M.Golubevas
       M.Golubevas     21:0
      [58] 15:50   M.Golubevas  
       G.Dima   21:19  21:13 [27']  
           
           
         L.Sparnauskis   7-a vieta
        10:00 
         G.Dima   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Vaitonis      
    [41] 14:30   E.Dima    
     E.Dima   21:15  21:17 [23']    
      [59] 16:10   E.Dima  
     R.Šileris     21:16  21:13 [24']  
    [42] 14:30   R.Šileris    
     T.Kerimovs   21:12  21:17 [24']     9-a vieta
        [108] 10:25   V.Trakimas
     D.Vitkauskas       16:21  21:18  21:13 [40']
    [43] 14:30   V.Trakimas    
     V.Trakimas   21:9  21:10 [19']    
      [60] 16:10   V.Trakimas  
     M.Loveikis     21:14  24:22 [23']  
    [44] 14:50   J.Gulbis    
     J.Gulbis   19:21  21:14  21:16 [41']    
           
         R.Šileris   11-a vieta
        10:25 
         J.Gulbis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Vaitonis    
      16:10   
       T.Kerimovs   ->   13-a vieta
        10:25 
       D.Vitkauskas     ->
      16:10   
       M.Loveikis   ->  
           
           
          15-a vieta
        10:25 
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Šadbaras      
   A.Šadbaras   ->      
     A.Šadbaras    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Šadbaras  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [109] 10:50 
          ->
   A.Mockus      
   A.Mockus   ->      
     A.Mockus    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Valiulis  
        21:14  21:11 [19']  
   .      
    ->      
     D.Valiulis    
   D.Valiulis     ->    
   D.Valiulis      
    ->     19-a vieta
         A.Mockus
         A.Mockus   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.