Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas , Data: 2010-06-05, Vieta: Melnragės sporto salė, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05 2010-06-06  
 1  Vaidas Sutkaitis 
 Tautvydas Liorančas 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Sutkaitis, T.Liorančas      
 16       ->      
  [76] 17:30   V.Sutkaitis, T.Liorančas    
 9  Arnoldas Mockus 
 Deividas Valiulis 
    21:16  21:9 [19']    
[69] 17:10   V.Trakimas, D.Vitkauskas      
 8  Vytautas Trakimas 
 Daumantas Vitkauskas 
  21:8  21:7 [20']      
    [84] 18:10   V.Sutkaitis, T.Liorančas  
 5  Darius Čepauskas 
 Ernestas Dima 
      21:13  21:18 [21']  
 D.Čepauskas, E.Dima      
 12       ->      
  [77] 17:50   D.Čepauskas, E.Dima    
 13         16:21  22:20  21:19 [46']    
 L.Sparnauskis, R.Šileris      
 4  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
  ->       1-a vieta
       V.Sutkaitis, T.Liorančas
 3  Mindaugas Dagilis 
 Kęstutis Vaitonis 
        21:11  21:15 [22']
 M.Dagilis, K.Vaitonis      
 14       ->      
   M.Dagilis, K.Vaitonis    
 11         21:14  14:21  21:15 [36']    
 M.Loveikis, A.Šadbaras      
 6  Mindaugas Loveikis 
 Audrius Šadbaras 
  ->      
    [85] 18:30   M.Golubevas, I.Reznikas  
 7   Teodors Kerimovs 
 Janis-Kristaps Gulbis 
      21:10  21:14 [14']  
 G.Dima, A.Varabjov      
 10  Giedrius Dima 
 Andrej Varabjov 
  21:14  21:13 [24']      
  [79] 17:50   M.Golubevas, I.Reznikas    
 15         21:7  21:15 [20']    
 M.Golubevas, I.Reznikas      
 2  Michailas Golubevas 
 Ignas Reznikas 
  ->    D.Čepauskas, E.Dima   3-a vieta
      [118] 12:05   D.Čepauskas, E.Dima
       M.Dagilis, K.Vaitonis   17:21  21:16  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Trakimas, D.Vitkauskas    
    [86] 18:30   
     L.Sparnauskis, R.Šileris   ->   5-a vieta
      [119] 12:05 
     M.Loveikis, A.Šadbaras     ->
    [87] 18:30   
     G.Dima, A.Varabjov   ->  
         
         
        7-a vieta
      [120] 12:05 
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mockus, D.Valiulis    
   A.Mockus, D.Valiulis   ->    
     A.Mockus, D.Valiulis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   .    
    ->    
     T.Kerimovs, J.Gulbis  
   T.Kerimovs, J.Gulbis     ->  
   T.Kerimovs, J.Gulbis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.