Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas , Data: 2010-06-05, Vieta: Melnragės sporto salė, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05 2010-06-06  
 1   Jekaterina Romanova    Dėl 1-8 vietos      
 J.Romanova      
 16       ->      
  [23] 12:50   J.Romanova    
 9  Gabrielė Janušonytė      17:21  21:7  21:14 [36']    
[3] 11:30   J.Jaščemskaitė      
 8  Justina Jaščemskaitė    21:13  21:17 [27']      
     J.Romanova  
 5   Marta Gavare        21:19  20:22  21:14 [48']  
[4] 11:30   M.Gavare      
 12  Ugnė Graužinytė    21:9  17:21  21:15 [38']      
  [23] 12:50   G.Narvilaitė    
 13  Erika Valuckienė      21:5  21:10 [20']    
[5] 11:50   G.Narvilaitė      
 4  Gabija Narvilaitė    21:7  21:10 [19']       1-a vieta
       J.Romanova
 3   Ieva Eglite          21:15  21:14 [28']
[6] 11:50   I.Eglite      
 14  Samanta Drungilaitė    21:9  21:8 [20']      
  [24] 13:10   E.Pakulnytė    
 11  Vaiva Žymantaitė      21:16  21:14 [24']    
[7] 11:50   E.Pakulnytė      
 6  Ernesta Pakulnytė    21:19  21:14 [28']      
    [46] 14:50   E.Pakulnytė  
 7  Dominyka Dragūnaitė        22:20  21:10 [24']  
[8] 11:50   D.Dragūnaitė      
 10   Amanda Arnicane    21:13  21:14 [20']      
  [25] 13:10   R.Aleksevičiūtė    
 15  Urtė Gečaitė      21:12  21:13 [22']    
[9] 12:10   R.Aleksevičiūtė      
 2  Rebeka Aleksevičiūtė    21:6  21:5 [16']    G.Narvilaitė   3-a vieta
      [111] 10:50   R.Aleksevičiūtė
       R.Aleksevičiūtė   21:15  21:17 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Jaščemskaitė    
    [47] 14:50   J.Jaščemskaitė  
     M.Gavare   21:17  21:9 [23']   5-a vieta
      [112] 10:50   I.Eglite
     I.Eglite     21:16  21:17 [27']
     I.Eglite  
     D.Dragūnaitė   21:17  21:17 [21']  
         
         
       M.Gavare   7-a vieta
      11:15 
       D.Dragūnaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Janušonytė    
   G.Janušonytė   ->    
    [49] 15:10   G.Janušonytė  
   U.Graužinytė     21:15  21:18 [22']  
  [26] 13:10   U.Graužinytė    
   E.Valuckienė   21:16  21:16 [22']     9-a vieta
      [113] 11:15   V.Žymantaitė
   S.Drungilaitė       24:22  21:9 [28']
  [27] 13:10   V.Žymantaitė    
   V.Žymantaitė   21:17  21:14 [23']    
    [50] 15:10   V.Žymantaitė  
   A.Arnicane     21:6  21:9 [18']  
  [28] 13:30   A.Arnicane    
   U.Gečaitė   21:11  21:10 [19']    
         
       U.Graužinytė   11-a vieta
      11:15 
       A.Arnicane   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Valuckienė  
     E.Valuckienė   ->   13-a vieta
      11:15 
     S.Drungilaitė     ->
    15:10   
     U.Gečaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.