Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (4 turas), Data: 2010-06-12, Vieta: KTVM sporto salė, Kretinga  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-12 2010-06-12 2010-06-12 2010-06-13  
 1  Juras Šulcas    Dėl 1-8 vietos      
 J.Šulcas      
 16       ->      
  [15] 12:15   G.Čepkauskas    
 9  Edgaras Bartkus      21:15  21:16 [23']    
[1] 11:00   G.Čepkauskas      
 8  Gedmantas Čepkauskas    21:18  21:16 [22']      
    [29] 13:55   M.Šames  
 5  Mark Šames        21:13  21:16 [23']  
[2] 11:00   M.Šames      
 12  Povilas Vasiliauskas    21:6  21:5 [12']      
  [16] 12:15   M.Šames    
 13  Matas Jūrevičius      21:9  21:12 [21']    
[3] 11:00   J.Pupius      
 4  Justas Pupius    21:5  21:2 [10']       1-a vieta
      [119] 10:15   P.Jaščemskas
 3  Paulius Jaščemskas          21:12  21:9 [23']
[4] 11:00   P.Jaščemskas      
 14  Dominykas Dielininkaitis    21:1  21:0 [9']      
  [17] 12:40   P.Jaščemskas    
 11  Eimantas Mačys      21:4  21:15 [16']    
[5] 11:25   L.Žebrauskas      
 6  Lukas Žebrauskas    21:7  21:2 [11']      
    [30] 13:55   P.Jaščemskas  
 7  Donat Bartoševič        9:21  21:17  21:15 [27']  
[6] 11:25   D.Bartoševič      
 10  Džiugas Girulis    21:9  21:6 [19']      
  [18] 12:40   K.Reimeris    
 15         21:12  21:14 [20']    
 K.Reimeris      
 2  Karolis Reimeris    ->    G.Čepkauskas   3-a vieta
      [120] 10:40   K.Reimeris
       K.Reimeris   21:9  21:16 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Šulcas    
    [31] 13:55   J.Pupius  
     J.Pupius   21:14  21:9 [17']   5-a vieta
      [121] 10:40   J.Pupius
     L.Žebrauskas     20:22  21:12  21:7 [30']
    [32] 13:55   D.Bartoševič  
     D.Bartoševič   21:16  21:16 [24']  
         
         
       J.Šulcas   7-a vieta
      [122] 10:40   L.Žebrauskas
       L.Žebrauskas   17:21  21:18  21:19 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Bartkus    
   E.Bartkus   ->    
    [33] 14:20   E.Bartkus  
   P.Vasiliauskas     21:13  21:6 [20']  
  [19] 12:40   P.Vasiliauskas    
   M.Jūrevičius   21:13  21:14 [13']     9-a vieta
      [123] 10:40   E.Bartkus
   D.Dielininkaitis       21:16  21:9 [20']
  [20] 12:40   E.Mačys    
   E.Mačys   21:7  21:6 [14']    
    [34] 14:20   D.Girulis  
   D.Girulis     21:13  21:9 [19']  
   D.Girulis    
    ->    
         
       P.Vasiliauskas   11-a vieta
      [124] 11:05   E.Mačys
       E.Mačys   22:20  22:20 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Jūrevičius  
     M.Jūrevičius   ->   13-a vieta
      [125] 11:05   D.Dielininkaitis
     D.Dielininkaitis     21:17  21:11 [18']
     D.Dielininkaitis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.