Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (4 turas), Data: 2010-06-12, Vieta: KTVM sporto salė, Kretinga  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-12 2010-06-12 2010-06-13  
 1  Dominyka Dragūnaitė ,  Gabrielė Janušonytė   Dėl 1-4 vietų    
[49] 15:45   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 8  Ugnė Graužinytė ,  Veronika Keršytė    21:5  21:3 [14']    
  [60] 17:00   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
 5  Vytautė Fomkinaitė ,  Adelė Mažeikaitė      21:11  21:5 [19']  
[50] 15:45   V.Besanaitė, A.Kaulickytė    
 4  Valdonė Besanaitė ,  Aušrinė Kaulickytė    21:18  21:14 [22']    1-a vieta
    [146] 13:10   G.Narvilaitė, D.Ubytė
 3  Loreta Bagdonaitė ,  Gintarė Bilvardaitė        21:11  21:17 [21']
[51] 16:10   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė    
 6  Greta Palubinskytė ,  Edvina Gusarovaitė    21:15  14:21  21:17 [31']    
  [61] 17:00   G.Narvilaitė, D.Ubytė  
 7  Aistė Mažeikaitė ,  Gintarė Statkutė      21:13  21:19 [18']  
[52] 16:10   G.Narvilaitė, D.Ubytė    
 2  Gabija Narvilaitė ,  Deimantė Ubytė    21:5  21:9 [16']    
     
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė  3-a vieta
  [147] 13:10   V.Besanaitė, A.Kaulickytė
   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė   17:21  22:20  21:16 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   U.Graužinytė, V.Keršytė    
  [62] 17:00   V.Fomkinaitė, A.Mažeikaitė  
   V.Fomkinaitė, A.Mažeikaitė   21:17  21:12 [18']  5-a vieta
    [148] 13:35   V.Fomkinaitė, A.Mažeikaitė
   L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė     21:18  22:20 [23']
  [63] 17:25   L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė  
   A.Mažeikaitė, G.Statkutė   21:14  21:12 [18']  
       
       
     U.Graužinytė, V.Keršytė  7-a vieta
    [149] 13:35   U.Graužinytė, V.Keršytė
     A.Mažeikaitė, G.Statkutė   15:21  21:17  21:14 [27']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 114 115 
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras
2010-08-21 10:00 2010-08-21 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas)
2010-06-19 09:00 2010-06-19 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.