Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (4 turas), Data: 2010-06-12, Vieta: KTVM sporto salė, Kretinga  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-12 2010-06-12 2010-06-12 2010-06-13  
 1  Eimantas Mačys 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Mačys, G.Janušonytė      
 16       ->      
  [83] 19:30   E.Mačys, G.Janušonytė    
 9  Justas Pupius 
 Edvina Gusarovaitė 
    21:16  21:11 [19']    
[68] 17:50   J.Pupius, E.Gusarovaitė      
 8  Mark Šames 
 Vytautė Fomkinaitė 
  17:21  21:18  21:12 [30']      
    [94] 20:20   D.Girulis, D.Dragūnaitė  
 5  Povilas Vasiliauskas 
 Ugnė Graužinytė 
      21:15  21:16 [23']  
[69] 17:50   P.Vasiliauskas, U.Graužinytė      
 12  Donat Bartoševič 
 Gintarė Statkutė 
  21:17  21:13 [19']      
  [84] 19:30   D.Girulis, D.Dragūnaitė    
 13  Dominykas Dielininkaitis 
 Deimantė Ubytė 
    21:10  21:14 [17']    
[70] 17:50   D.Girulis, D.Dragūnaitė      
 4  Džiugas Girulis 
 Dominyka Dragūnaitė 
  21:9  21:11 [16']       1-a vieta
      [108] 09:25   D.Girulis, D.Dragūnaitė
 3  Juras Šulcas 
 Aušrinė Kaulickytė 
        21:13  21:17 [27']
[71] 18:15   J.Šulcas, A.Kaulickytė      
 14  Matas Jūrevičius 
 Veronika Keršytė 
  21:7  21:2 [13']      
  [85] 19:30   J.Šulcas, A.Kaulickytė    
 11  Edgaras Bartkus 
 Aistė Mažeikaitė 
    21:18  21:17 [23']    
[72] 18:15   P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė      
 6  Paulius Jaščemskas 
 Adelė Mažeikaitė 
  21:16  21:11 [19']      
    [95] 20:45   J.Šulcas, A.Kaulickytė  
 7  Karolis Reimeris 
 Greta Palubinskytė 
      19:21  23:21  21:17 [34']  
[73] 18:15   K.Reimeris, G.Palubinskytė      
 10  Gedmantas Čepkauskas 
 Valdonė Besanaitė 
  21:9  21:17 [18']      
  [86] 19:30   K.Reimeris, G.Palubinskytė    
 15         21:18  21:15 [17']    
 L.Žebrauskas, G.Narvilaitė      
 2  Lukas Žebrauskas 
 Gabija Narvilaitė 
  ->    E.Mačys, G.Janušonytė   3-a vieta
      [109] 09:25   K.Reimeris, G.Palubinskytė
       K.Reimeris, G.Palubinskytė   21:10  21:18 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Pupius, E.Gusarovaitė    
    [96] 20:45   P.Vasiliauskas, U.Graužinytė  
     P.Vasiliauskas, U.Graužinytė   21:18  21:15 [17']   5-a vieta
      [110] 09:25   L.Žebrauskas, G.Narvilaitė
     P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė     21:13  21:12 [17']
    [97] 20:45   L.Žebrauskas, G.Narvilaitė  
     L.Žebrauskas, G.Narvilaitė   21:10  9:21  21:18 [22']  
         
         
       J.Pupius, E.Gusarovaitė   7-a vieta
      [111] 09:25   P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė
       P.Jaščemskas, A.Mažeikaitė   21:14  21:19 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Šames, V.Fomkinaitė    
   M.Šames, V.Fomkinaitė   ->    
    [98] 20:45   M.Šames, V.Fomkinaitė  
   D.Bartoševič, G.Statkutė     21:5  21:7 [19']  
  [88] 19:55   D.Bartoševič, G.Statkutė    
   D.Dielininkaitis, D.Ubytė   21:11  21:15 [20']     9-a vieta
       M.Šames, V.Fomkinaitė
   M.Jūrevičius, V.Keršytė       21:16  21:6 [22']
  [89] 19:55   E.Bartkus, A.Mažeikaitė    
   E.Bartkus, A.Mažeikaitė   21:4  21:9 [14']    
    [99] 21:10   G.Čepkauskas, V.Besanaitė  
   G.Čepkauskas, V.Besanaitė     18:21  21:10  24:22 [33']  
   G.Čepkauskas, V.Besanaitė    
    ->    
         
       D.Bartoševič, G.Statkutė   11-a vieta
      [113] 09:50   E.Bartkus, A.Mažeikaitė
       E.Bartkus, A.Mažeikaitė   21:10  21:19 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Dielininkaitis, D.Ubytė  
     D.Dielininkaitis, D.Ubytė   ->   13-a vieta
      [114] 09:50   D.Dielininkaitis, D.Ubytė
     M.Jūrevičius, V.Keršytė     21:11  21:11 [16']
     M.Jūrevičius, V.Keršytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.