Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas), Data: 2010-06-19, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-19 2010-06-19 2010-06-19 2010-06-19 2010-06-19  
 1  Ernestas Dima    Dėl 1-16 vietos        
 E.Dima        
 32       ->        
  [14] 10:00   E.Dima      
 17  Eitvydas Seilius      21:17  19:21  21:14 [31']      
[1] 09:00   D.Rumšys        
 16  Donatas Rumšys    21:15  21:19        
    [23] 10:20   E.Dima    
 9  Salvijus Stravinskas        21:17  21:17 [27']    
[2] 09:00   S.Stravinskas        
 24  Jonas Malinauskas    21:16  21:9 [12']        
  [10] 09:40   S.Stravinskas      
 25   Henrik Pedersen      21:14  21:12 [19']      
[3] 09:00   M.Kavaliauskas        
 8  Matas Kavaliauskas    21:17  21:17        
       E.Dima  
 5  Marius Šlaustas          21:12  21:9 [23']  
 M.Šlaustas        
 28       ->        
  [11] 09:40   M.Šlaustas      
 21  Ramūnas Makutėnas      23:21  21:13      
[4] 09:00   J.Kneita        
 12  Jonas Kneita    21:10  21:11 [6']        
    [24] 10:40   M.Šlaustas    
 13  Žaidėjas Nerodomas        21:16  23:21 [22']    
[5] 09:00   Ž.Nerodomas        
 20  Mantas Palubinskas    21:23  21:12  21:13 [23']        
  [12] 09:40   A.Kurapka      
 29         23:21  21:13 [25']      
 A.Kurapka        
 4  Aurimas Kurapka    ->         1-a vieta
         E.Dima
 3  Mantas Šatrauskas            21:17  21:23  21:15 [40']
 M.Šatrauskas        
 30       ->        
  [13] 09:40   M.Šatrauskas      
 19  Simas Valuckas      21:15  21:16 [21']      
[6] 09:20   V.Maštaitis        
 14  Virgilijus Maštaitis    21:16  21:16        
    [25] 10:40   M.Šatrauskas    
 11  Mark Šames        21:11  21:8 [16']    
[7] 09:20   M.Šames        
 22  Tautvydas Garmus    24:22  17:21  22:20        
  [15] 10:00   D.Juodsnukis      
 27         21:15  21:11 [17']      
 D.Juodsnukis        
 6  Dalius Juodsnukis    ->        
       G.Dima  
 7  Karolis Reimeris          21:16  21:18 [23']  
 K.Reimeris        
 26       ->        
  [16] 10:00   L.Andriūšis      
 23  Giedrius Stravinskas      21:11  27:25 [21']      
[8] 09:20   L.Andriūšis        
 10  Lukas Andriūšis      B/Ž        
    [26] 10:40   G.Dima    
 15  Gedmantas Čepkauskas        21:11  21:13 [20']    
[9] 09:20   O.Aliulis        
 18  Osvaldas Aliulis    18:21  22:20  21:17      M.Šlaustas   3-a vieta
  [17] 10:00   G.Dima   [54] 13:00   M.Šatrauskas
 31         21:12  21:19 [17']    M.Šatrauskas   21:9  21:10 [19']
 G.Dima        
 2  Giedrius Dima    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Stravinskas    
       A.Kurapka  
       A.Kurapka   21:18  21:18 [22']   5-a vieta
        [55] 13:00   A.Kurapka
       D.Juodsnukis     21:19  13:21  21:18 [30']
      [42] 12:00   D.Juodsnukis  
       L.Andriūšis   19:21  21:9  21:11 [28']  
           
           
         S.Stravinskas   7-a vieta
       
         L.Andriūšis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Rumšys      
    [27] 10:40   D.Rumšys    
     M.Kavaliauskas   21:18  21:10 [18']    
       D.Rumšys  
     J.Kneita     21:13  7:21  21:19 [29']  
    [28] 11:00   J.Kneita    
     Ž.Nerodomas   18:21  21:11  21:5 [30']     9-a vieta
        [56] 13:00   D.Rumšys
     V.Maštaitis       21:14  13:21  21:17 [33']
    [29] 11:00   V.Maštaitis    
     M.Šames   21:19  21:13 [24']    
      [44] 12:20   V.Maštaitis  
     K.Reimeris     21:16  21:15 [20']  
    [30] 11:00   O.Aliulis    
     O.Aliulis   28:30  21:14  24:22 [33']    
           
         J.Kneita   11-a vieta
       
         O.Aliulis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Kavaliauskas    
       
       Ž.Nerodomas   ->   13-a vieta
       
       M.Šames     ->
       
       K.Reimeris   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Seilius      
   E.Seilius   ->      
    [31] 11:00   J.Malinauskas    
   J.Malinauskas     19:21  21:17  22:20 [34']    
  [18] 10:00   J.Malinauskas      
   H.Pedersen   21:12  21:17 [22']      
      [45] 12:20   M.Palubinskas  
        22:20  16:21  21:14 [32']  
   R.Makutėnas      
   R.Makutėnas   ->      
    [32] 11:20   M.Palubinskas    
   M.Palubinskas     21:17  21:11 [19']    
   M.Palubinskas      
    ->       17-a vieta
        [57] 13:20   M.Palubinskas
          21:11  21:18 [17']
   S.Valuckas      
   S.Valuckas   ->      
    [33] 11:20   T.Garmus    
   T.Garmus     21:16  19:21  21:11 [33']    
   T.Garmus      
    ->      
      [46] 12:20   T.Garmus  
        21:11  21:12 [18']  
   G.Stravinskas      
   G.Stravinskas   ->      
    [34] 11:20   G.Čepkauskas    
   G.Čepkauskas       B/Ž    
   G.Čepkauskas      
    ->    J.Malinauskas   19-a vieta
       
         G.Čepkauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Seilius    
       
       R.Makutėnas   ->   21-a vieta
       
       S.Valuckas     ->
       
       G.Stravinskas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     H.Pedersen    
     H.Pedersen   ->    
       H.Pedersen  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         H.Pedersen
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 115 116 
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD  
     50+    VV    VD  
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė
2010-09-11 10:00 2010-09-11 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2010-09-04 11:00 2010-09-04 16:00
Kretinga
     Suaug    VD  
     35+    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.