Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė , Data: 2010-09-11, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-09-11 2010-09-11 2010-09-11 2010-09-11  
 1  Giedrius Miestauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Miestauskas, V.Pratusevičius      
 16       ->      
  [37] 13:45   G.Miestauskas, V.Pratusevičius    
 9  Stanislovas Grincevičius 
 Aidas Vizgirda 
    21:9  21:13 [15']    
[28] 12:30   G.Dima, E.Dima      
 8  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
  21:15  21:17 [13']      
    [46] 14:35   V.Prevelis, T.Raila  
 5  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
      21:19  21:17 [3']  
[29] 12:55   L.Sparnauskis, R.Šileris      
 12  Marius Šlaustas 
 Hassan Sodah 
  21:12  21:12 [16']      
  [38] 13:45   V.Prevelis, T.Raila    
 13         23:21  21:16 [21']    
 V.Prevelis, T.Raila      
 4  Vaidotas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
  ->       1-a vieta
      [59] 15:50   V.Prevelis, T.Raila
 3  Rokas Adomaitis 
 Arnoldas Slušnys 
        21:13  12:21  21:18 [36']
 R.Adomaitis, A.Slušnys      
 14       ->      
  [39] 13:45   M.Dagilis, R.Kavaliauskas    
 11  Evaldas Bradūnas 
 Karolis Narkevičius 
    15:21  21:15  21:16 [30']    
[30] 12:55   M.Dagilis, R.Kavaliauskas      
 6  Mindaugas Dagilis 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  24:22  15:21  21:19 [43']      
    [47] 14:35   M.Dagilis, R.Kavaliauskas  
 7  Edvinas Jakubauskas 
 Vytautas Trakimas 
      21:18  21:19 [25']  
[31] 12:55   A.Misius, P.Rakauskas      
 10  Aurimas Misius 
 Paulius Rakauskas 
  21:16  21:15 [22']      
  [40] 13:45   Š.Atkočiūnas, T.Vaškevičius    
 15         21:18  21:18 [25']    
 Š.Atkočiūnas, T.Vaškevičius      
 2  Šarūnas Atkočiūnas 
 Tomas Vaškevičius 
  ->    G.Miestauskas, V.Pratusevičius   3-a vieta
      [60] 15:50   Š.Atkočiūnas, T.Vaškevičius
       Š.Atkočiūnas, T.Vaškevičius   18:21  21:19  21:12 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Dima, E.Dima    
    [48] 14:35   G.Dima, E.Dima  
     L.Sparnauskis, R.Šileris   21:18  16:21  21:12 [38']   5-a vieta
      [61] 16:15   A.Misius, P.Rakauskas
     R.Adomaitis, A.Slušnys     21:18  21:12 [24']
    [49] 15:00   A.Misius, P.Rakauskas  
     A.Misius, P.Rakauskas   21:13  21:12 [11']  
         
         
       L.Sparnauskis, R.Šileris   7-a vieta
     
       R.Adomaitis, A.Slušnys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Grincevičius, A.Vizgirda    
   S.Grincevičius, A.Vizgirda   ->    
    [50] 15:00   S.Grincevičius, A.Vizgirda  
   M.Šlaustas, H.Sodah     21:15  21:18 [17']  
   M.Šlaustas, H.Sodah    
    ->     9-a vieta
      [62] 16:15   E.Bradūnas, K.Narkevičius
        21:12  18:21  21:19 [28']
   E.Bradūnas, K.Narkevičius    
   E.Bradūnas, K.Narkevičius   ->    
    [51] 15:00   E.Bradūnas, K.Narkevičius  
   E.Jakubauskas, V.Trakimas     22:24  21:17  21:17 [33']  
   E.Jakubauskas, V.Trakimas    
    ->    
         
       M.Šlaustas, H.Sodah   11-a vieta
     
       E.Jakubauskas, V.Trakimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.