Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas) , Data: 2010-09-18, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-09-18 2010-09-18 2010-09-18 2010-09-18  
 1  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 16       ->      
  [89] 16:15   A.Kurapka, M.Šatrauskas    
 9  Osvaldas Aliulis 
 Eitvydas Seilius 
    21:14  21:14    
[78] 15:25   T.Garmus, K.Reimeris      
 8  Tautvydas Garmus 
 Karolis Reimeris 
  21:13  21:16      
    [102] 17:55   A.Kurapka, M.Šatrauskas  
 5  Martynas Pikčilingis 
 Laurynas Liepuonius 
      21:16  21:16  
[79] 15:25   M.Pikčilingis, L.Liepuonius      
 12  Laurynas Megelinskas 
 Benas Vaškevičius 
  21:12  21:12      
  [90] 16:40   M.Pikčilingis, L.Liepuonius    
 13  Andrius Montrimas 
 Giedrius Stravinskas 
    21:16  21:14    
[80] 15:25   H.Pedersen, S.Stravinskas      
 4   Henrik Pedersen 
 Salvijus Stravinskas 
  21:11  21:4       1-a vieta
      [111] 18:45   A.Kurapka, M.Šatrauskas
 3  Vidas Bradūnas 
 Hassan Sodah 
        21:18  21:18
[81] 15:25   V.Bradūnas, H.Sodah      
 14  Šarūnas Poderys 
 Ignas Strimaitis 
  21:10  21:17      
  [91] 16:40   V.Bradūnas, H.Sodah    
 11  Jonas Malinauskas 
 Mantas Palubinskas 
    21:23  21:18  21:14    
[82] 15:50   J.Malinauskas, M.Palubinskas      
 6  Gedmantas Čepkauskas 
 Domas Urniežius 
  21:8  21:6      
    [103] 17:55   V.Bradūnas, H.Sodah  
 7  Dalius Juodsnukis 
 Klaudijus Kaškonas 
      17:21  21:18  21:14  
[83] 15:50   D.Juodsnukis, K.Kaškonas      
 10  Eimantas Kiaunė 
 Mark Šames 
  21:17  16:21  21:18      
  [92] 16:40   Ž.Nerodomas, K.Narkevičius    
 15  Andrius Bendoraitis 
 Airidas Racevičius 
    21:13  13:21  21:11    
[84] 15:50   Ž.Nerodomas, K.Narkevičius      
 2  Žaidėjas Nerodomas 
 Karolis Narkevičius 
  21:12  21:8    M.Pikčilingis, L.Liepuonius   3-a vieta
      [112] 18:45   Ž.Nerodomas, K.Narkevičius
       Ž.Nerodomas, K.Narkevičius   28:26  21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Garmus, K.Reimeris    
    [104] 17:55   H.Pedersen, S.Stravinskas  
     H.Pedersen, S.Stravinskas   21:11  21:17   5-a vieta
      [113] 18:45   H.Pedersen, S.Stravinskas
     J.Malinauskas, M.Palubinskas     21:16  21:15
    [105] 17:55   J.Malinauskas, M.Palubinskas  
     D.Juodsnukis, K.Kaškonas   21:17  21:15  
         
         
       T.Garmus, K.Reimeris   7-a vieta
     
       D.Juodsnukis, K.Kaškonas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   O.Aliulis, E.Seilius    
   O.Aliulis, E.Seilius   ->    
    [106] 18:20   O.Aliulis, E.Seilius  
   L.Megelinskas, B.Vaškevičius     21:15  21:17  
  [93] 16:40   A.Montrimas, G.Stravinskas    
   A.Montrimas, G.Stravinskas   21:15  21:17     9-a vieta
      [114] 19:10   O.Aliulis, E.Seilius
   Š.Poderys, I.Strimaitis       21:13  21:16
  [94] 17:05   G.Čepkauskas, D.Urniežius    
   G.Čepkauskas, D.Urniežius   21:15  22:20    
    [107] 18:20   E.Kiaunė, M.Šames  
   E.Kiaunė, M.Šames     21:19  12:21  21:12  
  [95] 17:05   E.Kiaunė, M.Šames    
   A.Bendoraitis, A.Racevičius   21:10  21:2    
         
       A.Montrimas, G.Stravinskas   11-a vieta
     
       G.Čepkauskas, D.Urniežius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Megelinskas, B.Vaškevičius  
     L.Megelinskas, B.Vaškevičius   ->   13-a vieta
     
     Š.Poderys, I.Strimaitis     ->
     
     A.Bendoraitis, A.Racevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.