Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės, Data: 2010-09-25, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 48, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-09-25 2010-09-25 2010-09-25 2010-09-25 2010-09-26 2010-09-26  
 1  Ignas Reznikas    Dėl 1-32 vietos          
 I.Reznikas          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [17] 11:40   I.Reznikas        
 33  Eitvydas Seilius      21:2  21:6 [14']        
[1] 11:00   E.Seilius          
 32  Andrėj Medvedev    21:16  21:19 [27']     Dėl 1-8 vietos      
    [33] 12:40   I.Reznikas      
 17  Matas Kavaliauskas        21:17  21:17 [21']      
[2] 11:00   M.Kavaliauskas          
 48  Edvinas Žadeikis    21:12  21:7 [16']          
  [18] 11:40   M.Šermukšnis        
 49         21:14  21:16 [16']        
 M.Šermukšnis          
 16  Mykolas Šermukšnis    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [57] 14:00   I.Reznikas    
 9  Martynas Atkočaitis          21:14  21:5 [21']    
 M.Atkočaitis          
 56       ->          
  [19] 12:00   M.Atkočaitis        
 41  Jonas Malinauskas      21:5  21:10 [16']        
[3] 11:00   J.Malinauskas          
 24  Simas Viskontas    22:20  21:12 [26']          
    [34] 12:40   R.Šileris      
 25  Žaidėjas Nerodomas        21:17  19:21  21:19 [47']      
[4] 11:00   Ž.Nerodomas          
 40  Karolis Labanauskas    21:6  21:10 [13']          
  [20] 12:00   R.Šileris        
 57         21:13  21:9 [23']        
 R.Šileris          
 8  Renaldas Šileris    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [211] 09:25   I.Reznikas  
 5  Tautvydas Raila            21:11  21:15 [26']  
 T.Raila          
 60       ->          
  [21] 12:00   T.Raila        
 37  Tomas Stankus      21:8  21:12 [17']        
[5] 11:00   A.Dubovik          
 28  Artūr Dubovik    21:13  21:10 [26']          
    [35] 12:40   T.Raila      
 21  Laurynas Liepuonius        21:18  14:21  21:16 [31']      
[6] 11:00   L.Liepuonius          
 44  Vilius Šapauskas    21:0          
  [22] 12:00   L.Sparnauskis        
 53         21:11  21:7 [23']        
 L.Sparnauskis          
 12  Laurynas Sparnauskis    ->          
      [58] 14:00   M.Golubevas    
 13  Mantas Šatrauskas          21:18  9:21  21:13 [29']    
 M.Šatrauskas          
 52       ->          
  [23] 12:00   M.Šatrauskas        
 45  Andrius Bendoraitis      21:8  21:10 [14']        
[7] 11:20   P.Jaščemskas          
 20  Paulius Jaščemskas    21:12  21:17 [25']          
    [36] 12:40   M.Golubevas      
 29  Gedmantas Čepkauskas        21:8  21:6 [15']      
[8] 11:20   G.Čepkauskas          
 36  Arnoldas Mockus    21:17  21:14 [22']          
  [24] 12:00   M.Golubevas        
 61         21:4  21:5 [17']        
 M.Golubevas          
 4  Michailas Golubevas    ->           1-a vieta
          [278] 14:00   T.Liorančas
 3  Lukas Rimkus              21:10  21:15 [26']
 L.Rimkus          
 62       ->          
  [25] 12:20   L.Rimkus        
 35  Simas Valuckas      21:14  21:19 [22']        
[9] 11:20   D.Valiulis          
 30  Deividas Valiulis    21:6  18:21  21:12 [29']          
    [37] 13:00   L.Rimkus      
 19  Karolis Eimutaitis        21:17  21:9 [17']      
[10] 11:20   K.Eimutaitis          
 46  Aivaras Šleinius    21:6  21:3 [9']          
  [26] 12:20   A.Kurapka        
 51         21:10  21:10 [21']        
 A.Kurapka          
 14  Aurimas Kurapka    ->          
      [59] 14:00   L.Rimkus    
 11  Giedrius Dima          21:13  21:19 [24']    
 G.Dima          
 54       ->          
  [27] 12:20   G.Dima        
 43  Šarūnas Poderys      21:15  21:18 [20']        
[11] 11:20   K.Statauskas          
 22  Karolis Statauskas    21:18  21:12 [16']          
    [38] 13:00   V.Prevelis      
 27  Ernestas Žalandauskas        19:21  21:13  21:19 [34']      
[12] 11:20   E.Žalandauskas          
 38  Andrius Montrimas    21:15  21:3 [13']          
  [28] 12:20   V.Prevelis        
 59         21:12  21:5 [16']        
 V.Prevelis          
 6  Vaidotas Prevelis    ->          
        [205] 09:00   T.Liorančas  
 7  Lukas Kontrimas            21:10  21:19 [30']  
 L.Kontrimas          
 58       ->          
  [29] 12:20   L.Kontrimas        
 39  Miroslavas Bogdanovič      21:17  21:19 [24']        
[13] 11:40   M.Bogdanovič          
 26  Domas Urniežius    25:23  22:20 [23']          
    [39] 13:00   E.Dima      
 23  Justas Pupius        21:10  20:22  21:16 [42']      
[14] 11:40   J.Pupius          
 42  Jokūbas Daukantas    21:11  21:6 [21']          
  [30] 12:20   E.Dima        
 55         21:15  21:16 [24']        
 E.Dima          
 10  Ernestas Dima    ->          
      [60] 14:00   T.Liorančas    
 15  Karolis Narkevičius          27:25  21:16 [29']    
 K.Narkevičius          
 50       ->        M.Golubevas   3-a vieta
  [31] 12:40   K.Narkevičius     [277] 14:00   L.Rimkus
 47  Andrius Rimkus      21:13  21:13 [19']      L.Rimkus   21:18  21:16 [26']
[15] 11:40   K.Reimeris          
 18  Karolis Reimeris    21:0 [1']          
    [40] 13:00   T.Liorančas      
 31  Denis Lamincev        21:8  21:3 [15']      
[16] 11:40   D.Lamincev          
 34  Audrius Muižininkas    15:21  21:12  21:11 [26']          
  [32] 12:40   T.Liorančas        
 63         21:5  21:8 [15']        
 T.Liorančas          
 2  Tautvydas Liorančas    ->       Dėl 5-8 vietos    
         R.Šileris    
        [206] 09:00   T.Raila  
         T.Raila   12:21  21:17  21:16 [35']   5-a vieta
          [272] 13:35   V.Prevelis
         V.Prevelis     21:16  21:15 [21']
        [212] 09:25   V.Prevelis  
         E.Dima   21:16  21:17 [22']  
             
             
           R.Šileris   7-a vieta
         
           E.Dima   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       M.Šermukšnis      
      [61] 14:20   M.Atkočaitis    
       M.Atkočaitis   21:14  21:18 [23']    
        [217] 09:50   M.Atkočaitis  
       L.Sparnauskis     21:6  21:15 [19']  
      [62] 14:20   L.Sparnauskis    
       M.Šatrauskas   21:18  25:27  21:16 [34']     9-a vieta
          [271] 13:35   M.Atkočaitis
       A.Kurapka       17:21  21:17  21:15 [34']
      [63] 14:20   G.Dima    
       G.Dima   21:17  14:21  21:17 [29']    
        [218] 09:50   G.Dima  
       L.Kontrimas     21:17  21:15 [20']  
      [64] 14:20   L.Kontrimas    
       K.Narkevičius   21:12  21:18 [19']    
             
           L.Sparnauskis   11-a vieta
         
           L.Kontrimas   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         M.Šermukšnis    
         
         M.Šatrauskas   ->   13-a vieta
         
         A.Kurapka     ->
         
         K.Narkevičius   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     E.Seilius        
    [41] 13:00   M.Kavaliauskas      
     M.Kavaliauskas   21:14  21:9 [17']      
      [65] 14:20   J.Malinauskas    
     J.Malinauskas     20:22  21:7  21:14 [32']    
    [42] 13:00   J.Malinauskas      
     Ž.Nerodomas   21:19  19:21  21:7 [32']      
        [223] 10:15   J.Malinauskas  
     A.Dubovik       21:19  22:20 [24']  
    [43] 13:20   L.Liepuonius      
     L.Liepuonius   21:15  21:12 [22']      
      [66] 14:20   L.Liepuonius    
     P.Jaščemskas     21:16  21:14 [19']    
    [44] 13:20   P.Jaščemskas      
     G.Čepkauskas   21:4  21:15 [20']       17-a vieta
          [266] 13:10   D.Valiulis
     D.Valiulis         21:6  21:13 [23']
    [45] 13:20   D.Valiulis      
     K.Eimutaitis   21:15  21:19 [27']      
      [67] 14:40   D.Valiulis    
     K.Statauskas     21:8  21:17 [24']    
    [46] 13:20   E.Žalandauskas      
     E.Žalandauskas   21:18  20:22  21:13 [32']      
        [224] 10:15   D.Valiulis  
     M.Bogdanovič       21:9  21:11 [16']  
    [47] 13:20   J.Pupius      
     J.Pupius   21:17  17:21  21:19 [33']      
      [68] 14:40   D.Lamincev    
     K.Reimeris     21:16  15:21  21:6 [29']    
    [48] 13:20   D.Lamincev      
     D.Lamincev   21:18  21:17 [21']    L.Liepuonius   19-a vieta
         
           D.Lamincev   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         M.Kavaliauskas    
         
         P.Jaščemskas   ->   21-a vieta
         
         E.Žalandauskas     ->
         
         J.Pupius   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       E.Seilius      
         
       Ž.Nerodomas   ->    
         
       A.Dubovik     ->  
         
       G.Čepkauskas   ->     25-a vieta
         
       K.Eimutaitis       ->
         
       K.Statauskas   ->    
         
       M.Bogdanovič     ->  
         
       K.Reimeris   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   A.Medvedev        
   A.Medvedev   ->        
    [49] 13:40   A.Medvedev      
   E.Žadeikis     21:11  21:12 [18']      
   E.Žadeikis        
    ->        
      [163] 19:20   S.Viskontas    
        13:21  21:13  21:17 [33']    
   S.Viskontas        
   S.Viskontas   ->        
    [50] 13:40   S.Viskontas      
   K.Labanauskas     21:13  21:19 [26']      
   K.Labanauskas        
    ->        
        [229] 10:40   S.Viskontas  
          18:21  21:18  21:19 [43']  
   T.Stankus        
   T.Stankus   ->        
    [51] 13:40   T.Stankus      
   V.Šapauskas     21:0      
   V.Šapauskas        
    ->        
      [164] 19:20   A.Mockus    
        21:13  21:8 [24']    
   A.Bendoraitis        
   A.Bendoraitis   ->        
    [52] 13:40   A.Mockus      
   A.Mockus     21:12  21:14 [30']      
   A.Mockus        
    ->         33-a vieta
          [265] 13:10   S.Valuckas
            20:22  21:14  21:19 [32']
   S.Valuckas        
   S.Valuckas   ->        
    [53] 13:40   S.Valuckas      
   A.Šleinius     21:7  21:19 [14']      
   A.Šleinius        
    ->        
      [169] 19:40   S.Valuckas    
        21:13  21:5 [11']    
   Š.Poderys        
   Š.Poderys   ->        
    [54] 13:40   Š.Poderys      
   A.Montrimas     13:21  21:12  21:15 [25']      
   A.Montrimas        
    ->        
        [230] 10:40   S.Valuckas  
          21:15  21:7 [16']  
   D.Urniežius        
   D.Urniežius   ->        
    [55] 14:00   D.Urniežius      
   J.Daukantas     21:7  21:8 [20']      
   J.Daukantas        
    ->        
      [170] 19:40   A.Muižininkas    
        21:13  21:15 [19']    
   A.Rimkus        
   A.Rimkus   ->      A.Mockus   35-a vieta
    [56] 14:00   A.Muižininkas  
   A.Muižininkas     21:0    A.Muižininkas   ->
   A.Muižininkas        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         A.Medvedev    
         
         T.Stankus   ->   37-a vieta
         
         Š.Poderys     ->
         
         D.Urniežius   ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
       E.Žadeikis      
         
       K.Labanauskas   ->    
         
       V.Šapauskas     ->  
         
       A.Bendoraitis   ->     41-a vieta
         
       A.Šleinius       ->
         
       A.Montrimas   ->    
         
       J.Daukantas     ->  
         
       A.Rimkus   ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.