Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės, Data: 2010-09-25, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 44, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-09-25 2010-09-25 2010-09-25 2010-09-25 2010-09-26 2010-09-26  
 1  Agnė Kupliauskaitė    Dėl 1-32 vietos          
 A.Kupliauskaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [81] 15:20   A.Kupliauskaitė        
 33  Aušra Vaičiulytė      21:6  21:2 [13']        
[69] 14:40   G.Vaitkutė          
 32  Gintarė Vaitkutė    21:14  21:9 [18']     Dėl 1-8 vietos      
    [97] 16:20   A.Kupliauskaitė      
 17  Justė Krančiukaitė        21:4  21:10 [17']      
 J.Krančiukaitė          
 48       ->          
  [82] 15:20   U.Gečaitė        
 49         21:11  21:16 [23']        
 U.Gečaitė          
 16  Urtė Gečaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [133] 17:40   A.Kupliauskaitė    
 9  Vaiva Žymantė          21:7  21:11 [21']    
 V.Žymantė          
 56       ->          
  [83] 15:20   V.Žymantė        
 41  Gerda Vedegytė      21:18  21:7 [26']        
[70] 14:40   S.Norgailaitė          
 24  Saulina Norgailaitė    21:6  21:6 [19']          
    [98] 16:20   V.Žymantė      
 25  Valdonė Besanaitė        21:12  21:17 [28']      
[71] 14:40   V.Besanaitė          
 40  Inga Siderevičiūtė    21:9  21:12 [20']          
  [84] 15:20   D.Dragūnaitė        
 57         21:10  21:8 [20']        
 D.Dragūnaitė          
 8  Dominyka Dragūnaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [235] 11:05   A.Kupliauskaitė  
 5  Justina Jaščemskaitė            21:12  22:20 [29']  
 J.Jaščemskaitė          
 60       ->          
  [85] 15:40   J.Jaščemskaitė        
 37  Greta Bartkutė      21:5  21:7 [17']        
[72] 14:40   S.Krutulytė          
 28  Silvija Krutulytė    21:5  21:11 [22']          
    [99] 16:20   J.Jaščemskaitė      
 21  Greta Palubinskytė        21:13  17:21  21:17 [52']      
[73] 15:00   G.Palubinskytė          
 44  Gintarė Mikalauskytė    21:4  21:3 [18']          
  [86] 15:40   V.Salygina        
 53         21:16  21:19 [21']        
 V.Salygina          
 12  Veronika Salygina    ->          
      [134] 17:40   I.Gaidė    
 13  Samanta Drungilaitė          21:7  21:18 [29']    
 S.Drungilaitė          
 52       ->          
  [87] 15:40   S.Drungilaitė        
 45         21:18  21:8 [19']        
 M.Krančiukaitė          
 20  Milda Krančiukaitė    ->          
    [100] 16:20   I.Gaidė      
 29  Adelė Mažeikaitė        21:8  21:14 [20']      
[74] 15:00   A.Mažeikaitė          
 36  Gintarė Gečė    21:14  21:10 [16']          
  [88] 15:40   I.Gaidė        
 61         21:5  21:6 [17']        
 I.Gaidė          
 4  Ieva Gaidė    ->           1-a vieta
          [296] 15:15   A.Kupliauskaitė
 3  Rebeka Aleksevičiūtė              21:11  21:14 [22']
 R.Aleksevičiūtė          
 62       ->          
  [89] 15:40   R.Aleksevičiūtė        
 35  Valerija Ševeliova      21:1  21:4 [13']        
[75] 15:00   I.Šubinaitė          
 30  Ivona Šubinaitė    21:13  21:14 [18']          
    [101] 16:20   R.Aleksevičiūtė      
 19  Evelina Šiušytė        21:5  21:8 [17']      
 E.Šiušytė          
 46       ->          
  [90] 15:40   U.Graužinytė        
 51         18:21  21:10  21:14 [31']        
 U.Graužinytė          
 14  Ugnė Graužinytė    ->          
      [139] 18:00   R.Aleksevičiūtė    
 11  Miglė Kubiliūtė          19:21  21:6  21:11 [36']    
 M.Kubiliūtė          
 54       ->          
  [91] 16:00   M.Kubiliūtė        
 43  Evelina Kliknaitė      21:5  21:12 [18']        
[76] 15:00   V.Fomkinaitė          
 22  Vytautė Fomkinaitė    21:0          
    [102] 16:20   M.Kubiliūtė      
 27  Ugnė Janušauskaitė        21:11  21:12 [18']      
[77] 15:00   U.Janušauskaitė          
 38  Vakarė Šiukštaitė    21:3  21:2 [13']          
  [92] 16:00   N.Žvirblytė        
 59         21:16  21:17 [29']        
 N.Žvirblytė          
 6  Neringa Žvirblytė    ->          
        [236] 11:05   D.Bortnikaitė  
 7  Goda Krivonosovaitė            22:20  19:21  21:10 [43']  
 G.Krivonosovaitė          
 58       ->          
  [93] 16:00   G.Krivonosovaitė        
 39  Deimantė Gedvilaitė      21:14  21:10 [15']        
[78] 15:00   M.Masaitytė          
 26  Minija Masaitytė    21:12  21:8 [21']          
    [103] 16:40   G.Janušonytė      
 23  Aušrinė Kaulickytė        14:21  21:11  21:11 [33']      
[79] 15:20   A.Kaulickytė          
 42  Karolina Bobikaitė    21:9  21:3 [17']          
  [94] 16:00   G.Janušonytė        
 55         21:12  21:10 [25']        
 G.Janušonytė          
 10  Gabrielė Janušonytė    ->          
      [140] 18:00   D.Bortnikaitė    
 15  Aistė Kurapkaitė          21:13  21:9 [21']    
 A.Kurapkaitė          
 50       ->        I.Gaidė   3-a vieta
  [95] 16:00   D.Ubytė     [295] 15:15   R.Aleksevičiūtė
 47         21:15  21:14 [20']      R.Aleksevičiūtė   21:12  21:17 [27']
 D.Ubytė          
 18  Deimantė Ubytė    ->          
    [104] 16:40   D.Bortnikaitė      
 31  Deimantė Adomaitytė        21:3  21:5 [17']      
[80] 15:20   D.Adomaitytė          
 34  Ugnė Vaitkevičiūtė    21:9  21:16 [16']          
  [96] 16:00   D.Bortnikaitė        
 63         21:4  21:6 [14']        
 D.Bortnikaitė          
 2  Dominyka Bortnikaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         V.Žymantė    
        [241] 11:30   J.Jaščemskaitė  
         J.Jaščemskaitė   21:17  21:17 [25']   5-a vieta
          [290] 14:50   J.Jaščemskaitė
         M.Kubiliūtė     21:11  11:21  24:22 [49']
        [242] 11:30   M.Kubiliūtė  
         G.Janušonytė   21:17  21:12 [30']  
             
             
           V.Žymantė   7-a vieta
         
           G.Janušonytė   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       U.Gečaitė      
      [145] 18:20   D.Dragūnaitė    
       D.Dragūnaitė   21:15  21:18 [23']    
        [247] 11:55   V.Salygina  
       V.Salygina     13:21  21:10  21:10 [29']  
      [146] 18:20   V.Salygina    
       S.Drungilaitė   21:16  21:16 [20']     9-a vieta
          [289] 14:50   V.Salygina
       U.Graužinytė       21:15  17:21  21:18 [33']
      [151] 18:40   N.Žvirblytė    
       N.Žvirblytė   21:17  21:19 [32']    
        [248] 11:55   G.Krivonosovaitė  
       G.Krivonosovaitė     21:9  21:9 [24']  
      [152] 18:40   G.Krivonosovaitė    
       D.Ubytė   21:16  21:11 [22']    
             
           D.Dragūnaitė   11-a vieta
         
           N.Žvirblytė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         U.Gečaitė    
         
         S.Drungilaitė   ->   13-a vieta
         
         U.Graužinytė     ->
         
         D.Ubytė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     G.Vaitkutė        
    [105] 16:40   J.Krančiukaitė      
     J.Krančiukaitė   21:10  21:7 [16']      
      [157] 19:00   S.Norgailaitė    
     S.Norgailaitė     21:11  21:11 [17']    
    [106] 16:40   S.Norgailaitė      
     V.Besanaitė   21:7  21:17 [21']      
        [253] 12:20   S.Norgailaitė  
     S.Krutulytė       24:22  21:7 [23']  
    [107] 16:40   G.Palubinskytė      
     G.Palubinskytė   21:15  21:17 [25']      
      [158] 19:00   M.Krančiukaitė    
     M.Krančiukaitė     21:18  21:15 [22']    
    [108] 16:40   M.Krančiukaitė      
     A.Mažeikaitė   21:7  21:8 [17']       17-a vieta
          [284] 14:25   E.Šiušytė
     I.Šubinaitė         21:5  21:6 [19']
    [109] 17:00   E.Šiušytė      
     E.Šiušytė   21:9  21:7 [19']      
      [175] 20:00   E.Šiušytė    
     V.Fomkinaitė     21:14  18:21  21:16 [30']    
    [110] 17:00   V.Fomkinaitė      
     U.Janušauskaitė   21:15  16:21  25:23 [35']      
        [254] 12:20   E.Šiušytė  
     M.Masaitytė       21:4  21:12 [18']  
    [115] 17:00   M.Masaitytė      
     A.Kaulickytė   21:8  21:15 [24']      
      [176] 20:00   M.Masaitytė    
     A.Kurapkaitė     21:18  21:17 [25']    
    [116] 17:00   A.Kurapkaitė      
     D.Adomaitytė   21:10  21:8 [17']    M.Krančiukaitė   19-a vieta
         
           M.Masaitytė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         J.Krančiukaitė    
         
         G.Palubinskytė   ->   21-a vieta
         
         V.Fomkinaitė     ->
         
         A.Kurapkaitė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       G.Vaitkutė      
         
       V.Besanaitė   ->    
         
       S.Krutulytė     ->  
         
       A.Mažeikaitė   ->     25-a vieta
         
       I.Šubinaitė       ->
         
       U.Janušauskaitė   ->    
         
       A.Kaulickytė     ->  
         
       D.Adomaitytė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   A.Vaičiulytė        
   A.Vaičiulytė   ->        
     A.Vaičiulytė      
      ->      
   .        
    ->        
      [181] 20:20   G.Vedegytė    
        22:20  22:20 [25']    
   G.Vedegytė        
   G.Vedegytė   ->        
    [121] 17:20   G.Vedegytė      
   I.Siderevičiūtė     21:19  21:6 [23']      
   I.Siderevičiūtė        
    ->        
        [259] 12:45   G.Vedegytė  
          21:10  21:17 [21']  
   G.Bartkutė        
   G.Bartkutė   ->        
    [122] 17:20   G.Bartkutė      
   G.Mikalauskytė     21:9  21:8 [18']      
   G.Mikalauskytė        
    ->        
      [182] 20:20   G.Gečė    
        21:16  23:21 [25']    
   .        
    ->        
     G.Gečė      
   G.Gečė     ->      
   G.Gečė        
    ->         33-a vieta
          [283] 14:25   G.Vedegytė
            21:18  21:17 [23']
   V.Ševeliova        
   V.Ševeliova   ->        
     V.Ševeliova      
      ->      
   .        
    ->        
      [187] 20:40   V.Ševeliova    
        21:12  21:18 [17']    
   E.Kliknaitė        
   E.Kliknaitė   ->        
    [127] 17:40   V.Šiukštaitė      
   V.Šiukštaitė     21:0      
   V.Šiukštaitė        
    ->        
        [260] 12:45   V.Ševeliova  
          21:12  21:16 [21']  
   D.Gedvilaitė        
   D.Gedvilaitė   ->        
    [128] 17:40   D.Gedvilaitė      
   K.Bobikaitė     21:8  21:2 [16']      
   K.Bobikaitė        
    ->        
      [188] 20:40   D.Gedvilaitė    
        22:24  21:9  21:6 [34']    
   .        
    ->      G.Gečė   35-a vieta
     U.Vaitkevičiūtė  
   U.Vaitkevičiūtė     ->    D.Gedvilaitė   ->
   U.Vaitkevičiūtė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         A.Vaičiulytė    
         
         G.Bartkutė   ->   37-a vieta
         
         V.Šiukštaitė     ->
         
         U.Vaitkevičiūtė   ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       I.Siderevičiūtė    
       I.Siderevičiūtė   ->    
         
       G.Mikalauskytė     ->  
       G.Mikalauskytė    
        ->     41-a vieta
         
            ->
       E.Kliknaitė    
       E.Kliknaitė   ->    
         
       K.Bobikaitė     ->  
       K.Bobikaitė    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.