Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės, Data: 2010-09-25, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-09-25 2010-09-25 2010-09-25 2010-09-26 2010-09-26  
 1  Tautvydas Liorančas 
 Lukas Rimkus 
  Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas, L.Rimkus        
 32       ->        
  [131] 17:40   T.Liorančas, L.Rimkus      
 17  Karolis Eimutaitis 
 Karolis Labanauskas 
    21:4  21:5 [14']      
[111] 17:00   K.Eimutaitis, K.Labanauskas        
 16  Artūr Dubovik 
 Denis Lamincev 
  21:0 [14']        
    [155] 19:00   T.Liorančas, L.Rimkus    
 9  Martynas Atkočaitis 
 Ernestas Žalandauskas 
      21:12  21:5 [17']    
[112] 17:00   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas        
 24  Jokūbas Daukantas 
 Aivaras Šleinius 
  21:4  21:2 [15']        
  [132] 17:40   L.Kontrimas, S.Viskontas      
 25         22:20  14:21  21:15 [32']      
 L.Kontrimas, S.Viskontas        
 8  Lukas Kontrimas 
 Simas Viskontas 
  ->        
      [301] 15:40   T.Liorančas, L.Rimkus  
 5  Ignas Reznikas 
 Deividas Valiulis 
        21:15  22:24  21:15 [39']  
 I.Reznikas, D.Valiulis        
 28       ->        
  [135] 18:00   I.Reznikas, D.Valiulis      
 21  Audrius Muižininkas 
 Edvinas Žadeikis 
    21:4  21:5 [14']      
[113] 17:00   K.Statauskas, P.Jaščemskas        
 12  Karolis Statauskas 
 Paulius Jaščemskas 
  21:19  21:8 [24']        
    [156] 19:00   G.Dima, E.Dima    
 13  Justas Pupius 
 Karolis Reimeris 
      21:17  21:9 [22']    
[114] 17:00   A.Montrimas, S.Valuckas        
 20  Andrius Montrimas 
 Simas Valuckas 
  21:12  20:22  21:19 [32']        
  [136] 18:00   G.Dima, E.Dima      
 29         21:10  21:16 [20']      
 G.Dima, E.Dima        
 4  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
  ->         1-a vieta
        [317] 16:55   V.Prevelis, T.Raila
 3  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
          22:20  21:18 [27']
 L.Sparnauskis, R.Šileris        
 30       ->        
  [137] 18:00   L.Sparnauskis, R.Šileris      
 19  Miroslavas Bogdanovič 
 Andrėj Medvedev 
    21:11  21:12 [18']      
[117] 17:00   M.Bogdanovič, A.Medvedev        
 14  Gedmantas Čepkauskas 
 Domas Urniežius 
  21:14  21:14 [21']        
    [159] 19:20   M.Golubevas, M.Šermukšnis    
 11  Matas Kavaliauskas 
 Eitvydas Seilius 
      21:15  21:17 [27']    
[118] 17:00   M.Kavaliauskas, E.Seilius        
 22  Šarūnas Poderys 
 Andrius Bendoraitis 
  21:9  21:9 [16']        
  [138] 18:00   M.Golubevas, M.Šermukšnis      
 27         21:2  21:9 [17']      
 M.Golubevas, M.Šermukšnis        
 6  Michailas Golubevas 
 Mykolas Šermukšnis 
  ->        
      [302] 15:40   V.Prevelis, T.Raila  
 7  Mantas Šatrauskas 
 Aurimas Kurapka 
        18:21  21:10  21:11 [28']  
 M.Šatrauskas, A.Kurapka        
 26       ->        
  [141] 18:20   M.Šatrauskas, A.Kurapka      
 23  Andrius Rimkus 
 Vilius Šapauskas 
    21:9  21:14 [19']      
[119] 17:20   K.Narkevičius, Ž.Nerodomas        
 10  Karolis Narkevičius 
 Žaidėjas Nerodomas 
  21:0        
    [160] 19:20   V.Prevelis, T.Raila    
 15  Arnoldas Mockus 
 Tomas Stankus 
      16:21  21:14  21:17 [29']    
[120] 17:20   L.Liepuonius, J.Malinauskas        
 18  Laurynas Liepuonius 
 Jonas Malinauskas 
  21:18  21:17 [23']      G.Dima, E.Dima   3-a vieta
  [142] 18:20   V.Prevelis, T.Raila   [318] 16:55   M.Golubevas, M.Šermukšnis
 31         21:3  29:27 [15']    M.Golubevas, M.Šermukšnis   21:17  14:21  21:18 [32']
 V.Prevelis, T.Raila        
 2  Vaidotas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Kontrimas, S.Viskontas    
      [303] 16:05   I.Reznikas, D.Valiulis  
       I.Reznikas, D.Valiulis   21:11  21:17 [23']   5-a vieta
        [319] 16:55   L.Sparnauskis, R.Šileris
       L.Sparnauskis, R.Šileris     21:8  21:15 [23']
      [304] 16:05   L.Sparnauskis, R.Šileris  
       M.Šatrauskas, A.Kurapka   21:16  15:21  21:18 [32']  
           
           
         L.Kontrimas, S.Viskontas   7-a vieta
       
         M.Šatrauskas, A.Kurapka   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Eimutaitis, K.Labanauskas      
    [161] 19:20   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas    
     M.Atkočaitis, E.Žalandauskas   21:11  21:10 [18']    
      [305] 16:05   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas  
     K.Statauskas, P.Jaščemskas     21:11  21:7 [21']  
    [162] 19:20   K.Statauskas, P.Jaščemskas    
     A.Montrimas, S.Valuckas   21:15  19:21  21:17 [24']     9-a vieta
        [320] 16:55   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas
     M.Bogdanovič, A.Medvedev       21:14  21:10
    [165] 19:40   M.Kavaliauskas, E.Seilius    
     M.Kavaliauskas, E.Seilius   21:19  21:15 [20']    
      [306] 16:05   K.Narkevičius, Ž.Nerodomas  
     K.Narkevičius, Ž.Nerodomas     21:18  21:17 [19']  
    [166] 19:40   K.Narkevičius, Ž.Nerodomas    
     L.Liepuonius, J.Malinauskas   21:15  21:15 [3']    
           
         K.Statauskas, P.Jaščemskas   11-a vieta
       
         M.Kavaliauskas, E.Seilius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Eimutaitis, K.Labanauskas    
       
       A.Montrimas, S.Valuckas   ->   13-a vieta
       
       M.Bogdanovič, A.Medvedev     ->
       
       L.Liepuonius, J.Malinauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Dubovik, D.Lamincev      
   A.Dubovik, D.Lamincev   ->      
    [167] 19:40   A.Dubovik, D.Lamincev    
   J.Daukantas, A.Šleinius     21:9  21:8 [18']    
   J.Daukantas, A.Šleinius      
    ->      
      [307] 16:05   A.Dubovik, D.Lamincev  
        21:16  21:17 [22']  
   A.Muižininkas, E.Žadeikis      
   A.Muižininkas, E.Žadeikis   ->      
    [168] 19:40   J.Pupius, K.Reimeris    
   J.Pupius, K.Reimeris     21:9  19:21  21:12 [20']    
   J.Pupius, K.Reimeris      
    ->       17-a vieta
        [321] 17:20   A.Dubovik, D.Lamincev
          21:19  29:27 [22']
   G.Čepkauskas, D.Urniežius      
   G.Čepkauskas, D.Urniežius   ->      
    [171] 20:00   G.Čepkauskas, D.Urniežius    
   Š.Poderys, A.Bendoraitis     20:22  21:14  21:18 [24']    
   Š.Poderys, A.Bendoraitis      
    ->      
      [308] 16:05   A.Mockus, T.Stankus  
        22:20  21:13 [19']  
   A.Rimkus, V.Šapauskas      
   A.Rimkus, V.Šapauskas   ->      
    [172] 20:00   A.Mockus, T.Stankus    
   A.Mockus, T.Stankus     21:0    
   A.Mockus, T.Stankus      
    ->    J.Pupius, K.Reimeris   19-a vieta
       
         G.Čepkauskas, D.Urniežius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Daukantas, A.Šleinius    
       
       A.Muižininkas, E.Žadeikis   ->   21-a vieta
       
       Š.Poderys, A.Bendoraitis     ->
       
       A.Rimkus, V.Šapauskas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.