Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės, Data: 2010-09-25, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-09-25 2010-09-25 2010-09-25 2010-09-26 2010-09-26  
 1  Dominyka Bortnikaitė 
 Agnė Kupliauskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė        
 32       ->        
  [143] 18:20   D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė      
 17  Karolina Bobikaitė 
 Silvija Krutulytė 
    21:1  21:4 [15']      
[123] 17:20   D.Adomaitytė, G.Vaitkutė        
 16  Deimantė Adomaitytė 
 Gintarė Vaitkutė 
  21:9  21:14 [23']        
    [173] 20:00   D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė    
 9  Ugnė Graužinytė 
 Deimantė Ubytė 
      21:13  21:16 [20']    
 U.Graužinytė, D.Ubytė        
 24       ->        
  [144] 18:20   I.Gaidė, V.Fomkinaitė      
 25         21:19  19:21  21:14 [31']      
 I.Gaidė, V.Fomkinaitė        
 8  Ieva Gaidė 
 Vytautė Fomkinaitė 
  ->        
      [309] 16:30   D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė  
 5  Justina Jaščemskaitė 
 Veronika Salygina 
        21:5  21:6 [18']  
 J.Jaščemskaitė, V.Salygina        
 28       ->        
  [147] 18:40   J.Jaščemskaitė, V.Salygina      
 21  Greta Bartkutė 
 Aušra Vaičiulytė 
    21:11  21:8 [23']      
[124] 17:20   V.Besanaitė, A.Kaulickytė        
 12  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
  21:9  21:3 [20']        
    [174] 20:00   J.Jaščemskaitė, V.Salygina    
 13  Urtė Gečaitė 
 Gerda Vedegytė 
      21:16  20:22  23:21 [38']    
[125] 17:20   U.Gečaitė, G.Vedegytė        
 20  Deimantė Gedvilaitė 
 Evelina Kliknaitė 
  21:0        
  [148] 18:40   M.Kubiliūtė, V.Žymantė      
 29         21:17  21:13 [26']      
 M.Kubiliūtė, V.Žymantė        
 4  Miglė Kubiliūtė 
 Vaiva Žymantė 
  ->         1-a vieta
        [322] 17:20   D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė
 3  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Samanta Drungilaitė 
          21:8  21:18 [19']
 R.Aleksevičiūtė, S.Drungilaitė        
 30       ->        
  [149] 18:40   R.Aleksevičiūtė, S.Drungilaitė      
 19  Gintarė Gečė 
 Inga Siderevičiūtė 
    21:5  21:9 [16']      
[126] 17:20   U.Janušauskaitė, V.Ševeliova        
 14  Ugnė Janušauskaitė 
 Valerija Ševeliova 
  17:21  21:15  21:6 [30']        
    [177] 20:20   R.Aleksevičiūtė, S.Drungilaitė    
 11  Greta Palubinskytė 
 Evelina Šiušytė 
      21:7  21:14 [17']    
[129] 17:40   G.Palubinskytė, E.Šiušytė        
 22  Gintarė Mikalauskytė 
 Vakarė Šiukštaitė 
  21:6  21:4 [16']        
  [150] 18:40   A.Kurapkaitė, N.Žvirblytė      
 27         21:18  21:14 [23']      
 A.Kurapkaitė, N.Žvirblytė        
 6  Aistė Kurapkaitė 
 Neringa Žvirblytė 
  ->        
      [310] 16:30   R.Aleksevičiūtė, S.Drungilaitė  
 7  Goda Krivonosovaitė 
 Saulina Norgailaitė 
        17:21  21:19  21:10 [34']  
 G.Krivonosovaitė, S.Norgailaitė        
 26       ->        
  [153] 19:00   G.Krivonosovaitė, S.Norgailaitė      
 23         21:16  21:5 [24']      
 J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė        
 10  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
  ->        
    [178] 20:20   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 15  Minija Masaitytė 
 Adelė Mažeikaitė 
      21:14  21:13 [5']    
[130] 17:40   M.Masaitytė, A.Mažeikaitė        
 18  Ivona Šubinaitė 
 Ugnė Vaitkevičiūtė 
  21:16  21:12 [22']      J.Jaščemskaitė, V.Salygina   3-a vieta
  [154] 19:00   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė   [323] 17:20   J.Jaščemskaitė, V.Salygina
 31         21:5  21:15 [20']    D.Dragūnaitė, G.Janušonytė   21:15  27:29  21:12 [39']
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė        
 2  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Gaidė, V.Fomkinaitė    
      [311] 16:30   M.Kubiliūtė, V.Žymantė  
       M.Kubiliūtė, V.Žymantė   21:14  20:22  21:16 [37']   5-a vieta
        [324] 17:20   M.Kubiliūtė, V.Žymantė
       A.Kurapkaitė, N.Žvirblytė     21:15  21:10 [22']
      [312] 16:30   G.Krivonosovaitė, S.Norgailaitė  
       G.Krivonosovaitė, S.Norgailaitė   21:16  23:20 [23']  
           
           
         I.Gaidė, V.Fomkinaitė   7-a vieta
       
         A.Kurapkaitė, N.Žvirblytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Adomaitytė, G.Vaitkutė      
    [179] 20:20   U.Graužinytė, D.Ubytė    
     U.Graužinytė, D.Ubytė   21:12  21:6 [20']    
      [313] 16:30   U.Graužinytė, D.Ubytė  
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė     21:11  21:18 [23']  
    [180] 20:20   U.Gečaitė, G.Vedegytė    
     U.Gečaitė, G.Vedegytė   9:21  21:17  21:13 [35']     9-a vieta
        [325] 17:20   G.Palubinskytė, E.Šiušytė
     U.Janušauskaitė, V.Ševeliova       21:14  21:14 [21']
    [183] 20:40   G.Palubinskytė, E.Šiušytė    
     G.Palubinskytė, E.Šiušytė   21:15  21:19 [24']    
      [314] 16:30   G.Palubinskytė, E.Šiušytė  
     J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė     23:21  23:21 [83']  
    [184] 20:40   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė    
     M.Masaitytė, A.Mažeikaitė   21:17  21:10 [21']    
           
         U.Gečaitė, G.Vedegytė   11-a vieta
       
         J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Adomaitytė, G.Vaitkutė    
       
       V.Besanaitė, A.Kaulickytė   ->   13-a vieta
       
       U.Janušauskaitė, V.Ševeliova     ->
       
       M.Masaitytė, A.Mažeikaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   K.Bobikaitė, S.Krutulytė      
   K.Bobikaitė, S.Krutulytė   ->      
     K.Bobikaitė, S.Krutulytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [315] 16:55   K.Bobikaitė, S.Krutulytė  
        21:0  
   G.Bartkutė, A.Vaičiulytė      
   G.Bartkutė, A.Vaičiulytė   ->      
    [185] 20:40   G.Bartkutė, A.Vaičiulytė    
   D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė     21:0    
   D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė      
    ->       17-a vieta
        [326] 17:20   G.Gečė, I.Siderevičiūtė
          21:0
   G.Gečė, I.Siderevičiūtė      
   G.Gečė, I.Siderevičiūtė   ->      
    [186] 20:40   G.Gečė, I.Siderevičiūtė    
   G.Mikalauskytė, V.Šiukštaitė     21:14  21:12 [20']    
   G.Mikalauskytė, V.Šiukštaitė      
    ->      
      [316] 16:55   G.Gečė, I.Siderevičiūtė  
        21:0  
   .      
    ->      
     I.Šubinaitė, U.Vaitkevičiūtė    
   I.Šubinaitė, U.Vaitkevičiūtė     ->    
   I.Šubinaitė, U.Vaitkevičiūtė      
    ->    G.Bartkutė, A.Vaičiulytė   19-a vieta
       
         I.Šubinaitė, U.Vaitkevičiūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė  
       D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė   ->   21-a vieta
       
       G.Mikalauskytė, V.Šiukštaitė     ->
       G.Mikalauskytė, V.Šiukštaitė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.