Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės, Data: 2010-09-25, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 44, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-09-25 2010-09-26 2010-09-26 2010-09-26 2010-09-26 2010-09-26  
 1  Ignas Reznikas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  Dėl 1-32 vietos          
 I.Reznikas, A.Kupliauskaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [201] 09:00   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė        
 33  Miroslavas Bogdanovič 
 Minija Masaitytė 
    21:4  21:5 [17']        
[189] 21:00   M.Bogdanovič, M.Masaitytė          
 32  Eitvydas Seilius 
 Silvija Krutulytė 
  21:17  21:14 [24']     Dėl 1-8 vietos      
    [225] 10:40   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė      
 17  Karolis Narkevičius 
 Justė Krančiukaitė 
      21:7  21:6 [16']      
 K.Narkevičius, J.Krančiukaitė          
 48       ->          
  [202] 09:00   K.Narkevičius, J.Krančiukaitė        
 49         21:17  21:14 [25']        
 E.Dima, D.Gedvilaitė          
 16  Ernestas Dima 
 Deimantė Gedvilaitė 
  ->       Dėl 1-4 vietos    
      [255] 12:45   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė    
 9  Giedrius Dima 
 Aušrinė Kaulickytė 
        21:5  21:10 [16']    
 G.Dima, A.Kaulickytė          
 56       ->          
  [203] 09:00   G.Dima, A.Kaulickytė        
 41  Aivaras Šleinius 
 Vakarė Šiukštaitė 
    16:21  21:18  22:20 [34']        
[190] 21:00   J.Malinauskas, U.Gečaitė          
 24  Jonas Malinauskas 
 Urtė Gečaitė 
  21:5  21:9 [16']          
    [226] 10:40   G.Dima, A.Kaulickytė      
 25  Karolis Eimutaitis 
 Ivona Šubinaitė 
      21:12  21:15 [22']      
[191] 21:00   L.Liepuonius, G.Gečė          
 40  Laurynas Liepuonius 
 Gintarė Gečė 
  21:18  22:20 [19']          
  [204] 09:00   D.Valiulis, D.Bortnikaitė        
 57         21:14  21:13 [19']        
 D.Valiulis, D.Bortnikaitė          
 8  Deividas Valiulis 
 Dominyka Bortnikaitė 
  ->         Dėl 1-2 vietos  
        [279] 14:25   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė  
 5  Laurynas Sparnauskis 
 Goda Krivonosovaitė 
          21:13  17:21  21:10 [37']  
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė          
 60       ->          
  [207] 09:25   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė        
 37  Karolis Labanauskas 
 Greta Bartkutė 
    21:9  21:11 [19']        
[192] 21:00   K.Reimeris, D.Adomaitytė          
 28  Karolis Reimeris 
 Deimantė Adomaitytė 
  21:9  21:16 [14']          
    [227] 10:40   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė      
 21  Audrius Muižininkas 
 Ugnė Graužinytė 
      21:19  21:14 [21']      
[193] 21:00   A.Muižininkas, U.Graužinytė          
 44  Andrius Bendoraitis 
 Inga Siderevičiūtė 
  21:9  21:6 [16']          
  [208] 09:25   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė        
 53         21:10  21:4 [17']        
 M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė          
 12  Mykolas Šermukšnis 
 Miglė Kubiliūtė 
  ->          
      [256] 12:45   R.Šileris, D.Dragūnaitė    
 13  Tautvydas Raila 
 Vytautė Fomkinaitė 
        21:8  21:16 [24']    
 T.Raila, V.Fomkinaitė          
 52       ->          
  [209] 09:25   T.Raila, V.Fomkinaitė        
 45         21:12  21:13 [19']        
 K.Statauskas, V.Salygina          
 20  Karolis Statauskas 
 Veronika Salygina 
  ->          
    [228] 10:40   R.Šileris, D.Dragūnaitė      
 29  Ernestas Žalandauskas 
 Greta Palubinskytė 
      21:15  17:21  21:14 [28']      
[194] 21:00   E.Žalandauskas, G.Palubinskytė          
 36  Andrėj Medvedev 
 Valerija Ševeliova 
  24:22  21:17 [23']          
  [210] 09:25   R.Šileris, D.Dragūnaitė        
 61         21:13  21:5 [21']        
 R.Šileris, D.Dragūnaitė          
 4  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
  ->           1-a vieta
          [293] 15:15   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė
 3  Tautvydas Liorančas 
 Gabrielė Janušonytė 
            21:12  21:14 [24']
 T.Liorančas, G.Janušonytė          
 62       ->          
  [213] 09:50   T.Liorančas, G.Janušonytė        
 35  Simas Viskontas 
 Evelina Kliknaitė 
    21:6  21:7 [20']        
[195] 21:20   A.Dubovik, U.Janušauskaitė          
 30  Artūr Dubovik 
 Ugnė Janušauskaitė 
  21:0          
    [231] 11:05   T.Liorančas, G.Janušonytė      
 19  Žaidėjas Nerodomas 
 Milda Krančiukaitė 
      21:16  23:21 [25']      
 Ž.Nerodomas, M.Krančiukaitė          
 46       ->          
  [214] 09:50   L.Kontrimas, V.Besanaitė        
 51         21:14  21:14 [19']        
 L.Kontrimas, V.Besanaitė          
 14  Lukas Kontrimas 
 Valdonė Besanaitė 
  ->          
      [257] 12:45   T.Liorančas, G.Janušonytė    
 11  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
        21:11  21:14 [23']    
 M.Šatrauskas, N.Žvirblytė          
 54       ->          
  [215] 09:50   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė        
 43  Jokūbas Daukantas 
 Gintarė Mikalauskytė 
    21:12  21:7 [18']        
[196] 21:20   D.Lamincev, A.Mažeikaitė          
 22  Denis Lamincev 
 Adelė Mažeikaitė 
  21:6  21:10 [18']          
    [232] 11:05   L.Rimkus, S.Norgailaitė      
 27  Matas Kavaliauskas 
 Karolina Bobikaitė 
      21:11  21:3 [19']      
[197] 21:20   M.Kavaliauskas, K.Bobikaitė          
 38  Vilius Šapauskas 
 Aušra Vaičiulytė 
  21:0          
  [216] 09:50   L.Rimkus, S.Norgailaitė        
 59         21:3  21:9 [20']        
 L.Rimkus, S.Norgailaitė          
 6  Lukas Rimkus 
 Saulina Norgailaitė 
  ->          
        [280] 14:25   T.Liorančas, G.Janušonytė  
 7  Michailas Golubevas 
 Justina Jaščemskaitė 
          21:14  22:20 [27']  
 M.Golubevas, J.Jaščemskaitė          
 58       ->          
  [219] 10:15   M.Golubevas, J.Jaščemskaitė        
 39  Andrius Rimkus 
 Ugnė Vaitkevičiūtė 
    21:9  21:9 [21']        
[198] 21:20   T.Stankus, S.Drungilaitė          
 26  Tomas Stankus 
 Samanta Drungilaitė 
  21:0          
    [233] 11:05   M.Golubevas, J.Jaščemskaitė      
 23  Martynas Atkočaitis 
 Evelina Šiušytė 
      21:15  21:18 [27']      
[199] 21:20   M.Atkočaitis, E.Šiušytė          
 42  Šarūnas Poderys 
 Gerda Vedegytė 
  21:7  21:4 [15']          
  [220] 10:15   M.Atkočaitis, E.Šiušytė        
 55         21:15  21:10 [21']        
 A.Mockus, R.Aleksevičiūtė          
 10  Arnoldas Mockus 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  ->          
      [258] 12:45   V.Prevelis, I.Gaidė    
 15  Paulius Jaščemskas 
 Vaiva Žymantė 
        21:14  21:18 [23']    
 P.Jaščemskas, V.Žymantė          
 50       ->        R.Šileris, D.Dragūnaitė   3-a vieta
  [221] 10:15   A.Kurapka, A.Kurapkaitė     [294] 15:15   R.Šileris, D.Dragūnaitė
 47         21:7  21:18 [22']      V.Prevelis, I.Gaidė   21:17  24:22 [26']
 A.Kurapka, A.Kurapkaitė          
 18  Aurimas Kurapka 
 Aistė Kurapkaitė 
  ->          
    [234] 11:05   V.Prevelis, I.Gaidė      
 31  Justas Pupius 
 Gintarė Vaitkutė 
      21:13  21:9 [18']      
[200] 21:20   J.Pupius, G.Vaitkutė          
 34  Edvinas Žadeikis 
 Deimantė Ubytė 
  23:21  21:15 [24']          
  [222] 10:15   V.Prevelis, I.Gaidė        
 63         21:1  21:5 [14']        
 V.Prevelis, I.Gaidė          
 2  Vaidotas Prevelis 
 Ieva Gaidė 
  ->       Dėl 5-8 vietos    
         G.Dima, A.Kaulickytė    
        [281] 14:25   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė  
         M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė   21:17  21:13 [24']   5-a vieta
          [297] 15:40   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė
         L.Rimkus, S.Norgailaitė     21:14  21:12 [27']
        [282] 14:25   M.Golubevas, J.Jaščemskaitė  
         M.Golubevas, J.Jaščemskaitė   21:9  21:18 [16']  
             
             
           G.Dima, A.Kaulickytė   7-a vieta
         
           L.Rimkus, S.Norgailaitė   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       K.Narkevičius, J.Krančiukaitė      
      [261] 13:10   K.Narkevičius, J.Krančiukaitė    
       D.Valiulis, D.Bortnikaitė   15:21  22:20  21:18 [32']    
        [285] 14:50   T.Raila, V.Fomkinaitė  
       L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė     21:10  21:4 [15']  
      [262] 13:10   T.Raila, V.Fomkinaitė    
       T.Raila, V.Fomkinaitė   21:16  21:16 [20']     9-a vieta
          [298] 15:40   M.Atkočaitis, E.Šiušytė
       L.Kontrimas, V.Besanaitė       22:20  19:21  21:19 [30']
      [263] 13:10   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė    
       M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   21:11  21:15 [21']    
        [286] 14:50   M.Atkočaitis, E.Šiušytė  
       M.Atkočaitis, E.Šiušytė     21:17  21:9 [19']  
      [264] 13:10   M.Atkočaitis, E.Šiušytė    
       A.Kurapka, A.Kurapkaitė   21:8  21:23  21:10 [28']    
             
           K.Narkevičius, J.Krančiukaitė   11-a vieta
         
           M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         D.Valiulis, D.Bortnikaitė    
         
         L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė   ->   13-a vieta
         
         L.Kontrimas, V.Besanaitė     ->
         
         A.Kurapka, A.Kurapkaitė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     M.Bogdanovič, M.Masaitytė        
    [237] 11:30   E.Dima, D.Gedvilaitė      
     E.Dima, D.Gedvilaitė   21:17  19:21  21:17 [34']      
      [267] 13:35   E.Dima, D.Gedvilaitė    
     J.Malinauskas, U.Gečaitė     21:16  21:15 [23']    
    [238] 11:30   L.Liepuonius, G.Gečė      
     L.Liepuonius, G.Gečė   23:21  21:19 [27']      
        [287] 14:50   K.Statauskas, V.Salygina  
     K.Reimeris, D.Adomaitytė       14:21  21:18  22:20 [36']  
    [239] 11:30   A.Muižininkas, U.Graužinytė      
     A.Muižininkas, U.Graužinytė   21:15  21:11 [20']      
      [268] 13:35   K.Statauskas, V.Salygina    
     K.Statauskas, V.Salygina     21:11  21:16 [19']    
    [240] 11:30   K.Statauskas, V.Salygina      
     E.Žalandauskas, G.Palubinskytė   16:21  21:17  21:14 [35']       17-a vieta
          [299] 15:40   A.Mockus, R.Aleksevičiūtė
     A.Dubovik, U.Janušauskaitė         21:11  21:9 [19']
    [243] 11:55   Ž.Nerodomas, M.Krančiukaitė      
     Ž.Nerodomas, M.Krančiukaitė   21:12  21:14 [24']      
      [269] 13:35   Ž.Nerodomas, M.Krančiukaitė    
     D.Lamincev, A.Mažeikaitė     21:18  21:15 [22']    
    [244] 11:55   D.Lamincev, A.Mažeikaitė      
     M.Kavaliauskas, K.Bobikaitė   21:13  21:11 [17']      
        [288] 14:50   A.Mockus, R.Aleksevičiūtė  
     T.Stankus, S.Drungilaitė       21:11  21:8 [21']  
    [245] 11:55   A.Mockus, R.Aleksevičiūtė      
     A.Mockus, R.Aleksevičiūtė   21:15  21:6 [19']      
      [270] 13:35   A.Mockus, R.Aleksevičiūtė    
     P.Jaščemskas, V.Žymantė     21:15  21:18 [25']    
    [246] 11:55   P.Jaščemskas, V.Žymantė      
     J.Pupius, G.Vaitkutė   21:16  21:6 [17']    E.Dima, D.Gedvilaitė   19-a vieta
         
           Ž.Nerodomas, M.Krančiukaitė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         L.Liepuonius, G.Gečė    
         
         A.Muižininkas, U.Graužinytė   ->   21-a vieta
         
         D.Lamincev, A.Mažeikaitė     ->
         
         P.Jaščemskas, V.Žymantė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       M.Bogdanovič, M.Masaitytė      
         
       J.Malinauskas, U.Gečaitė   ->    
         
       K.Reimeris, D.Adomaitytė     ->  
         
       E.Žalandauskas, G.Palubinskytė   ->     25-a vieta
         
       A.Dubovik, U.Janušauskaitė       ->
         
       M.Kavaliauskas, K.Bobikaitė   ->    
         
       T.Stankus, S.Drungilaitė     ->  
         
       J.Pupius, G.Vaitkutė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   E.Seilius, S.Krutulytė        
   E.Seilius, S.Krutulytė   ->        
     E.Seilius, S.Krutulytė      
      ->      
   .        
    ->        
      [273] 14:00   K.Eimutaitis, I.Šubinaitė    
        21:10  16:21  21:15 [28']    
   A.Šleinius, V.Šiukštaitė        
   A.Šleinius, V.Šiukštaitė   ->        
    [249] 12:20   K.Eimutaitis, I.Šubinaitė      
   K.Eimutaitis, I.Šubinaitė     21:7  21:7 [17']      
   K.Eimutaitis, I.Šubinaitė        
    ->        
        [291] 15:15   K.Eimutaitis, I.Šubinaitė  
          21:19  21:16  
   K.Labanauskas, G.Bartkutė        
   K.Labanauskas, G.Bartkutė   ->        
    [250] 12:20   K.Labanauskas, G.Bartkutė      
   A.Bendoraitis, I.Siderevičiūtė     10:21  21:15  21:16 [26']      
   A.Bendoraitis, I.Siderevičiūtė        
    ->        
      [274] 14:00   A.Medvedev, V.Ševeliova    
        21:11  21:13 [21']    
   .        
    ->        
     A.Medvedev, V.Ševeliova      
   A.Medvedev, V.Ševeliova     ->      
   A.Medvedev, V.Ševeliova        
    ->         33-a vieta
          [300] 15:40   E.Žadeikis, D.Ubytė
            21:0
   S.Viskontas, E.Kliknaitė        
   S.Viskontas, E.Kliknaitė   ->        
     S.Viskontas, E.Kliknaitė      
      ->      
   .        
    ->        
      [275] 14:00   J.Daukantas, G.Mikalauskytė    
        21:0    
   J.Daukantas, G.Mikalauskytė        
   J.Daukantas, G.Mikalauskytė   ->        
    [251] 12:20   J.Daukantas, G.Mikalauskytė      
   V.Šapauskas, A.Vaičiulytė     21:0      
   V.Šapauskas, A.Vaičiulytė        
    ->        
        [292] 15:15   E.Žadeikis, D.Ubytė  
          21:3  21:9 [20']  
   A.Rimkus, U.Vaitkevičiūtė        
   A.Rimkus, U.Vaitkevičiūtė   ->        
    [252] 12:20   Š.Poderys, G.Vedegytė      
   Š.Poderys, G.Vedegytė     21:0      
   Š.Poderys, G.Vedegytė        
    ->        
      [276] 14:00   E.Žadeikis, D.Ubytė    
        15:21  21:8  21:15 [27']    
   .        
    ->      A.Medvedev, V.Ševeliova   35-a vieta
     E.Žadeikis, D.Ubytė  
   E.Žadeikis, D.Ubytė     ->    J.Daukantas, G.Mikalauskytė   ->
   E.Žadeikis, D.Ubytė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         E.Seilius, S.Krutulytė    
         
         K.Labanauskas, G.Bartkutė   ->   37-a vieta
         
         S.Viskontas, E.Kliknaitė     ->
         
         Š.Poderys, G.Vedegytė   ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       A.Šleinius, V.Šiukštaitė    
       A.Šleinius, V.Šiukštaitė   ->    
         
       A.Bendoraitis, I.Siderevičiūtė     ->  
       A.Bendoraitis, I.Siderevičiūtė    
        ->     41-a vieta
         
            ->
       V.Šapauskas, A.Vaičiulytė    
       V.Šapauskas, A.Vaičiulytė   ->    
         
       A.Rimkus, U.Vaitkevičiūtė     ->  
       A.Rimkus, U.Vaitkevičiūtė    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.