Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė , Data: 2010-10-03, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-03 2010-10-03 2010-10-03 2010-10-03  
 1  Edvardas Mažeikis    Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00   E.Mažeikis      
 16  Giedrius Narkevičius    21:13  21:8 [15']      
  [9] 10:50   E.Mažeikis    
 9  Giedrius Strumila      17:21  22:20  21:14 [28']    
[2] 10:00   P.Ramonas      
 8  Paulius Ramonas    21:10  19:21  23:21 [29']      
    [17] 11:40   S.Klodt  
 5  Audrius Ambrasas        21:15  21:18 [18']  
[3] 10:00   A.Ambrasas      
 12  Jonas Seniūnas    21:5  20:22  21:13 [34']      
  [10] 10:50   S.Klodt    
 13  Jovitas Gatelis      21:16  21:17 [19']    
[4] 10:00   S.Klodt      
 4  Sergėjus Klodt    17:21  21:12  21:16 [30']       1-a vieta
      [25] 12:30   A.Umantas
 3  Skirmantas Jurkevičius          21:7  21:7 [19']
[5] 10:25   S.Jurkevičius      
 14  Žygimantas Guobis    21:12  21:9 [18']      
  [11] 10:50   D.Kubilius    
 11  Darius Kubilius      11:21  22:20  21:10 [30']    
[6] 10:25   D.Kubilius      
 6  Mindaugas Bulotas    21:13  21:8 [14']      
    [18] 11:40   A.Umantas  
 7  Saulius Skruibis        21:10  21:5 [15']  
[7] 10:25   D.Prakapas      
 10  Donatas Prakapas    21:1  21:7 [13']      
  [12] 10:50   A.Umantas    
 15  Andrius Zakarevičius      21:15  21:7 [21']    
[8] 10:25   A.Umantas      
 2  Aurelijus Umantas    21:16  21:7 [20']    E.Mažeikis   3-a vieta
      [26] 12:30   D.Kubilius
       D.Kubilius   21:18  21:16 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Ramonas    
    [19] 11:40   P.Ramonas  
     A.Ambrasas   22:20  19:21  21:16 [36']   5-a vieta
      [27] 12:30   D.Prakapas
     S.Jurkevičius     21:6  21:8 [16']
    [20] 11:40   D.Prakapas  
     D.Prakapas   21:18  22:20 [24']  
         
         
       A.Ambrasas   7-a vieta
      [28] 12:30   S.Jurkevičius
       S.Jurkevičius   21:13  21:14 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Narkevičius      
  [13] 11:15   G.Strumila    
   G.Strumila   23:21  21:8 [17']    
    [21] 12:05   J.Gatelis  
   J.Seniūnas     21:16  10:21  21:18 [30']  
  [14] 11:15   J.Gatelis    
   J.Gatelis   21:9  21:10 [20']     9-a vieta
      [29] 12:55   J.Gatelis
   Ž.Guobis       23:21  21:13 [24']
  [15] 11:15   M.Bulotas    
   M.Bulotas   25:23  21:12 [20']    
    [22] 12:05   S.Skruibis  
   S.Skruibis     21:15  21:16 [21']  
  [16] 11:15   S.Skruibis    
   A.Zakarevičius   21:17  17:21  21:16 [28']    
         
       G.Strumila   11-a vieta
      [30] 12:55   G.Strumila
       M.Bulotas   21:17  21:17 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Narkevičius    
    [23] 12:05   J.Seniūnas  
     J.Seniūnas   21:11  21:8 [17']   13-a vieta
      [31] 12:55   J.Seniūnas
     Ž.Guobis     22:20  20:12 [19']
    [24] 12:05   Ž.Guobis  
     A.Zakarevičius   13:21  21:8  21:16 [26']  
         
         
       G.Narkevičius   15-a vieta
      [32] 12:55   A.Zakarevičius
       A.Zakarevičius   21:14  21:12 [17']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.