Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė, Data: 2010-10-02, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-02 2010-10-02 2010-10-02 2010-10-02 2010-10-02  
 1  Samanta Drungilaitė    Dėl 1-16 vietos        
 S.Drungilaitė        
 32       ->        
  [20] 12:00   S.Drungilaitė      
 17  Eglė Beinoravičiūtė      21:8  21:7 [16']      
[3] 11:00   E.Beinoravičiūtė        
 16  Eglė Nasvytytė    21:7  21:3 [2']        
    [45] 13:40   S.Drungilaitė    
 9  Aušrinė Kaulickytė        21:15  16:21  21:16 [30']    
 A.Kaulickytė        
 24       ->        
  [21] 12:20   E.Samuilytė      
 25         21:7  21:15 [19']      
 E.Samuilytė        
 8  Eimantė Samuilytė    ->        
      [65] 15:30   S.Drungilaitė  
 5  Evelina Šiušytė          21:13  21:13 [21']  
 E.Šiušytė        
 28       ->        
  [22] 12:20   E.Šiušytė      
 21         21:13  22:20 [23']      
 A.Mažeikaitė        
 12  Adelė Mažeikaitė    ->        
    [46] 13:40   E.Šiušytė    
 13  Gintarė Gečė        22:20  21:19 [24']    
 G.Gečė        
 20       ->        
  [23] 12:20   J.Krančiukaitė      
 29         21:12  21:7 [16']      
 J.Krančiukaitė        
 4  Justė Krančiukaitė    ->         1-a vieta
        [79] 16:45   S.Drungilaitė
 3  Deimantė Ubytė            21:17  21:13 [20']
 D.Ubytė        
 30       ->        
  [24] 12:20   D.Ubytė      
 19         21:3  21:4 [13']      
 I.Siderevičiūtė        
 14  Inga Siderevičiūtė    ->        
    [47] 14:00   D.Ubytė    
 11  Valdonė Besanaitė        14:21  21:10  21:19 [34']    
 V.Besanaitė        
 22       ->        
  [25] 12:20   M.Krančiukaitė      
 27         21:15  21:15 [21']      
 M.Krančiukaitė        
 6  Milda Krančiukaitė    ->        
      [66] 15:30   D.Ubytė  
 7  Greta Palubinskytė          21:7  18:21  21:19 [36']  
 G.Palubinskytė        
 26       ->        
  [26] 12:40   G.Palubinskytė      
 23         12:21  21:16  21:17 [33']      
 U.Bernotaitė        
 10  Ugnė Bernotaitė    ->        
    [48] 14:00   U.Graužinytė    
 15  Gerda Vedegytė        21:5  21:7 [16']    
 G.Vedegytė        
 18       ->      E.Šiušytė   3-a vieta
  [27] 12:40   U.Graužinytė   [80] 16:45   U.Graužinytė
 31         21:6  21:6 [15']    U.Graužinytė   22:20  21:12 [26']
 U.Graužinytė        
 2  Ugnė Graužinytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Samuilytė    
      [67] 15:30   E.Samuilytė  
       J.Krančiukaitė   13:21  21:9  21:18 [30']   5-a vieta
        [81] 16:45   M.Krančiukaitė
       M.Krančiukaitė     21:19  21:16 [21']
      [68] 15:30   M.Krančiukaitė  
       G.Palubinskytė   21:17  21:11 [21']  
           
           
         J.Krančiukaitė   7-a vieta
       
         G.Palubinskytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Beinoravičiūtė      
    [49] 14:00   E.Beinoravičiūtė    
     A.Kaulickytė   21:17  17:21  21:15 [31']    
      [69] 15:55   A.Mažeikaitė  
     A.Mažeikaitė     21:16  21:15 [14']  
    [50] 14:00   A.Mažeikaitė    
     G.Gečė   21:10  21:7 [16']     9-a vieta
        [82] 16:45   A.Mažeikaitė
     I.Siderevičiūtė       21:8  21:15 [23']
    [51] 14:00   V.Besanaitė    
     V.Besanaitė   21:12  21:9 [17']    
      [70] 15:55   U.Bernotaitė  
     U.Bernotaitė     21:13  21:4 [20']  
    [52] 14:20   U.Bernotaitė    
     G.Vedegytė   21:18  21:5 [19']    
           
         E.Beinoravičiūtė   11-a vieta
       
         V.Besanaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Kaulickytė    
       
       G.Gečė   ->   13-a vieta
       
       I.Siderevičiūtė     ->
       
       G.Vedegytė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Nasvytytė      
   E.Nasvytytė   ->      
     E.Nasvytytė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Nasvytytė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         E.Nasvytytė
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.