Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė, Data: 2010-10-02, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-02 2010-10-02 2010-10-02 2010-10-02 2010-10-02  
 1  Arnoldas Mockus 
 Deividas Valiulis 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mockus, D.Valiulis        
 32       ->        
  [94] 18:00   A.Mockus, D.Valiulis      
 17  Renatas Beišinas 
 Laurynas Megelinskas 
    21:8  21:10 [16']      
[88] 17:10   Š.Poderys, I.Strimaitis        
 16  Šarūnas Poderys 
 Ignas Strimaitis 
    B/Ž        
    [100] 18:25   A.Mockus, D.Valiulis    
 9  Gedmantas Čepkauskas 
 Benas Vaškevičius 
      21:11  22:20 [20']    
 G.Čepkauskas, B.Vaškevičius        
 24       ->        
  [89] 17:35   A.Dubovik, D.Lamincev      
 25         21:8  21:8 [17']      
 A.Dubovik, D.Lamincev        
 8  Artūr Dubovik 
 Denis Lamincev 
  ->        
      [111] 19:15   G.Bernotas, N.Bičkovas  
 5  Žaidėjas Nerodomas 
 Simas Valuckas 
        21:13  21:14 [20']  
 Ž.Nerodomas, S.Valuckas        
 28       ->        
  [90] 17:35   Ž.Nerodomas, S.Valuckas      
 21         22:20  21:14 [22']      
 L.Raišis, T.Stankus        
 12  Laurynas Raišis 
 Tomas Stankus 
  ->        
    [101] 18:25   G.Bernotas, N.Bičkovas    
 13  Jonas Malinauskas 
 Rytis Vizgirda 
      21:14  21:19 [26']    
 J.Malinauskas, R.Vizgirda        
 20       ->        
  [91] 17:35   G.Bernotas, N.Bičkovas      
 29         21:14  21:13 [22']      
 G.Bernotas, N.Bičkovas        
 4  Gytis Bernotas 
 Nedas Bičkovas 
  ->         1-a vieta
        [120] 20:05   G.Bernotas, N.Bičkovas
 3  Laurynas Liepuonius 
 Martynas Pikčilingis 
          21:15  21:16 [23']
 L.Liepuonius, M.Pikčilingis        
 30       ->        
  [92] 17:35   K.Borusas, T.Jonkus      
 19         12:21  22:20  21:19 [29']      
 K.Borusas, T.Jonkus        
 14  Karolis Borusas 
 Tomas Jonkus 
  ->        
    [102] 18:25   K.Borusas, T.Jonkus    
 11  Petras Bartušis 
 Eimantas Zdanavičius 
      23:21  21:13 [20']    
 P.Bartušis, E.Zdanavičius        
 22       ->        
  [93] 17:35   K.Reimeris, J.Pupius      
 27         21:13  18:21  21:19 [28']      
 K.Reimeris, J.Pupius        
 6  Karolis Reimeris 
 Justas Pupius 
  ->        
      [112] 19:15   P.Jaščemskas, E.Žalandauskas  
 7  Marius Kontrimas 
 Simas Viskontas 
        21:10  21:13 [15']  
 M.Kontrimas, S.Viskontas        
 26       ->        
  [95] 18:00   M.Dapšys, A.Montrimas      
 23         15:21  21:12  22:20 [31']      
 M.Dapšys, A.Montrimas        
 10  Mantvydas Dapšys 
 Andrius Montrimas 
  ->        
    [103] 18:25   P.Jaščemskas, E.Žalandauskas    
 15  Audrius Muižininkas 
 Aivaras Šleinius 
      21:10  21:9 [11']    
 A.Muižininkas, A.Šleinius        
 18       ->      A.Mockus, D.Valiulis   3-a vieta
  [96] 18:00   P.Jaščemskas, E.Žalandauskas   [121] 20:05   A.Mockus, D.Valiulis
 31         21:7  21:1 [11']    K.Borusas, T.Jonkus   21:15  21:9 [16']
 P.Jaščemskas, E.Žalandauskas        
 2  Paulius Jaščemskas 
 Ernestas Žalandauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Dubovik, D.Lamincev    
      [113] 19:15   Ž.Nerodomas, S.Valuckas  
       Ž.Nerodomas, S.Valuckas   21:14  18:21  21:18 [28']   5-a vieta
        [122] 20:05   Ž.Nerodomas, S.Valuckas
       K.Reimeris, J.Pupius     21:16  22:20 [24']
      [114] 19:40   K.Reimeris, J.Pupius  
       M.Dapšys, A.Montrimas   21:19  21:15 [21']  
           
           
         A.Dubovik, D.Lamincev   7-a vieta
       
         M.Dapšys, A.Montrimas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     Š.Poderys, I.Strimaitis      
    [104] 18:50   G.Čepkauskas, B.Vaškevičius    
     G.Čepkauskas, B.Vaškevičius   21:17  21:15 [24']    
      [115] 19:40   J.Malinauskas, R.Vizgirda  
     L.Raišis, T.Stankus     21:7  21:16 [18']  
    [105] 18:50   J.Malinauskas, R.Vizgirda    
     J.Malinauskas, R.Vizgirda   21:15  21:18 [22']     9-a vieta
        [123] 20:05   L.Liepuonius, M.Pikčilingis
     L.Liepuonius, M.Pikčilingis       21:17  21:17 [21']
    [106] 18:50   L.Liepuonius, M.Pikčilingis    
     P.Bartušis, E.Zdanavičius   21:18  21:18 [24']    
      [116] 19:40   L.Liepuonius, M.Pikčilingis  
     M.Kontrimas, S.Viskontas     21:12  21:12 [18']  
    [107] 18:50   M.Kontrimas, S.Viskontas    
     A.Muižininkas, A.Šleinius   21:7  19:21  21:12 [28']    
           
         G.Čepkauskas, B.Vaškevičius   11-a vieta
       
         M.Kontrimas, S.Viskontas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       Š.Poderys, I.Strimaitis    
       
       L.Raišis, T.Stankus   ->   13-a vieta
       
       P.Bartušis, E.Zdanavičius     ->
       
       A.Muižininkas, A.Šleinius   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   R.Beišinas, L.Megelinskas   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.